Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Елос епіляція

Вже давно минули ті часи, коли жінки практично не приділяли уваги небажаному волоссю на їх тілі. Сучасні красуні розуміють - гладка і чиста шкіра робить дівчину не лише красивою і привабливою, але й сигналізує оточуючим про її акуратність, охайність, турботу про себе. Тому боротьба з зайвим волоссям на тілі часом потребує багато часу, сил і засобів. У хід ідуть мазі, креми, гарячий віск, бритви, депілятори... Але результати таких методів часто бувають не дуже приємні - порізи, опіки, біль, та й волосся, незважаючи на всі старання, зникають лише на деякий час. МЦ «Оксфорд Медікал» пропонує зовсім інший метод видалення небажаного волосяного покриву - інноваційну лазерну епіляцію Елос (Elos), яка проводиться за допомогою сучасних систем компанії Syneron «eMax» і «eLight».

 

Елос епіляція - це єдиний спосіб на довгий час без болю позбутися волосяного покриву на будь-якій ділянці тіла! У всьому світі вона визнана найкомфортнішою, найбезпечнішою і найефективнішою процедурою для видалення волосся!

Що таке лазерна епіляція Елос і як вона працює?

Абревіатура «elos» розтлумачується як «електро-оптична синергія», тобто спільний вплив світлової енергії та електричного «корисного» струму. Апарати, на яких проводиться звичайна лазерна епіляція, основані тільки на одному виді енергії, тоді як лазерна Елос-епіляція поєднує в собі два види енергії, що і робить її більш ефективною. У процесі процедури світловий імпульс високої частоти і струм, потрапляючи на шкіру, проникають в її поверхневі шари і досягають волосяних фолікулів. Останні, від впливу зовнішньої енергії, руйнуються без можливості відновлення.

Чим відрізняється технологія Елос від інших видів епіляції?

 • На відміну від воскової і електро-депіляції, сеанси Елос-епіляції проходять швидко і практично безболісно, а волосся зникає назавжди, у тому числі світлі і «пушкові»;
 • Лазерна епіляція Елос повністю руйнує волосяний фолікул, тоді як після фотоепіляції волосяний фолікул, як правило, не гине і дає про себе знати вже через 1,5-2 роки після процедури;
 • Елос епіляція на відміну від інших видів лазерної епіляції розпізнає волосяний фолікул і впливає тільки на нього, тим самим оберігаючи від ушкоджень шкірний покрив.

Які переваги має лазерна епіляція Елос?

 • Елос (Elos) епіляція дозволяє видалити волосся будь-якого типу, враховуючи білі, сиві і «пушкові»;
 • Процедура нешкідлива для організму, в ній використовується «корисне світло» і «корисний струм»;
 • Процедура практично безболісна (навіть у пахвовій западині і зоні бікіні). Безболісність Elos (Елос) епіляції забезпечує поєднання електричного струму і світлової енергії. Лише невеликий відсоток пацієнтів може відчувати в місці контакту легке поколювання або тепло;
 • Elos-епіляція не позбавляє можливості засмагати і купатися в морі;
 • Технологія Елос дозволяє видалити небажане волосся без будь-яких ускладнень: опіків, рубців, почервоніння, втрати природного пігменту шкіри, так як шкіра під час епіляції захищається гелем зі спеціального складу;
 • Elos-епіляція «за сумісництвом» покращує вироблення еластину і колагену, які зміцнюють шкіру і роблять її більш красивою і здоровою;

Як проводиться Elos-епіляція в МЦ «Оксфорд Медікал»?

Перед сеансом лазерної епіляції Елос досвідчений лікар-дерматокосметолог МЦ «Оксфорд Медікал» збирає детальну інформацію про стан здоров'я пацієнта, його тип шкіри, колір волосся і т.д. Оскільки результат elos-процедур залежить від жорсткості самого волосся, типу шкіри, кольору, від товщини її поверхневого шару.

На прийомі пацієнт влаштовується в зручному кріслі, надягає темні окуляри - і процедура починається. У залежності від зони впливу процедура може тривати від 15 хв. до 2 годин. У цей час пацієнт може розслабитися, послухати музику або подивитися відеофільм. Завершується процедура змиванням гелю.

Які апарати використовуються для епіляції?

Лазерна епіляція в Києві та інших філіях Оксфорд Медікал проводиться на апаратах «eMax», IPL епіляція на апаратах «eLight».

Незважаючи на те, що відчутний ефект буде вже після першої процедури elos-епіляції, для повного видалення волосся назавжди, як правило, необхідно від 4 до 8 процедур з інтервалом від 4 до 6 тижнів.

 

Необхідність проведення неодноразового сеансу elos-епіляції полягає в тому, що випромінювання діє лише на «активовані» волосяні цибулини, тобто на волосся у стадії зростання. А частина цибулин під час першої епіляції, як правило, знаходяться у стадії спокою - на них енергія elos не впливає. За один сеанс руйнується до 15% волосяних фолікулів і волосяних сосочків, що призводить до повної зупинки росту волосся на даній ділянці шкіри. Необхідно почекати певний період, щоб чергова генерація волосся вступила у фазу зростання - тоді їх видалення буде швидшим і без труднощів. Таким чином, частота elos-процедур складає в середньому 1 раз на 1,5 - 2 місяці.

Як підготуватися до процедури Елос епіляції?

Процедура лазерної епіляції Елос не вимагає особливої підготовки. Основні вимоги: за два тижні до сеансу Елос епіляції не відвідувати солярії і не проводити депіляцію. Це необхідно для того, щоб до моменту приходу в косметологічний кабінет, волосся встигло відрости приблизно на 1-2 мм.

Чи існують протипоказання для Елос епіляції?

Елос епіляція практично виключає протипоказання для проведення процедур, виключення становлять онкологічні захворювання. Більш детальну інформацію щодо протипоказання, Ви можете отримати на консультації у лікаря.

Докладніше дізнатися про ціни на Елос епіляцію в «Оксфорд Медікал» Ви можете зателефонувавши до найближчої філії,щоб записатися на безкоштовну консультацію.

Записатися на прийом в МЦ на вул. В. Жуковського, 33 - (048) 725-55-00


Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2007 р. - курси масажиста в Бєлгородському державному університеті.

 2009 р. - Бєлгородський державний університет за спеціальністю "Лікувальна справа. Кваліфікація - лікар.

2010 р. - спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Воронезької державної медичної академії ім. М.М. Бурденко.

2010 р. - курси косметології - «Інститут Краси» (Київ)

2010 -2014 р. - лікар дерматолог в поліклінічному відділенні Огуз "Червоногвардійська ЦРЛ" (Бєлгород, Росія)

2010 -2014 р. - лікар-косметолог в салоні краси "Комільфо" (Бєлгород, Росія)

2013 р. - навчання ін'єкційної методикою «Anti - age терапії і Редермалізація»; конференція з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: "Новий погляд на комплексну естетичну корекцію особи і індивідуальний підхід до боротьби з проявами вікових змін" (Одеса)

2014 р. - курси по темі "Ін'єкційна контурна пластика"; курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-технології; навчання на лазерних системах «Candela Gentle Lase»; XIV Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні.

З 2014 р. - лікар дерматолог в клініці «Оксфорд Медікал на Котовського»

показати повний текст
Дяченко Оксана Володимирівна Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Лікувальна відділення»

2007 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині

2007 р.- по теперішній час фахівець по тілу в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2008 р.  травень - Ізраїль. Курси по застосуванню мікрострумової терапії - апарат NewLife (VenusTechnology)

з 2008 р.  липень - Іспанія - навчальний курс із застосування апарата VelaSmooth в естетичній медицині

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2012 листопад - Ізраїль. Навчальний курс із застосування ультразвукової ліпосакції в естетичній медицині апарат UltraShape.

показати повний текст
Гамаюнова Анна Олександрівна Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1997 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа»

2006 р. - по теперішній час фахівець з апаратним методикам омолодження шкіри в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2006 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2010 р. липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite

2010 р. грудень - Мадрид, Іспанія. Навчання на лазерних системах CandelaGentleLase, CandelaGentleMax, AlexTrivantage, VbeamPerfecta.

2012 р. - приймала участь у науковій конференції з естетичної медицини «Поєднання медичних технологій у вітчизняній естетичній медицині. Створення індивідуальних косметологічних анти-ейдж програм.

показати повний текст
показати всіх

відгуки
Анна 27-12-2019 Не раз обращалась в Оксфорд медикал к врачу Прокопчук Ольга Михайловна. Делала процедуры на аппарате Элос. Результатом всегда очень довольна. Ольга профессионал своего дела и находит индивидуальный подход к каждому клиенту. Всем рекомендую. В ближайшее время попробую Элос омоложение! Спасибо Вам!
Мария 13-05-2019 Хочу поблагодарить прекрасного врача-косметолога Рыбакову Лесю Васильевну, за проведение курса шикарных процедур на аппарате "Велла" и индивидуальный подход. Кожа подтянулась, объемы и проявления ненавистного целлюлита уменьшились. Теперь можно смело начинать пляжный сезон:)
Ольга 10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
Ольга 29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
Елена 14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція!
09.01.2020

Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція!

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії
09.10.2017

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії

Подарункові сертифікати в ТРЦ
11.09.2017

Подарункові сертифікати в ТРЦ "Рів'єра"

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом