Шановні пацієнти, у зв'язку із ситуацією, приймаємо з 8:00 до 19:00.
Запис проводиться з 8:00 до 20:00, за тел.: (067) 511 55 00

Сімейна медицина в Одесі

Приватний медичний центр «Оксфорд Медікал Одеса» пропонує комплекс послуг у напрямку сімейної медицини. Сімейний лікар в Одесі — фахівець, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням великого спектру захворювань у дітей і дорослих. У його компетенції — самостійне лікування, а також постановка попереднього діагнозу та направлення пацієнта до інших фахівців.

Захворювання, з якими впорається сімейний лікар

Підготовка сімейного лікаря дає змогу правильно діагностувати і забезпечувати лікування захворювань. Найчастіше немає причин для звернення до вузьких спеціалістів. Спостереження у лікаря — гарантія захисту здоров'я, так як фахівець має максимальне уявлення про стан здоров'я свого пацієнта. 

Сімейний лікар «Оксфорд Медікал Одеса» забезпечить лікування таких захворювань:

 • простудні захворювання та ГРВІ;

 • порушення сполучної тканини;

 • хвороби шлунково-кишкового тракту;

 • проблеми неврологічного напрямк;

 • захворювання нирок;

 • проблеми з обміном речовин;

 • захворювання суглобів, хребта;

 • патології і захворювання серця і судин;

 • хвороби бронхів і легенів.

Сімейний лікар — не терапевт

Терапевт в Одесі має більш вузьку спеціалізацію. Його завдання — забезпечити базовий огляд і направити пацієнта до профільного фахівця. Самостійно терапевт допомагає при вузькому спектрі проблем (застуда, ГРВІ тощо). За короткий прийом він не в змозі вникнути в історію хвороби пацієнта.

Сімейний лікар, на відміну від терапевта — фахівець більш широкого спектра. Більшість проблем він може вирішувати, не направляючи пацієнта до профільних лікарів. Але навіть якщо і направляє, основним куратором лікування буде саме він. Сімейний лікар знає свого пацієнта: його історію хвороби, реакцію на ліки і компоненти, інші тонкощі. Говорячи загалом, він здатний краще діагностувати та комплексно лікувати захворювання.

В яких випадках звертатися

Сімейний лікар — перший спеціаліст, до якого потрібно звертатися за будь-яких скарг на здоров'я. Він виступає в ролі лікаря і координатора лікування. Саме він може визначити, які види діагностики і які консультації інших лікарів потрібні в конкретному випадку. Запишіться на прийом, якщо вас турбують такі симптоми:

 • лихоманка, озноб, підвищена температура;

 • біль в горлі кашель (у тому числі з кров'ю);

 • задишка, труднощі з диханням;

 • нехарактерні виділення з носа;

 • різкі гострі болі в будь-якій частині тіла;

 • швидка стомлюваність, апатія;

 • будь-які шкірні зміни;

 • тривожність, безсоння;

 • печія, нудота з блювотою, діарея;

 • зниження гостроти зору;

 • зниження гостроти слуху, біль або виділення з вух;

 • перепади артеріального тиску і т.п.

Обов'язки фахівця

Збір анамнезу, об'єктивні та спеціальні методи обстеження, ведення медкарти пацієнта, напрямок до вузьких спеціалістів і на госпіталізацію, профілактика, призначення терапевтичного лікування, оформлення лікарняних -- таке коло обов'язків сімейного лікаря.

У «Оксфорд Медікал Одеса» є всі необхідні умови для повноцінної діагностики пацієнтів. Комплексні дані досліджень допомагають лікареві встановити точний діагноз і почати ефективне лікування. 

Переваги лікування у сімейного лікаря «Оксфорд Медікал Одеса»

Уявіть, що у вашій сім'ї з'явився особистий лікар: професійний, досвідчений, добре знаючий проблеми зі здоров'ям і індивідуальні особливості кожного свого пацієнта. Він вчасно проведе профілактику, не допустить загострень хронічних захворювань. Він буде лікувати або координувати лікування аж до стабілізації стану. За умови відповідального ставлення до свого здоров'я, ви значно знизите кількість захворювань і ризиків їх розвитку

Сімейна медицина в «Оксфорд Медікал Одеса» — це:

 1. Професійний медичний персонал.

 2. Комплексні умови для діагностики та лікування.

 3. Чудовий сервіс.

 4. Оптимальна цінова політика.

( Рейтинг: 4.97, голосів: 33 )
послуги Відділення Сімейна медицинаЦіна
Прийом фахівця (збір скарг, анамнезу захворювання і життя, огляд, постановка попереднього діагнозу і призначення клініко-інструментальних досліджень) 450.00 грн
Зняття інтоксикації 900.00 грн
Відновлення функцій внутрішніх органів організму (10 крапельниць кожен день) 6700.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Иванна 06-09-2021 Огромное спасибо, самые лучшие и комуникабельные врачи с заботой каждый и с пониманием подходят к пациенту..... Приходишь на прием с удовольствием!!!
Татьяна 07-08-2021 Очень довольны выбором клиники все на высоком уровне, очень внимательно и грамотно отнеслись к нашей проблеме.Клиника
Макс 20-03-2021 Выражаю огромную благодарность за квалифицированную помощь, грамотное медикаментозное лечение.За щепетильное отношение о моем состоянии, приятно ощущать заботу и искреннее желание помочь от настоящего мастера своего дела. Таких отзывчивых врачей не часто встретишь. Спасибо Вам огромное! Желаю Вам крепкого здоровья и успехов в вашем деле.
Анастасия 19-12-2020 Хочу поблагодарить Морозову Екатерину Павловну за её внимательность и поддержку. Она не только выполняет свою работу , но и умеет поддержать и направить .Доктор от Бога и очень хороший человек.Я обращалась к ней этой осенью , а такое чувство , что я знаю Екатерину Павловну уже очень давно.Помогла мне справится с моей проблемой и относится к ней не так нервозно.Девочки , обращайтесь с полной уверенностью к Екатерине Павловне !)И все у вас будет отлично)
Андрей 14-12-2020 Обратился с проблемой !Хочу сказать что очень внимательно отнеслись и очень приятный персонал. Большое спасибо Дмитрию Георгиевичу.Рекомендую ! Одним словом Супер!!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом