записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Прийом терапевта на Жуковського,33 - 300 грн. Запис по телефону 725-55-00

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Згідно зі статистикою, з таким неприємним захворюванням як геморой так чи інакше стикається у своєму житті кожна друга доросла людина. Досить часто люди бояться або соромляться звернутися зі своїми делікатними проблемами до лікаря, чекають дружніх порад від рідних або близьких і іноді пробують впоратися самі, за допомогою народних методів. Цей підхід в корені невірний - потрібно при перших симптомах геморою звертатися до фахівця-проктолога.

 Особливості методики HAL RAR

На сьогоднішній день медичний центр "Оксфорд Медікал" в Одесі може запропонувати своїм пацієнтам методику останнього покоління, орієнтовану на безболісне і комфортне лікування геморою. При цьому, завдяки технології HAL RAR, лікування можливе на всіх стадіях хвороби. У «Оксфорд Медікал» практикується сучасний підхід до лікування і в інших відділеннях клініки, таких як урологія і гінекологія.

Що стосується допплерівської дезартеризаціі HAL RAR, ця методика і орієнтоване під неї обладнання для ефективного лікування геморою було впроваджено Агентством медичних інновацій в 2005 році. Методика полягає в комбінуванні трансанальної Мукопексії, яка пролабує тканини і перев'язки гемороїдальних артерій. Технології RAR (ректоанальна реконструкція) мається на увазі ліфтинг, тобто підтяжку як зовнішніх, так і внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Переваги допплерівскої дезартеризаціі більш ніж очевидні:

  • методика може бути застосована навіть в разі будь-якої патології анального каналу;
  • відсутність ран і больового синдрому після процедури;
  • процедура є одноразовою, що виключає подальші етапи лікування;
  • висока ефективність і можливість застосування на всіх 4-х стадіях геморою.

На завершення можна додати, що дана методика повністю усуває всі причини захворювання, що робить її найбільш популярною для лікування геморою в усьому світі.

Переваги медичного центру «Оксфорд Медікал»

У медцентрі працюють професійні лікарі-проктологи з великим досвідом роботи, при цьому, що важливо для пацієнтів, є як лікарі-чоловіки, так і лікарі-жінки. Позбутися від мучать вас проблем можна всього за один недовгий сеанс - процедура може бути проведена з використанням будь-якого виду анестезії.

Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

 

Текстові відгуки

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки