Елос-омолодження

Сучасна естетична медицина включає в себе найпередовіші  методики і інноваційні технології, націлені на корекцію або лікування різних косметичних дефектів, омолодження шкіри і поліпшення зовнішності. Елос-омолодження - це передова сучасна технологія, за допомогою якої можна ефективно омолодити шкіру обличчя і шиї.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» ефективно використовуються не тільки традиційні методи лікування різних захворювань з області урології або дерматології, а й активно застосовуються різні методики з багатого арсеналу сучасної естетичної медицини. За допомогою процедури елос-омолодження можна:

 • видалити судинні дефекти - такі, як купероз;
 • видалити рубці і застійні плями;
 • поліпшити текстуру і колір шкіри;
 • зменшити глибину існуючих зморшок;
 • провести ефективну корекцію овалу обличчя.

Дана методика є дуже популярною в багатьох європейських країнах, США і Японії, тепер завдяки інноваціям «Оксфорд Медікал» елос-омолодження стало доступним і для українців.

 

Суть процедури апаратного елос-омолодження полягає в ефективному поєднанні одночасної дії електричної і біополярной енергії. Під впливом ELOS & -апарати на шкіру пацієнта здійснюється глибокий і дбайливий вплив, в результаті якого стимулюється вироблення власного еластинового комплексу дерми, а також синтез в глибинних шарах шкіри нового колагену.

 

Для досягнення максимального ефекту необхідна певна кількість сеансів, яка визначається відповідно до поточного стану шкіри. Скажімо, для забезпечення ефекту довгострокового комплексного омолодження може знадобитися від трьох до п'яти сеансів, з інтервалом в три-чотири тижні. У МЦ «Оксфорд Медікал» для пацієнтів доступні послуги УЗД та лікаря-гінеколога.

ЕЛОС-ОМОЛОДЖЕННЯ В ОДЕСІ

Одеський медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує комфортні умови діагностики, лікування і проведення процедур по елос-омолодженню. Варто відзначити, що дана процедура запускає процес регенерації, і ефект буде досить стійкий ще протягом декількох років.

 

Дана процедура вимагає певної підготовки - так, скажімо, за кілька тижнів до елос-омолодження необхідно утриматися від будь-яких форм засмаги, в тому числі автозасмаги або відвідування солярію.

Більш детальну інформацію можна отримати в ході безкоштовної консультації з кваліфікованим лікарем-косметологом. Для того, щоб записатися на консультацію, необхідно зателефонувати за номером (048) 725-55-00.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна

Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст

Прокопчук Ольга Михайлівна

Лікар-косметолог
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

інформація про лікаря

Дяченко Оксана Володимирівна

Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

інформація про лікаря

Гамаюнова Анна Олександрівна

Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

інформація про лікаря

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Текстові відгуки

10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
13-03-2018 Давно являюсь клиентом этой клиники, мой врач Елена Валентиновна Мороз. Очень грамотный и хороший доктор! Всегда в курсе всех новинок, часто ездит на зарубежные конгрессы! Благодаря ей я выгляжу на 10-15 лет моложе! Огромное Спасибо!
05-03-2018 Я попала к косметологу Виктории по совету подруги и осталась очень довольна! Я делала чистку лица - совсем безболезненно, даже очень приятненько) Думала усну)). Личико прекрасно выглядит уже более двух месяцев. Ещё Виктория убирала капилляры у меня на лице лазером, уж не помню как процедура называется. Но я теперь бездумно радует что эти красненькие пятна на моем лице больше не портят мое настроение при заглядывании в зеркало. Так как к милой Виктории я попала с Декабре, я узнала о зимней акции на лазерные процедуры, покупаешь сертификат на 5000грн за 2500. Я воспользовалась данным предложением для эпиляции. Пока сделала только две процедуры, но результат уже заметен. Во многих местах волосы не растут уже, но пятнышками)) Хочу сказать огромное спасибо Виктории, что помогает быть женственной и поддерживать естественную красоту! Ну и конечно же огромное спасибо за советики! Скоро снова к Вам, на Жуковского приду
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом