Отоларингологія

  Отоларингологія в Одессі

  Отоларинголог (ЛОР) — це лікар, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вух, горла та носа.


  Здоров'я даних органів є важливим аспектом повноцінного життя. Водночас органи утворюють єдину систему, за допомогою якої людина пізнає і взаємодіє з навколишнім світом за допомогою мови, нюху та слуху.

  ЛОР-ЗАХВОРЮВАННЯ

  Захворювання носоглотки й вух є одними з найбільш поширених у світі. Часто захворювання одного з ЛОР-органів розповсюджуються і на інші органи системи, що призводить до розвитку запального процесу та ускладнень. При появі перших симптомів захворювань вух, горла чи носа, рекомендується звертатися до кваліфікованого лікаря-отоларинголога, який призначить комплексне й ефективне лікування.


  Відмова від належного лікування хвороб ЛОР-органів небезпечна ще й тим, що такі захворювання переходять у хронічну стадію. Розвиток таких захворювань викликає у людини істотний дискомфорт і негативно впливає на якість життя в цілому.

  КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛОРА

  Своєчасне визначення перших ознак початкової стадії захворювання сприяє швидшому одужанню. Запис на прийом до ЛОРА необхідний при виникненні таких симптомів:

  • періодична поява головних болів, запаморочення;
  • почуття, що в області носа і/або горла присутній ущільнення;
  • тиск в області носа (перенісся);
  • регулярні носові кровотечі (частіше, ніж 1 раз на місяць);
  • хронічний нежить;
  • постійне порушення носового дихання;
  • наявність больових відчуттів або відчуття закладеності вух;
  • біль, захриплість, першіння в горлі;
  • хропіння під час сну;
  • повна втрата або регулярне зниження нюху, слуху, втрата голосу;
  • хронічна алергія з сильним проявом симптомів у вигляді кашлю, болю в горлі, чхання, нежиті.

  Терміново візит до отоларинголога необхідний у випадках, коли до ЛОР-органів потрапляють сторонні предмети — тільки досвідчений лікар може надати подібну оперативну допомогу! Не рекомендується діставати сторонні предмети самостійно, це може бути небезпечно для здоров'я!


  Лікар ЛОР також надає консультації та оглядає пацієнтів в післяопераційний період, проводить повторні огляди після проходження курсу лікування, а також здійснює профілактичні огляди.

  КОНСУЛЬТАЦІЯ ОТОЛАРИНГОЛОГА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

  На консультації лікар-отоларинголог розпитує пацієнта про його скарги та стан здоров'я, проводить огляд ЛОР-органів і визначає діагноз. Якщо для отримання повної клінічної картини захворювання первинного огляду недостатньо, лікар може додатково призначити обстеження і здачу аналізів.

  Згідно з результатами обстеження, отоларинголог визначає курс лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і стадії розвитку захворювання. Крім того, після повного одужання, лікар надає план рекомендацій для профілактики хронічних форм захворювання ЛОР-органів.


  Клініка «Оксфорд Медікал Одеса» надає повний комплекс медичних послуг і обстежень ЛОР-органів. У нас працюють кваліфіковані лікарі з досвідом успішного лікування і профілактики захворювань органів носоглотки та вух. Компетентність, уважність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використання передового медичного обладнання гарантують точність діагностики та ефективність подальшого лікування.

  Записатися на прийом до лікаря в медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» можна використовуючи форми запису на сайті або зателефонувавши за телефоном: (048) 725-55-00

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом