Безопераційний Elos-ліфтинг

Коли на нашій шкірі з'являються перші ознаки старіння, вона втрачає колишню еластичність, стає більш вразливою до впливу навколишнього середовища, ми шукаємо будь-які способи як хоч трішечки призупинити цей процес, надовше зберегти свою красу і молодість, а шкіру пружною і гладкою. На сьогоднішній день пластична хірургія нараховує багато методик, які дозволяють виправити вікові зміни нашої шкіри. Найбільш нешкідливим і безболісним з усіх є радіохвильовий ліфтинг (RF lifting). Це безопераційний метод підтяжки шкіри, тому не вимагає реабілітаційного періоду та анестезії, що значно перевершує інші методи оперативного втручання.

 

Радіохвильовий ліфтинг проводиться на апараті e-Max і підходить як для жінок, так і для чоловіків, які хочуть скорегувати овал обличчя, зберегти свою шкіру молодою, пружною і не бентежитися з приводу вікових змін, що проявляються появою зморшок та втратою пружності шкіри.Процедуру можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла: при корекції овалу обличчя, зоні навколо очей, в зоні декольте, шиї, внутрішньої поверхні рук, в зоні живота, стегон, сідниць. Радіохвильовий ліфтинг допомагає усунути вікове провисання тканин і птоз. Особливо швидко і легко зникають дрібні, неглибокі зморшки. І як результат - у Вас дивовижно пружна, підтягнута, помолоділа і свіжа шкіра!

 

Безпосередній вплив радіохвильового ліфтингу відбувається шляхом проникнення електромагнітних хвиль у глибокі шари шкіри, що викликає скорочення колагенових волокон, які розтягуються з віком. Таким чином, радіохвильове випромінювання запускає в дермі процес оновлення клітин шкірного покриву, зменшує глибину зморшок і значно зміцнює тонус шкіри.

 

Радіохвильовий ліфтинг - абсолютно нешкідлива процедура, під час якої Ви повністю розслаблюєтесь і отримуєте задоволення від зігріваючих електромагнітних хвиль. Курс RF-ліфтингу вимагає проведення всього 4-6 процедур з інтервалом у три-чотири тижні. Один сеанс триває всього лише 30 - 40 хвилин. Радіохвильовий ліфтинг не має сезонних та вікових протипоказань, але, як у кожному правилі, тут є свої винятки. Даний метод категорично протипоказаний при порушенні цілості шкірного покриву або наявності кардіостимулятора, а також вагітним і матерям, які годують молоком.

 

Незаперечною перевагою радіохвильового ліфтингу є те, що загальна площа шкірного покриву тіла стає значно меншою за рахунок тонізації коллагенового шару. При цьому вона не розтягується і не стоншується в міру збільшення кількості процедур, як при хірургічній підтяжці. Дивно також те, що протягом року (вже після закінчення курсу радіоліфтинг) ефект від процедури наростає: Ви молодіє на очах, після чого результат зберігається на довгий час!

Записатися на прийом в МЦ - (048) 725-55-00

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна

Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст

Прокопчук Ольга Михайлівна

Лікар-косметолог
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

інформація про лікаря

Дяченко Оксана Володимирівна

Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

інформація про лікаря

Гамаюнова Анна Олександрівна

Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

інформація про лікаря

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Текстові відгуки

10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
13-03-2018 Давно являюсь клиентом этой клиники, мой врач Елена Валентиновна Мороз. Очень грамотный и хороший доктор! Всегда в курсе всех новинок, часто ездит на зарубежные конгрессы! Благодаря ей я выгляжу на 10-15 лет моложе! Огромное Спасибо!
05-03-2018 Я попала к косметологу Виктории по совету подруги и осталась очень довольна! Я делала чистку лица - совсем безболезненно, даже очень приятненько) Думала усну)). Личико прекрасно выглядит уже более двух месяцев. Ещё Виктория убирала капилляры у меня на лице лазером, уж не помню как процедура называется. Но я теперь бездумно радует что эти красненькие пятна на моем лице больше не портят мое настроение при заглядывании в зеркало. Так как к милой Виктории я попала с Декабре, я узнала о зимней акции на лазерные процедуры, покупаешь сертификат на 5000грн за 2500. Я воспользовалась данным предложением для эпиляции. Пока сделала только две процедуры, но результат уже заметен. Во многих местах волосы не растут уже, но пятнышками)) Хочу сказать огромное спасибо Виктории, что помогает быть женственной и поддерживать естественную красоту! Ну и конечно же огромное спасибо за советики! Скоро снова к Вам, на Жуковского приду
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом