Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Наші контакти

You can request a call back or call us using Viber

Час роботи

Працюємо в будні та вихідні з 8:00 - 20:00

Онлайн запис

Виберіть клініку, введіть ваш номер телефону і співробітники нашого call центру зв'яжуться з вами в самий найближчий час

Дитяче відділення

Турбота про здоров'я дитини - одна з найважливіших і відповідальних завдань для його батьків. У цьому їм допоможуть наші лікарі-педіатри

Медичний центр Оксфорд Медікал Одесса

ПРО КЛІНІКУ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Медичне обладнання преміум класу в кожному відділенні і високий європейський стандарт послуг, що надаються

  • НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ І ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ
  • ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В КОЖНОМУ ВІДДІЛЕННІ
  • ПОВНИЙ СПЕКТР МЕДИЧНИХ І ЕСТЕТИЧНИХ ПОСЛУГ
  • МЕРЕЖА КЛІНІК НАЛІЧУЄ 20 ФІЛІЙ В УКРАЇНІ

поточні акції

Медичний центр Оксфорд Медікал Одесса
Залишити відгук
Елена С. 11-08-2020 Иваненко Олеся Анатольевна - добрый, очень чуткий, внимательный врач. Думаю, для каждой женщины это очень важно... Огромное спасибо за Вашу искренность и профессионализм!

відділення: Гінекологія

Алина 05-08-2020 Очень благодарна прекрасному профессионалу своего дела Мороз Елене Валентиновне! Уже много лет она помогает мне оставаться красивой и уверенной в себе ! Она профессионал своего дела и всегда находит подход к пациенту , все процедуры , в частности Smas Lifting мне очень помогают!!!! Спасибо ей большое!!!!!!
Емілія Лаврик 30-07-2020 Чудова людина і професіонал своєї справи!!!Вела мою другу вагітність з 1-5 місяць,все детально роз’яснювала і заспокоювала мене постійно, так як я дуже переживала за протікання цієї вагітності, адже перша вагітність перервалась на ранньому терміні! Тому був постійно присутній страх і тривога! Але Улькер Ельдарівна розвіяла всі страхи і всі жахливі припущення і діагнози лікарів з жіночоі консультаціі, в якій я стояла на обліку.Я народила здорову дівчинку, і тепер згадую слова Улькер , яка запевняла мене, що все буде гаразд! )Вона-крута! Спасибі їй за людяність і професіоналізм!!!

відділення: Гінекологія

Юлия 21-07-2020 Была на процедурах у врача Мороз Елены Валентиновны. У меня кожа склонна к появлению родинок и пигментаций, и я давно искала косметолога, который бы решил все мои проблемы. Наконец-то я нашла настоящего специалиста!!! Делала необходимые процедуры и осталась очень довольна. Всем советую, вы получите профессиональные подход и незамедлительный результат.Спасибо огромное!!!
Татьяна 13-07-2020 Виктория Анатольевна действительно профессионал своего дела, отличный гинеколог! очень благодарна ей!

відділення: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом