Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Згідно зі статистикою, з таким неприємним захворюванням як геморой так чи інакше стикається у своєму житті кожна друга доросла людина. Досить часто люди бояться або соромляться звернутися зі своїми делікатними проблемами до лікаря, чекають дружніх порад від рідних або близьких і іноді пробують впоратися самі, за допомогою народних методів. Цей підхід в корені невірний - потрібно при перших симптомах геморою звертатися до фахівця-проктолога.

 ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ HAL RAR

На сьогоднішній день медичний центр "Оксфорд Медікал" в Одесі може запропонувати своїм пацієнтам методику останнього покоління, орієнтовану на безболісне і комфортне лікування геморою. При цьому, завдяки технології HAL RAR, лікування можливе на всіх стадіях хвороби. У «Оксфорд Медікал» практикується сучасний підхід до лікування і в інших відділеннях клініки, таких як урологія і гінекологія.

Що стосується допплерівської дезартеризаціі HAL RAR, ця методика і орієнтоване під неї обладнання для ефективного лікування геморою було впроваджено Агентством медичних інновацій в 2005 році. Методика полягає в комбінуванні трансанальної Мукопексії, яка пролабує тканини і перев'язки гемороїдальних артерій. Технології RAR (ректоанальна реконструкція) мається на увазі ліфтинг, тобто підтяжку як зовнішніх, так і внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Переваги допплерівскої дезартеризаціі більш ніж очевидні:

  • методика може бути застосована навіть в разі будь-якої патології анального каналу;
  • відсутність ран і больового синдрому після процедури;
  • процедура є одноразовою, що виключає подальші етапи лікування;
  • висока ефективність і можливість застосування на всіх 4-х стадіях геморою.

На завершення можна додати, що дана методика повністю усуває всі причини захворювання, що робить її найбільш популярною для лікування геморою в усьому світі.

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У медцентрі працюють професійні лікарі-проктологи з великим досвідом роботи, при цьому, що важливо для пацієнтів, є як лікарі-чоловіки, так і лікарі-жінки. Позбутися від мучать вас проблем можна всього за один недовгий сеанс - процедура може бути проведена з використанням будь-якого виду анестезії.

Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-проктолога - 450 грн.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Прийом і відеодіагностіка проктолога
-огляд, опитування
-пальцеве дослідження прямої кишки
-відеоаноскопія (діагностика на наявність поліпів, геморою, тріщин - огляд до 8см)
-все необхідне для прийому, одноразове і стерильне, входить у вартість прийому
450.00 грн
Медикаментозне очищення прямої кишки 200.00 грн
Повторний прийом (для тих, хто не проходить лікування) 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (048) 725 55 00

відгуки
18-03-2019 Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала. Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами - не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно Спасибо ему ещё раз! Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

відділення: Проктологія

17-02-2019 Отличный врач, осмотр провел очень аккуратно не больно, только зря боялась. Все доступно объясняет , спокойный . Можете идти к нему и даже не волноваться

відділення: Проктологія

18-01-2019 Выражаю огромнейшую благодарность Чайке Татьяне Николаевне. 7 лет ходил с проблемой гемороя. 15.01.19г.сделал операцию. Операция прошла быстро и безболезненно. Период восстановления прошел легко и безболезненно. Замечательный доктор с золотыми руками сделала все профессионально. Рекомендую. Удачи ей и процветания. Так ддержать Татьяна Николаевна!!!

відділення: Проктологія

18-12-2018 Выражаю огромную благодарность Карьеву Д.Г., 15 лет ходила с проблемой анальной трещины с полипами, операция прошла быстро и практически безболезненно. Период восстановления прошёл легко. Замечательный доктор сделал все профессионально. Рекомендую! Удачи и процветания.

відділення: Проктологія

04-02-2018 Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом