Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного  фітосанітарного режиму!

Педіатрія в Одесі

Педіатр — це лікар, спеціалізацією якого є діагностика і лікування захворювань у дітей різного віку, а також профілактичні заходи: планові огляди, рекомендації по харчуванню та догляду за немовлятами.


Організм дитини може бути досить слабким, тому батьки повинні не тільки вчасно виявляти перші симптоми недугу, а й забезпечити регулярне спостереження у кваліфікованого лікаря з метою профілактики.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПЕДІАТРА

Візит до дитячого лікаря може бути плановим або позаплановим.

У плановому порядку лікар оглядає дитину:

 1. Протягом першого місяця життя (після виписки з пологового будинку).
 2. Після місячного терміну лікар проводить ще одну планову консультацію та огляд дитини, а також проводить замір росту і ваги малюка.
 3. Протягом першого року життя необхідно щомісячне спостереження у педіатра. Планові огляди проводяться з метою спостереження за процесом розвитку і зростання дитини. Також на планових оглядах лікар своєчасно призначає необхідні щеплення.

Позапланові візити до педіатра, як правило, пов'язані з погіршенням самопочуття і появою перших симптомів захворювання. Перше, що потрібно знати батькам — ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Даючи дитині ліки без попередньої консультації з лікарем, ви можете нашкодити молодому організму, що тільки починає формуватися. Навіть якщо симптоми можуть здаватися вам знайомими, найкраще рішення для лікування — звернутися до кваліфікованого фахівця. Так ви будете впевнені, що застосовуєте ліки за призначенням.

Симптомами захворювань у дітей можуть бути:

 • підвищена температура;
 • поява кашлю;
 • нежить;
 • зниження активності, загальне нездужання і слабкість;
 • висип або почервоніння шкіри;
 • болі в животі;
 • розлад травлення;
 • прискорене серцебиття;
 • болі в спині, м'язах або суглобах;
 • головний біль;
 • психологічні та фізичні особливості розвитку;
 • сильний безперервний крик і плач немовляти та ін.

При виявленні одного або декількох з перерахованих вище симптомів, рекомендується негайно звернутися за допомогою до дитячого лікаря.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЕДІАТРА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

На першій консультації лікар знайомиться з маленьким пацієнтом і його батьками, проводить первинний огляд, оцінює стан дитини й визначивши проблему, призначає лікування. Якщо для встановлення точного діагнозу огляду недостатньо, лікар може додатково призначити обстеження: здачу аналізів, УЗД внутрішніх органів, консультацію вузькопрофільного фахівця та ін.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» ви можете отримати всі необхідні послуги по забору і дослідженню аналізів, УЗД внутрішніх органів дитини, а також дослідження роботи серця (ЕКГ), обстеження гормонального фону тощо.


Отримавши повну клінічну картину симптомів, згідно з результатами обстеження, педіатр призначить лікування з урахуванням всіх індивідуальних і вікових особливостей пацієнта.


Крім того, лікар консультує і надає рекомендації з питань догляду, розвитку та правильного харчування для малюків, в тому числі в період лактації. Ви можете проконсультуватися у педіатра також і з питань графіку й особливостей необхідних щеплень для дітей будь-якого віку.

Для того щоб записатися на прийом до педіатра в клініці «Оксфорд Медікал» у Одесі, телефонуйте: (048) 725-55-00, або записуйтесь використовуючи форми запису на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом