Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Естетична медицина

Усі ми прагнемо того, щоб мати ідеальну фігуру, доглянуту і чисту шкіру, красиве обличчя. Ми хочемо подобатися самим собі і оточуючим нас людям, і це бажання таке ж природне, як і бажання любити, радіти, мріяти і жити.

Сьогодні естетична і антивікова медицина не стоїть на місці: вчені постійно винаходять більш ефективні anti-age засоби, методи боротьби з целюлітом, зайвою вагою, дефектами і старінням шкіри. Найбільш поширена проблема, з якою зіштовхуються як жінки, так і чоловіки - це різноманітні дефекти шкіри і її старіння, іншими словами зморшки, позбутися яких, як показує практика, жодні креми і аптечні засоби не в силі. З віком наша шкіра піддається багатьом руйнівним чинникам, які прискорюють природний процес старіння, і його, на наш превеликий жаль, неможливо повернути назад.

 

Створення краси - це тяжка праця, яка вимагає високої майстерності, таланту та професіоналізму. Мережа медичних центрів «Оксфорд Медікал» пропонує Вам все це і відкриває секрет досконалої гармонії здоров'я і краси. Тут успішно поєднані інноваційні медичні технології, індивідуальний підхід і багатий досвід лікарів - тандем, який забезпечує високу ефективність і досягнення бажаного результату. 

 

Мережа медичних центрів «Оксфорд Медікал» пропонує найсучасніший і найбезпечніший спосіб видалення зморшок за допомогою апаратної косметології, зокрема апаратом E-Max фірми Syneron, в основі роботи якого лежить технологія Елос. Їх ефект цілком можна порівняти з хірургічними операціями. До того ж, технологія Елос допоможе Вам назавжди забути про вугрову хворобу, пігментацію, купероз, розтяжку, шрами та інші дефекти шкіри. Елос-епіляція гарантує 100% видалення волосся на будь-якій ділянці тіла, процедура безболісна, не залишає почервоніння на шкірі і не вимагає спеціального догляду після процедури. Але головне, що її відрізняє від лазерної, - це те, що за допомогою технології Елос можна видалити всі типи волосся без винятку, навіть пушкове, сиве і дуже світле.

 

Ще однією поширеною проблемою, з якою звертаються до нас у клініку пацієнти - незадоволеність своїми формами, проявами целюліту, зайвими складочками на животі й боках, подвійним підборіддям. На щастя, всі ці проблеми легко вирішуються процедурами з корекції фігури і лікування целюліту на апараті Vela Shape. Сьогодні Vela Shape - це єдиний апарат, результати якого можна прирівняти до результатів після ліпосакції + ліфтингу. Оскільки ані ручним, ані роликовим масажам не під силу підтягнути шкіру, тобто зробити її ліфтинг, а лише розтягують її, травмуючи при цьому судини і залишаючи гематоми й запальні процеси під шкірою. Vela Shape - це гарантія не лише Вашої гладкої шкіри, але й відмінного самопочуття і вражаючою фігури.

 

Окрім аппартаної косметології, на базі МЦ «Оксфорд Медікал» є все необхідне для проведення ін'єкційних процедур. Позбутися від целюліту та зайвого підшкірного жиру можна за допомогою процедури мезотерапії. Спеціальний коктейль з ліполітікамі володіє лімфодренажним ефектом, надає шкірі гладкість, свіжість і еластичність! Зайвий «об'єм» дуже швидко зникає, і пацієнт залишається задоволеним результатом. Мезотерапія, біоревіталізація і біоармування - дуже ефективні при старінні шкіри, втраті пружності, стягнутості або сухості. Це максимально швидкий спосіб наситити шкіру всіма необхідними живильними речовинами, так як звичайні косметичні засоби просто не можуть проникнути на потрібну глибину.

 

Все більша кількість програм, спрямованих фахівцями МЦ «Оксфорд Медікал» на корекцію того чи іншого естетичного дефекту, охоплюють в собі одночасне або послідовне використання декількох методів, враховуючи апаратну косметологію, мезотерапію та інші ін'єкційні методики, масаж, косметичний догляд і т.і. Комплексний підхід дозволяє коригувати різні дефекти шкіри, а результат – більш виражений і стійкий.

Записатися на прийом в МЦ - (048) 725-55-00


Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2007 р. - курси масажиста в Бєлгородському державному університеті.

 2009 р. - Бєлгородський державний університет за спеціальністю "Лікувальна справа. Кваліфікація - лікар.

2010 р. - спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Воронезької державної медичної академії ім. М.М. Бурденко.

2010 р. - курси косметології - «Інститут Краси» (Київ)

2010 -2014 р. - лікар дерматолог в поліклінічному відділенні Огуз "Червоногвардійська ЦРЛ" (Бєлгород, Росія)

2010 -2014 р. - лікар-косметолог в салоні краси "Комільфо" (Бєлгород, Росія)

2013 р. - навчання ін'єкційної методикою «Anti - age терапії і Редермалізація»; конференція з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: "Новий погляд на комплексну естетичну корекцію особи і індивідуальний підхід до боротьби з проявами вікових змін" (Одеса)

2014 р. - курси по темі "Ін'єкційна контурна пластика"; курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-технології; навчання на лазерних системах «Candela Gentle Lase»; XIV Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні.

З 2014 р. - лікар дерматолог в клініці «Оксфорд Медікал на Котовського»

показати повний текст
Дяченко Оксана Володимирівна Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Лікувальна відділення»

2007 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині

2007 р.- по теперішній час фахівець по тілу в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2008 р.  травень - Ізраїль. Курси по застосуванню мікрострумової терапії - апарат NewLife (VenusTechnology)

з 2008 р.  липень - Іспанія - навчальний курс із застосування апарата VelaSmooth в естетичній медицині

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2012 листопад - Ізраїль. Навчальний курс із застосування ультразвукової ліпосакції в естетичній медицині апарат UltraShape.

показати повний текст
Гамаюнова Анна Олександрівна Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1997 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа»

2006 р. - по теперішній час фахівець з апаратним методикам омолодження шкіри в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2006 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2010 р. липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite

2010 р. грудень - Мадрид, Іспанія. Навчання на лазерних системах CandelaGentleLase, CandelaGentleMax, AlexTrivantage, VbeamPerfecta.

2012 р. - приймала участь у науковій конференції з естетичної медицини «Поєднання медичних технологій у вітчизняній естетичній медицині. Створення індивідуальних косметологічних анти-ейдж програм.

показати повний текст
показати всіх

відгуки
27-12-2019 Не раз обращалась в Оксфорд медикал к врачу Прокопчук Ольга Михайловна. Делала процедуры на аппарате Элос. Результатом всегда очень довольна. Ольга профессионал своего дела и находит индивидуальный подход к каждому клиенту. Всем рекомендую. В ближайшее время попробую Элос омоложение! Спасибо Вам!
13-05-2019 Хочу поблагодарить прекрасного врача-косметолога Рыбакову Лесю Васильевну, за проведение курса шикарных процедур на аппарате "Велла" и индивидуальный подход. Кожа подтянулась, объемы и проявления ненавистного целлюлита уменьшились. Теперь можно смело начинать пляжный сезон:)
10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція!
09.01.2020

Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція!

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії
09.10.2017

Мороз О.В. на міжнародному конгресі Syneron-Candela в Іспанії

Подарункові сертифікати в ТРЦ
11.09.2017

Подарункові сертифікати в ТРЦ "Рів'єра"

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом