Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Отоларингологія в Одессі

Отоларинголог (ЛОР) — це лікар, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вух, горла та носа.


Здоров'я даних органів є важливим аспектом повноцінного життя. Водночас органи утворюють єдину систему, за допомогою якої людина пізнає і взаємодіє з навколишнім світом за допомогою мови, нюху та слуху.

ЛОР-ЗАХВОРЮВАННЯ

Захворювання носоглотки й вух є одними з найбільш поширених у світі. Часто захворювання одного з ЛОР-органів розповсюджуються і на інші органи системи, що призводить до розвитку запального процесу та ускладнень. При появі перших симптомів захворювань вух, горла чи носа, рекомендується звертатися до кваліфікованого лікаря-отоларинголога, який призначить комплексне й ефективне лікування.


Відмова від належного лікування хвороб ЛОР-органів небезпечна ще й тим, що такі захворювання переходять у хронічну стадію. Розвиток таких захворювань викликає у людини істотний дискомфорт і негативно впливає на якість життя в цілому.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛОРА

Своєчасне визначення перших ознак початкової стадії захворювання сприяє швидшому одужанню. Запис на прийом до ЛОРА необхідний при виникненні таких симптомів:

 • періодична поява головних болів, запаморочення;
 • почуття, що в області носа і/або горла присутній ущільнення;
 • тиск в області носа (перенісся);
 • регулярні носові кровотечі (частіше, ніж 1 раз на місяць);
 • хронічний нежить;
 • постійне порушення носового дихання;
 • наявність больових відчуттів або відчуття закладеності вух;
 • біль, захриплість, першіння в горлі;
 • хропіння під час сну;
 • повна втрата або регулярне зниження нюху, слуху, втрата голосу;
 • хронічна алергія з сильним проявом симптомів у вигляді кашлю, болю в горлі, чхання, нежиті.

Терміново візит до отоларинголога необхідний у випадках, коли до ЛОР-органів потрапляють сторонні предмети — тільки досвідчений лікар може надати подібну оперативну допомогу! Не рекомендується діставати сторонні предмети самостійно, це може бути небезпечно для здоров'я!


Лікар ЛОР також надає консультації та оглядає пацієнтів в післяопераційний період, проводить повторні огляди після проходження курсу лікування, а також здійснює профілактичні огляди.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОТОЛАРИНГОЛОГА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

На консультації лікар-отоларинголог розпитує пацієнта про його скарги та стан здоров'я, проводить огляд ЛОР-органів і визначає діагноз. Якщо для отримання повної клінічної картини захворювання первинного огляду недостатньо, лікар може додатково призначити обстеження і здачу аналізів.

Згідно з результатами обстеження, отоларинголог визначає курс лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і стадії розвитку захворювання. Крім того, після повного одужання, лікар надає план рекомендацій для профілактики хронічних форм захворювання ЛОР-органів.


Клініка «Оксфорд Медікал Одеса» надає повний комплекс медичних послуг і обстежень ЛОР-органів. У нас працюють кваліфіковані лікарі з досвідом успішного лікування і профілактики захворювань органів носоглотки та вух. Компетентність, уважність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використання передового медичного обладнання гарантують точність діагностики та ефективність подальшого лікування.

Записатися на прийом до лікаря в медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» можна використовуючи форми запису на сайті або зателефонувавши за телефоном: (048) 725-55-00

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиАндрєєв Олександр Вікторович Лікар отоларинголог 1-ої категорії
Андрєєв Олександр ВікторовичЛікар отоларинголог 1-ої категорії

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2002 - 2008 - закінчив Одеський державний медичний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «лікувальна справа» та кваліфікацію лікар;

2008 - 2010 - інтернатура по оториноларингології, на базі Одеського національного медичного університету;

2010 - 2011 - районний фахівець в Комінтернівської ЦРЛ, лікар сумісник в дитячій міській лікарні №3;

2012 - 2014 - лікар, клінічний ординатор на базі Одеської клінічної обласної лікарні;

2014 - 2019 - аспірантура, асистент кафедри оториноларингології;

2019 - лікар отоларинголог в «Оксфорд Медікал Одеса».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом