Елос епіляція

Вже давно минули ті часи, коли жінки практично не приділяли уваги небажаному волоссю на їх тілі. Сучасні красуні розуміють - гладка і чиста шкіра робить дівчину не лише красивою і привабливою, але й сигналізує оточуючим про її акуратність, охайність, турботу про себе. Тому боротьба з зайвим волоссям на тілі часом потребує багато часу, сил і засобів. У хід ідуть мазі, креми, гарячий віск, бритви, депілятори... Але результати таких методів часто бувають не дуже приємні - порізи, опіки, біль, та й волосся, незважаючи на всі старання, зникають лише на деякий час. МЦ «Оксфорд Медікал» пропонує зовсім інший метод видалення небажаного волосяного покриву - інноваційну лазерну епіляцію Елос (Elos), яка проводиться за допомогою сучасних систем компанії Syneron «eMax» і «eLight».

 

Елос епіляція - це єдиний спосіб на довгий час без болю позбутися волосяного покриву на будь-якій ділянці тіла! У всьому світі вона визнана найкомфортнішою, найбезпечнішою і найефективнішою процедурою для видалення волосся!

Що таке лазерна епіляція Елос і як вона працює?

Абревіатура «elos» розтлумачується як «електро-оптична синергія», тобто спільний вплив світлової енергії та електричного «корисного» струму. Апарати, на яких проводиться звичайна лазерна епіляція, основані тільки на одному виді енергії, тоді як лазерна Елос-епіляція поєднує в собі два види енергії, що і робить її більш ефективною. У процесі процедури світловий імпульс високої частоти і струм, потрапляючи на шкіру, проникають в її поверхневі шари і досягають волосяних фолікулів. Останні, від впливу зовнішньої енергії, руйнуються без можливості відновлення.

Чим відрізняється технологія Елос від інших видів епіляції?

 • На відміну від воскової і електро-депіляції, сеанси Елос-епіляції проходять швидко і практично безболісно, а волосся зникає назавжди, у тому числі світлі і «пушкові»;
 • Лазерна епіляція Елос повністю руйнує волосяний фолікул, тоді як після фотоепіляції волосяний фолікул, як правило, не гине і дає про себе знати вже через 1,5-2 роки після процедури;
 • Елос епіляція на відміну від інших видів лазерної епіляції розпізнає волосяний фолікул і впливає тільки на нього, тим самим оберігаючи від ушкоджень шкірний покрив.

Які переваги має лазерна епіляція Елос?

 • Елос (Elos) епіляція дозволяє видалити волосся будь-якого типу, враховуючи білі, сиві і «пушкові»;
 • Процедура нешкідлива для організму, в ній використовується «корисне світло» і «корисний струм»;
 • Процедура практично безболісна (навіть у пахвовій западині і зоні бікіні). Безболісність Elos (Елос) епіляції забезпечує поєднання електричного струму і світлової енергії. Лише невеликий відсоток пацієнтів може відчувати в місці контакту легке поколювання або тепло;
 • Elos-епіляція не позбавляє можливості засмагати і купатися в морі;
 • Технологія Елос дозволяє видалити небажане волосся без будь-яких ускладнень: опіків, рубців, почервоніння, втрати природного пігменту шкіри, так як шкіра під час епіляції захищається гелем зі спеціального складу;
 • Elos-епіляція «за сумісництвом» покращує вироблення еластину і колагену, які зміцнюють шкіру і роблять її більш красивою і здоровою;

Як проводиться Elos-епіляція в МЦ «Оксфорд Медікал»?

Перед сеансом лазерної епіляції Елос досвідчений лікар-дерматокосметолог МЦ «Оксфорд Медікал» збирає детальну інформацію про стан здоров'я пацієнта, його тип шкіри, колір волосся і т.д. Оскільки результат elos-процедур залежить від жорсткості самого волосся, типу шкіри, кольору, від товщини її поверхневого шару.

На прийомі пацієнт влаштовується в зручному кріслі, надягає темні окуляри - і процедура починається. У залежності від зони впливу процедура може тривати від 15 хв. до 2 годин. У цей час пацієнт може розслабитися, послухати музику або подивитися відеофільм. Завершується процедура змиванням гелю.

Які апарати використовуються для епіляції?

Лазерна епіляція в Києві та інших філіях Оксфорд Медікал проводиться на апаратах «eMax», IPL епіляція на апаратах «eLight».

Незважаючи на те, що відчутний ефект буде вже після першої процедури elos-епіляції, для повного видалення волосся назавжди, як правило, необхідно від 4 до 8 процедур з інтервалом від 4 до 6 тижнів.

 

Необхідність проведення неодноразового сеансу elos-епіляції полягає в тому, що випромінювання діє лише на «активовані» волосяні цибулини, тобто на волосся у стадії зростання. А частина цибулин під час першої епіляції, як правило, знаходяться у стадії спокою - на них енергія elos не впливає. За один сеанс руйнується до 15% волосяних фолікулів і волосяних сосочків, що призводить до повної зупинки росту волосся на даній ділянці шкіри. Необхідно почекати певний період, щоб чергова генерація волосся вступила у фазу зростання - тоді їх видалення буде швидшим і без труднощів. Таким чином, частота elos-процедур складає в середньому 1 раз на 1,5 - 2 місяці.

Як підготуватися до процедури Елос епіляції?

Процедура лазерної епіляції Елос не вимагає особливої підготовки. Основні вимоги: за два тижні до сеансу Елос епіляції не відвідувати солярії і не проводити депіляцію. Це необхідно для того, щоб до моменту приходу в косметологічний кабінет, волосся встигло відрости приблизно на 1-2 мм.

Чи існують протипоказання для Елос епіляції?

Елос епіляція практично виключає протипоказання для проведення процедур, виключення становлять онкологічні захворювання. Більш детальну інформацію щодо протипоказання, Ви можете отримати на консультації у лікаря.

Докладніше дізнатися про ціни на Елос епіляцію в «Оксфорд Медікал» Ви можете зателефонувавши до найближчої філії,щоб записатися на безкоштовну консультацію.

Записатися на прийом в МЦ на вул. В. Жуковського, 33 - (048) 725-55-00


Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2007 р. - курси масажиста в Бєлгородському державному університеті.

 2009 р. - Бєлгородський державний університет за спеціальністю "Лікувальна справа. Кваліфікація - лікар.

2010 р. - спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Воронезької державної медичної академії ім. М.М. Бурденко.

2010 р. - курси косметології - «Інститут Краси» (Київ)

2010 -2014 р. - лікар дерматолог в поліклінічному відділенні Огуз "Червоногвардійська ЦРЛ" (Бєлгород, Росія)

2010 -2014 р. - лікар-косметолог в салоні краси "Комільфо" (Бєлгород, Росія)

2013 р. - навчання ін'єкційної методикою «Anti - age терапії і Редермалізація»; конференція з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: "Новий погляд на комплексну естетичну корекцію особи і індивідуальний підхід до боротьби з проявами вікових змін" (Одеса)

2014 р. - курси по темі "Ін'єкційна контурна пластика"; курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-технології; навчання на лазерних системах «Candela Gentle Lase»; XIV Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні.

З 2014 р. - лікар дерматолог в клініці «Оксфорд Медікал на Котовського»

показати повний текст
Дяченко Оксана Володимирівна Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Лікувальна відділення»

2007 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині

2007 р.- по теперішній час фахівець по тілу в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2008 р.  травень - Ізраїль. Курси по застосуванню мікрострумової терапії - апарат NewLife (VenusTechnology)

з 2008 р.  липень - Іспанія - навчальний курс із застосування апарата VelaSmooth в естетичній медицині

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2012 листопад - Ізраїль. Навчальний курс із застосування ультразвукової ліпосакції в естетичній медицині апарат UltraShape.

показати повний текст
Гамаюнова Анна Олександрівна Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1997 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа»

2006 р. - по теперішній час фахівець з апаратним методикам омолодження шкіри в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2006 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2010 р. липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite

2010 р. грудень - Мадрид, Іспанія. Навчання на лазерних системах CandelaGentleLase, CandelaGentleMax, AlexTrivantage, VbeamPerfecta.

2012 р. - приймала участь у науковій конференції з естетичної медицини «Поєднання медичних технологій у вітчизняній естетичній медицині. Створення індивідуальних косметологічних анти-ейдж програм.

показати повний текст
показати всіх

відгуки
13-05-2019 Хочу поблагодарить прекрасного врача-косметолога Рыбакову Лесю Васильевну, за проведение курса шикарных процедур на аппарате "Велла" и индивидуальный подход. Кожа подтянулась, объемы и проявления ненавистного целлюлита уменьшились. Теперь можно смело начинать пляжный сезон:)
10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
13-03-2018 Давно являюсь клиентом этой клиники, мой врач Елена Валентиновна Мороз. Очень грамотный и хороший доктор! Всегда в курсе всех новинок, часто ездит на зарубежные конгрессы! Благодаря ей я выгляжу на 10-15 лет моложе! Огромное Спасибо!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії
09.10.2017

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії

Подарункові сертифікати в ТРЦ
11.09.2017

Подарункові сертифікати в ТРЦ "Рів'єра"

18.07.2017

"Оксфорд Медікал" на Odessa Fashion Week

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом