Кріоліполіз в Одессі

Кріоліполіз в Одесі: корекція фігури без операціїУ клініках «Оксфорд Медікал Одеса» можна пройти кріоліполіз на апараті ZELTIQ СOOLSCULPTING — неінвазивну методику видалення відкладень жиру в різних частинах тіла. Унікальні права на технологію належать фірмі ZELTIQ Aesthetics, Inc (США). Метод CoolSculpting запатентований, а його ефективність підтверджена незалежними дослідженнями.

Що таке кріоліполіз?

Перший апарат Zeltiq для кріоліполіза презентували в 2009 році, після серії наукових досліджень. З ним з'явилася нова термінологія: контурування тіла, моделювання фігури і т.п.

Кріоліполіз — це точковий низькотемпературний вплив на області тіла (до -12 ∘C). Запускається природний метаболізм, і відкладення жиру виводяться природним шляхом. Додатково запускається спалювання жиру безпосередньо в клітинах.

Кому рекомендована процедура кріоліполіза

Серед показань для проходження процедури кріоліполіза на апараті ZELTIQ СOOLSCULPTING в «Оксфорд Медікал Одеса» — точкові відкладення жиру на:

 • боках;

 • животі;

 • талії;

 • поверхнях стегон;

 • спині;

 • рівні 7-го шийного хребця.

Також можна прибрати локальні відкладення жиру на нижній третині обличчя: в тому числі так зване «друге підборіддя».

Підготовка і результат

Спеціально готуватися до кріоліполіза не потрібно. Попередньо рекомендується відвідати косметолога «Оксфорд Медікал Одеса»: він проведе планування процедури відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта.

Апарат ZELTIQ СOOLSCULPTING впливає на ділянки тіла через аплікатори. Доктор сам підбирає необхідну конфігурацію і розмір аплікатора, а також варіант впливу.

Перед розміщенням на тілі аплікатора на шкіру накладають гелевий килимок з пропіленгліколем. Він захищає шкіру від впливу холоду. Сеанс кріоліполіза триває 60 хвилин (це рекомендація виробників апарату). По завершенню доктор протягом 2 хвилин інтенсивно масажує зону впливу для зростання ефективності процедури.

Підшкірно-жировий прошарок скорочується поступово. Результати будуть помітні приблизно через 60 днів після процедури. Один сеанс допомагає усунути до 25% зайвої жирової клітковини. Якщо цього мало — з часом можна провести повторний кріоліполіз.

Результат кріоліполіза в «Оксфорд Медікал Одеса» — корекція фігури, досягнення природного рельєфу і гармонійних пропорцій. Можна повернути правильний овал обличчя, зробити руки тоншими, стегна — стрункими, талію —  меншою, а живіт — більш пласким.

5 переваг кріоліполіза

Корекція фігури на апараті ZELTIQ СOOLSCULPTING в «Оксфорд Медікал Одеса» —  це:

 1. Кріоліполіз в Оксфорд Медікал Одеса: корекція фігури без операціїБезпека. Апарат впливає тільки на зайвий жировий прошарок, не зачіпаючи м'язи, шкіру, судини, залози. Також він не змінює фізіологію жирової клітковини: тільки прискорює клітинний життєвий цикл.

 2. Неінвазивний. Немає необхідності колоти або різати шкіру. Не потрібна анестезія. Відсутній реабілітаційний період. На місці впливу не утворюються рубці. Кріоліполіз — альтернатива хірургічній ліпосакції.

 3. Комфорт. Пацієнт може дивитися відео, читати або просто відпочивати під час процедури. Холод відчувається тільки перші 5-7 хвилин.

 4. Точність. За допомогою кріоліполіза можна усувати будь-які жирові відкладення — в тому числі невеликі. Доступні рiзнi варіанти корекції за рахунок зменшення жирового прошарку.

 5. Стабільність. Жирові відкладення, вилучені апаратом ZELTIQ СOOLSCULPTING, не відновлюються (за умови правильного способу харчування і життя).

Оцініть можливості кріоліполіза, а також варіанти корекції вашої фігури, проконсультувавшись у фахівця «Оксфорд Медікал Одеса». Запишіться на прийом через сайт або за номером: (048) 7255500.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2007 р. - курси масажиста в Бєлгородському державному університеті.

 2009 р. - Бєлгородський державний університет за спеціальністю "Лікувальна справа. Кваліфікація - лікар.

2010 р. - спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Воронезької державної медичної академії ім. М.М. Бурденко.

2010 р. - курси косметології - «Інститут Краси» (Київ)

2010 -2014 р. - лікар дерматолог в поліклінічному відділенні Огуз "Червоногвардійська ЦРЛ" (Бєлгород, Росія)

2010 -2014 р. - лікар-косметолог в салоні краси "Комільфо" (Бєлгород, Росія)

2013 р. - навчання ін'єкційної методикою «Anti - age терапії і Редермалізація»; конференція з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: "Новий погляд на комплексну естетичну корекцію особи і індивідуальний підхід до боротьби з проявами вікових змін" (Одеса)

2014 р. - курси по темі "Ін'єкційна контурна пластика"; курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-технології; навчання на лазерних системах «Candela Gentle Lase»; XIV Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні.

З 2014 р. - лікар дерматолог в клініці «Оксфорд Медікал на Котовського»

показати повний текст
Дяченко Оксана Володимирівна Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Лікувальна відділення»

2007 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині

2007 р.- по теперішній час фахівець по тілу в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2008 р.  травень - Ізраїль. Курси по застосуванню мікрострумової терапії - апарат NewLife (VenusTechnology)

з 2008 р.  липень - Іспанія - навчальний курс із застосування апарата VelaSmooth в естетичній медицині

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2012 листопад - Ізраїль. Навчальний курс із застосування ультразвукової ліпосакції в естетичній медицині апарат UltraShape.

показати повний текст
Гамаюнова Анна Олександрівна Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1997 р. - закінчила медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа»

2006 р. - по теперішній час фахівець з апаратним методикам омолодження шкіри в відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Одеса»

2006 р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ

2010 р. червень - Одеса. Участь в I з'їзді Українського товариства естетичної медицини

2010 р. липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite

2010 р. грудень - Мадрид, Іспанія. Навчання на лазерних системах CandelaGentleLase, CandelaGentleMax, AlexTrivantage, VbeamPerfecta.

2012 р. - приймала участь у науковій конференції з естетичної медицини «Поєднання медичних технологій у вітчизняній естетичній медицині. Створення індивідуальних косметологічних анти-ейдж програм.

показати повний текст

відгуки
27-12-2019 Не раз обращалась в Оксфорд медикал к врачу Прокопчук Ольга Михайловна. Делала процедуры на аппарате Элос. Результатом всегда очень довольна. Ольга профессионал своего дела и находит индивидуальный подход к каждому клиенту. Всем рекомендую. В ближайшее время попробую Элос омоложение! Спасибо Вам!
13-05-2019 Хочу поблагодарить прекрасного врача-косметолога Рыбакову Лесю Васильевну, за проведение курса шикарных процедур на аппарате "Велла" и индивидуальный подход. Кожа подтянулась, объемы и проявления ненавистного целлюлита уменьшились. Теперь можно смело начинать пляжный сезон:)
10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом