Сімейна медицина в Одессі

Сімейна медицина - це напрямок із загальним підходом для всієї вашої сім'ї. Сімейний лікар проводить зв'язок між захворюванням і способом життя людини, це лікар, який володіє навичками в різних сферах медицини. У «Оксфорд Медікал» прийом проводять висококваліфіковані фахівці.

 Коли необхідно звертатися до лікаря?

Вам потрібна консультація, якщо спостерігаються дані ознаки нездужання:

  • тяжкість в диханні, задуха;
  • озноб, підвищення температури;
  • закладеність носа, хрипи, кашель;
  • стан загальної слабкості, скачки артеріального тиску;
  • печія, нудота або блювота;
  • оніміння рук, ніг.

У разі появи симптомів - потрібно не відтягувати і відразу звертатися до лікаря, так як будь-який з перерахованих вище симптомів може бути розвитком важкого захворювання.

Чим займається сімейний лікар?

Прийом сімейного лікаря іноді в принципі виключає потребу звернення до вузькопрофільного фахівця, так як його проф. підготовка дає можливість вірно діагностувати і правильно лікувати великий спектр захворювань.

 

Тільки в важких або спірних випадках лікар може залучити суміжних фахівців для вірної консультації і, безпосередньо, для спільної розробки лікування. Проте, сімейний лікар теж буде продовжувати контролювати період лікування протягом усього терапевтичного процесу і нести відповідальність за пацієнта.

 

Важливо дуже докладно відповідати на питання, що задаються лікарем. Це дасть можливість отримати всю картину патології. Також необхідно розповісти, які медикаменти ви вже приймаєте або приймали, чи немає у вас алергії на лікарські препарати. Сімейний лікар відповість на всі запитання, які стосуються особливостей перебігу захворювання та його лікування, дасть потрібні інструкції щодо дозування, а також режиму прийому медикаментів і проведення лікувальних процедур.

Прийом сімейного лікаря в "Оксфорд Медікал"

Консультація починається зі збору скарг. Лікар з'ясовує причини та вивчає історію хвороби. Після збору скарг фахівець проводить огляд. Визначає, які спеціально відповідні пацієнтові лабораторно-інструментальні методи необхідно провести, і, вже на підставі аналізів, призначає лікування, або, якщо буде потреба, направляє на прийом до вузькопрофільного фахівця (невролог, ендокринолог, дерматолог та інші).

 Записуйтеся на консультацію - (048) 725-55-00 або надсилайте заявку онлайн-форми і ми вам передзвонимо.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБалта Сергій Ігорович Лікар мамолог, онколог, терапевт
Балта Сергій ІгоровичЛікар мамолог, онколог, терапевт

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2007 – 2013  - Одеський національний медичний університет (ОНМедУ) ім. Пирогова Н.І, Одеса.

2013 - 2015 - інтернатура, міська клінічна лікарня ім. Афанасія і Ольги Тропіних, Херсон. Центр первинної медико-санітарної допомоги №7, Одеса.

2015 - 2019 - Спеціалізовані курси «Онкохірургія» / Державний інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва Національної академії медичних наук України, Харків.

Спеціалізовані курси «Пластична хірургія» / Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Київ.

Спеціалізовані курси «Онкомаммологія» / Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. професора А.І. Мещанінова, Харків.

Спеціалізовані курси «Сучасна естетична хірургія молочної залози» / Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Київ.

показати повний текст

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

послуги Відділення Сімейна медицинаЦіна
Первинний прийом сімейного лікаря
- огляд, збір анамнезу
- постановка діагноза
300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (048) 725 55 00

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом