Жіноча урологія в Одессі

Урологічні захворювання вимагають високої уваги з боку лікарів-урологів, грамотного обстеження і сучасного лікування. Урологічне відділення МЦ «Оксфорд Медікал Одеса» проводить великий спектр діагностично-лікувальних послуг, які спрямовані на лікування нирок, сечокам'яної хвороби та інших захворювань у жінок, незалежно від віку.

Серед урологічних захворювань у жінок виділяються більше 20 як придбаних, так і вроджених. На жаль, за рахунок сформованих стереотипів в суспільстві, при виникненні урологічних проблем жінки частіше звертаються до лікаря-гінеколога, і це, на жаль, призводить до неправильного або тривалого лікування. Важливо розуміти, що тільки уролог виконує основну роль в діагностиці та лікуванні захворювань сечової системи у жінок.

Симптоми захворювання сечового міхура

Захворювання сечового міхура можуть супроводжуватися дуже неприємними симптомами:

  • часте і хворобливе сечовипускання;
  • болю в надлобковій частини;
  • відчуття дискомфорту в сечівнику.

Запальні захворювання сечової системи частіше зустрічаються саме у жінок, за рахунок особливості анатомічної будови їх організму: сечовипускальний канал жінок набагато коротше, ніж у чоловіків, тому коли захворювання провокується урогенітальною інфекцією, то воно, піднімаючись вище, починає зачіпати і інші органи сечової системи. Наприклад, інфекційний уретрит здатний спровокувати запалення сечового міхура або нирок.

Абсолютно кожній жінці потрібно розуміти, що уповільнене хронічне запальне захворювання інфекційного характеру може дуже негативно впливати на репродуктивну функцію.

Лікування урологічних захворювань у жінок в МЦ "Оксфорд Медікал"

У МЦ «Оксфорд Медікал» успішно діагностують і лікують такі урологічні захворювання у жінок:

  • гострий цистит;
  • хронічний цистит;
  • пієлонефрит;
  • сечокам'яну хворобу нирок;
  • нетримання сечі.

Так само при необхідності можливо зробити відразу в клініці і УЗД нирок.

В урологічному відділенні Оксфорд Медікал працюють лікарі з багаторічним досвідом. Вартість прийому жіночого уролога 300 грн. Записуйтеся на прийом - (048) 725-55-00

 

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом