записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Згідно зі статистикою, з таким неприємним захворюванням як геморой так чи інакше стикається у своєму житті кожна друга доросла людина. Досить часто люди бояться або соромляться звернутися зі своїми делікатними проблемами до лікаря, чекають дружніх порад від рідних або близьких і іноді пробують впоратися самі, за допомогою народних методів. Цей підхід в корені невірний - потрібно при перших симптомах геморою звертатися до фахівця-проктолога.

 Особливості методики HAL RAR

На сьогоднішній день медичний центр "Оксфорд Медікал" в Одесі може запропонувати своїм пацієнтам методику останнього покоління, орієнтовану на безболісне і комфортне лікування геморою. При цьому, завдяки технології HAL RAR, лікування можливе на всіх стадіях хвороби. У «Оксфорд Медікал» практикується сучасний підхід до лікування і в інших відділеннях клініки, таких як урологія і гінекологія.

Що стосується допплерівської дезартеризаціі HAL RAR, ця методика і орієнтоване під неї обладнання для ефективного лікування геморою було впроваджено Агентством медичних інновацій в 2005 році. Методика полягає в комбінуванні трансанальної Мукопексії, яка пролабує тканини і перев'язки гемороїдальних артерій. Технології RAR (ректоанальна реконструкція) мається на увазі ліфтинг, тобто підтяжку як зовнішніх, так і внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Переваги допплерівскої дезартеризаціі більш ніж очевидні:

  • методика може бути застосована навіть в разі будь-якої патології анального каналу;
  • відсутність ран і больового синдрому після процедури;
  • процедура є одноразовою, що виключає подальші етапи лікування;
  • висока ефективність і можливість застосування на всіх 4-х стадіях геморою.

На завершення можна додати, що дана методика повністю усуває всі причини захворювання, що робить її найбільш популярною для лікування геморою в усьому світі.

Переваги медичного центру «Оксфорд Медікал»

У медцентрі працюють професійні лікарі-проктологи з великим досвідом роботи, при цьому, що важливо для пацієнтів, є як лікарі-чоловіки, так і лікарі-жінки. Позбутися від мучать вас проблем можна всього за один недовгий сеанс - процедура може бути проведена з використанням будь-якого виду анестезії.

Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки