Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Лікування пневмонії в Одесі

Виникнення запального процесу в дихальних шляхах завдає здоров'ю людини велику шкоду, а розвиток пневмонії і супутніх ускладнень може привести до летального ісходу. Щоб вчасно виявити хворобу, важливо не відкладати візит до лікаря навіть у випадках слабовираженних симптомів.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ХВОРОБИ

Пневмонія (запалення легенів) - це гостра респіраторна інфекція, яка вражає легеневі тканини.

Збудниками пневмонії є різні типи вірусів, бактерій і грибків. Інфекція потрапляє в організм людини повітряно-крапельним шляхом або (що зустрічається рідше), через кров.

 

Деякі мікроорганізми, які беруть участь у розвитку запалення легеневих тканин, спочатку присутні в тілі кожної людини. У здоровому стані імунна система успішно захищає організм від розвитку інфекції, але при зниженому імунітеті, виникає ризик розвитку хвороби. З цієї ж причини в зоні ризику знаходяться люди, які страждають на захворювання, хронічні захворювання легень, а також перенесли переохолодження.

 

До факторів ризику фахівці також відносять наявність захворювань інших органів і ускладнення після хірургічних втручань.

СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ ПНЕВМОНІЇ

Для запалення легенів характерні такі симптоми:

  • наявність кашлю і хрипу під час дихання;
  • температура тіла вище 38 ° C;
  • задишка і важке дихання;
  • больові відчуття під час дихання;
  • прискорене серцебиття;
  • наявність сильного ознобу;
  • поява мокроти рожевого кольору;
  • загальна слабкість і швидка стомлюваність.

При наявності одного або декількох перерахованих вище симптомів, рекомендується негайно звернутися до лікаря. Також важливо розуміти, що симптоми розвитку запалення легенів можуть відрізнятися від наведених вище ознак. Етапи розвитку захворювання не завжди збігаються з класичною схемою протікання хвороби, оскільки залежать від виду збудника інфекції.

 

У разі самостійного лікування, особливо при використанні жарознижувальних засобів, ризик розвитку пневмонії складних форм значно підвищується. Для попередження розвитку запалення і профілактики складних форм пневмонії, необхідна своєчасна діагностика і суворе дотримання рекомендацій лікаря.

Найчастіше курс лікування пневмонії триває від 1-2 тижнів до місяця, при цьому симптоми запалення можуть зберігатися протягом більшої частини періоду лікування. При наявності ускладнень або важкої форми запалення, пацієнт може бути поміщений в стаціонар.

 

У більшості випадків важкі форми пневмонії спостерігаються у літніх людей, а також при наявності хронічних захворювань і супутніх патологій інших органів.

ЛІКУВАННЯ ПНЕВМОНІЇ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

При підозрі на пневмонію, первинний огляд пацієнта в клініці «Оксфорд Медікал Одеса» проводить досвідчений сімейний лікар. Для дослідження стану легень може бути призначена рентгенографія або комп'ютерна томографія в поєднанні із загальним аналізом крові.

 

Після аналізу результатів, лікар підбирає найбільш оптимальний курс лікування з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта (вік, наявність супутніх захворювань, шкідливих звичок, загального стану імунітету та ін.). Медикаментозне лікування пневмонії включає курс антибіотиків у вигляді таблеток або внутрішньовенних ін'єкцій (для більш складних форм запалень).

 

Записатися на прийом до терапевта за адресою вул. В. Жуковського, 33 можна, зателефонувавши за номером (048) 725-55-00 або залишивши свої особисті дані в спеціальній формі на сайті.

 

( Рейтинг: 4.61, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

Бааджи Надія МихайлівнаCімейний лікар

Вул. Академіка Корольова, 34а;

інформація про лікаря

2009-2015 закінчила ОНМедУ, лікувальна справа, сімейний лікар.
2015-2017 пройшла інтернатуру за фахом Загальна практика-сімейна медицина.
2017-2019 пройшла клінічну ординатуру на базі лікарні залізничників кафедра «Сімейної медицини і загальної практики» проф. Величко В. І.
2019 і по теперішній час - сімейний лікар в ЦПМСП # 10
2020 і по теперішній час - сімейний лікар в медичному центрі Оксфорд Медікал.

показати повний текст

відгуки
Наталья 22-04-2020 Хочу поблагодарить Светлану Васильевну, что помогла когда-то мне справиться с моей проблемой. Всем советую. Врач от Бога
Лариса 11-11-2019 Хочу выразить ,Огромное Спасибо ,Массажисту Алене ,работающей на поселке Котовского ,за профессионализм ,качество ,видимый и ощутимый эффект
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом