Лікування пієлонефриту в Одессі

Для найбільш ефективного лікування захворювань нирок важливо виявити патологію на ранніх стадіях. Тому МЦ «Оксфорд Медікал» рекомендують регулярно проходити профілактичні обстеження, а при найменших проявах симптомів нездужання, негайно звертатися до лікаря.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ

Пієлонефрит - це інфекційна хвороба, яка характеризується розвитком запалення в одній або обох нирках. Причиною розвитку захворювання є патогенні бактерії, які проникають в нирки, вражаючи ниркову тканину і балії. Найчастіше пієлонефрит виникає через попадання в організм інфекції, але може також розвиватися внаслідок порушень відтоку сечі, гормонального дисбалансу і ослабленої імунної системи.

 

Пієлонефрит виникає як у дорослих людей, так і у дітей, але при цьому жінки страждають від даної патології в середньому в 5 разів частіше за чоловіків. Це пов'язано з фізіологічною будовою сечостатевої жіночої системи, в якій патогенні бактерії здатні швидше розвиватися.

 

Існують різні форми захворювання: первинна та вторинна. При первинному пієлонефриті відбувається ураження здорових тканин нирок. При вторинному - захворювання розвивається на тлі існуючих патологій видільної системи.

Пієлонефрит може розвиватися і в гострій формі, а при відсутності необхідного лікування, прогресувати в хронічне захворювання з ускладненнями (гнійний пієлонефрит).

Для запобігання розвитку гострих форм, важливо визначити патологію на ранніх стадіях.

ДІАГНОСТИКА І СИМПТОМИ ПІЄЛОНЕФРИТУ

Якщо пацієнт спостерігає у себе хоча б один або кілька наведених нижче симптомів захворювання, рекомендуємо негайно звернутися до лікаря.

 

Характерні симптоми пієлонефриту:

  • температура тіла різко підвищується;
  • з'являється лихоманка, озноб, можуть виникати головні болі і нудота;
  • зміни кольору сечі, можлива поява гною і крові в сечі;
  • болі в поперековій зоні;
  • виникнення набряклості, при цьому утруднене виділення сечі;
  • рясні виділення сечі, часті позиви, при цьому наявність дискомфорту після сечовипускання.

На первинному прийомі лікар проводить огляд, призначає здачу необхідних аналізів крові і сечі. Результати аналізів дають можливість визначити характер захворювання і вид інфекції. Додатково може бути призначено УЗД органів сечостатевої системи.

ЛІКУВАННЯ ПІЄЛОНЕФРИТУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

Лікування захворювань нирок в клініці «Оксфорд Медікал Одеса» проводять кваліфіковані фахівці. Перевагою клініки є комплексний підхід до діагностики захворювань. Після огляду, здачі аналізів і підтвердження діагнозу, лікар визначає і призначає медикаментозне лікування.

 

Успіх лікування даної патології багато в чому залежить від своєчасного виявлення і розпізнавання симптомів самим пацієнтом. Чим раніше виявлена ​​патологія, тим швидшим і легким буде проходити процес одужання.

Записатися на прийом до лікаря можна, зателефонувавши за номером (048) 725-55-00 або залишивши свої особисті дані в спеціальній формі на сайті медцентру «Оксфорд Медікал».

 

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом