Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Естетична медицина
Естетична медицина

Кріоліполіз в Одессі

Назавжди попрощатися з другим підборіддям, складками на спині, зайвим об'ємом на стегнах без наркозу та післяопераційних рубців? Саме так! Швидке та ефективне схуднення стало можливим завдяки кріоліполізу на апараті Zeltiq Coolsculpting у клініці естетичної медицини "Оксфорд Медікал".  Zeltiq можна назвати Пігмаліоном естетичної медицини. Скульптурування силуету, моделювання контуру тіла — терміни, що виникли для визначення результатів роботи цього апарату. Саме кріоліполіз на Zeltiq Coolsculpting може впоратися з проблемними зонами, які неможливо покращити за допомогою спорту, фейсбілдингу та різних дієт.

ЩО ТАКЕ КРІОЛІПОЛІЗ

Щоб зрозуміти, чому схуднення буде легким, потрібно ознайомитись із суттю кріоліполізу, який полягає у впливі холоду на жирові клітини.

Кріоліполіз — це високотехнологічний неінвазивний (без впливу на шкіру хірургічних інструментів) метод, що дозволяє швидко та безболісно коригувати фігуру, видаляючи небажані жирові відкладення за допомогою контрольованого холоду.

В результаті процедури на апараті Zeltiq жирові клітини на обробленій ділянці замерзають, руйнуються і за лімфатичною системою виводяться з організму природним шляхом. При цьому (що дуже важливо!), нирки та печінка не відчувають зайве навантаження.

Холод діє виключно на жирові клітини певної ділянки, не торкаючись нервових закінчень та судин. Безпека цього впливу гарантує вбудований механізм контролю температури, що запобігає охолодженню шкіри. 

ZELTIQ COOLSCULPTING

Безпечне схуднення. Це головна перевага процедури кріоліполізу на апараті Zeltiq – єдиного серед сотень аналогічних апаратів, який отримав схвалення FDA (USA) та КЄ (країни Європи). 8-річні дослідження довели дієвість та ефективність процедури схуднення, що не завдає шкоди організму.

Zeltiq працює за системою "правильного холоду", який запускає контрольовану загибель жирових клітин (апоптоз), на відміну від інших апаратів, що викликають некроз клітин. Некроз - неконтрольований процес, який може завдати шкоди здоров'ю.

"Не нашкодь" – найстаріший принцип медичної етики, втілений в апараті Zeltiq, полягає в тому, що жоден з показників крові, сечі, печінкових проб не змінюється, поки йде процес.

ПЕРЕВАГИ КРІОЛІПОЛІЗУ від ZELTIQ

Перевагами швидкого та ефективного схуднення за допомогою апарату Zeltiq є:

 • відсутність анестезії під час процедури;
 • не потрібне введення лікарських препаратів;
 • метод безкровний, без застосування хірургічних інструментів, в результаті – відсутність післяопераційних рубців;
 • безпека процедури, що гарантується захисним механізмом температурний контроль;
 • процедура ефективна як для жінок, так і для чоловіків;
 • немає потреби в реабілітації, оскільки процедура на апараті Zeltiq не порушує роботу організму;
 • індивідуальність, яка досягається завдяки широкому спектру насадок, що дозволяють впливати на проблемні зони;
 • тривалість ефекту від процедури. Зруйновані в результаті кріовпливи клітини ніколи більше не з'являться на обробленій ділянці, за умови дотримання рекомендацій лікаря;
 • комфорт процедури.

ПОКАЗАННЯ

Процедура ліполізу показана для:

 • видалення яскраво виражених жирових складок на стегнах, спині, животі, боках, колінах, сідницях;
 • видалення зайвого жиру в області підборіддя;
 • згладжування нерівностей після ліпосакції;
 • видалення жирових відкладень у ділянці живота у жінок після вагітності;
 • лікування несправжньої гінекомастії (збільшення грудей) у чоловіків;
 • тих, хто цінує свій час (процедура триває 30-60 хвилин), хто не хоче терпіти біль та вдаватися до хірургічного втручання.

ЕФЕКТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ КРІОЛІПОЛІЗУ НА АПАРАТІ ZELTIQ

Цей метод – один з найкращих серед різних способів схуднення по ефективності, швидкості, простоті та тривалості ефекту, що зберігається.

Кріомоделювання – процедура-скульптор. Інструмент, яким можна видалити найстійкіший жировий прошарок, з яким не можуть впоратися ні дієти, ні

багатогодинне тренування. Через 10-12 тижнів після процедури обсяг жирової тканини на обробленій ділянці скоротиться до 20-30%. Цей процес буде абсолютно безболісним.  Повний ефект від процедури на апараті Zeltiq буде видно через 1-3 місяці, коли жирові клітини остаточно руйнуватимуться назавжди.
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА КРІОЛІПОЛІЗУ


Пацієнт зручно розташовується на кушетці. Місце, на яке впливатиме апарат Zeltiq, накривається спеціальною серветкою. На неї міститься маніпула насадка, в яку засмоктується шкірно-жирова складка. Zeltiq охолоджує жир до необхідної температури, внаслідок чого жирові клітини втрачають життєздатність та кристалізуються. 

Процедура безболісна. Може виникнути короткочасний дискомфорт під час охолодження шкіри, легке поколювання або відчуття втягування (вакуум посилює

ефект процедури). Залежно від особливостей організму, може спостерігатися хворобливість м'язів, як після тренування чи підвищена чутливість на обробленій ділянці. 

Час проведення процедури – 30-60 хвилин. Пацієнт у цей час може відпочивати, спати, читати, проводити час зі смартфоном.


ПІДГОТОВКА ДО КРІОЛІПОЛІЗУ

Кріоліполіз на апараті Zeltiq не вимагає від пацієнта особливої підготовки.

Слід відвідати лікаря, який з'ясує, чи є протипоказання, врахує особливості організму, щоб виключити негативні наслідки, відзначить проблемні ділянки для опрацювання. Лікар розповість про деталі та перебіг процедури, відповість на запитання та визначить кількість необхідних сеансів для досягнення ідеального результату.

Щоб схуднення було не тільки легким, а й ефективним, потрібно дотримуватись загальних рекомендації — це відмова від алкоголю за пару днів до кріоліполізу та утриматися від прийому їжі та пиття за 2 години до сеансу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Кріоліполіз на апараті Zeltiq допомагає швидко та легко схуднути, але слід уважно поставитися до протипоказань, а саме: підвищена чутливість на холод ("холодова кропив'янка"), порушення цілісності шкірного покрову в зоні впливу (травми, недавні хірургічні втручання), тяжкі прояви варикозу та шкірні захворювання на певній для процедури області, вагітність та лактація, хронічні захворювання на стадії загострення, діагностовані онкозахворювання чи підозра на його наявність, не рекомендується криолиполиз у місцях, де товщина жирового прошарку не більше 1 см, наявність в пацієнта електрокардіостимулятора.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ

У реабілітації після кріоліполізу на апараті Zeltiq немає потреби, а це означає, що пацієнт одразу може повернутися до свого повсякденного життя, включаючи заняття спортом. Але оброблені ділянки все ж таки вимагають до себе уваги — не рекомендується мазати або натирати мазями чи лікарськими засобами не рекомендованими лікарем-косметологом.

Оцініть можливості кріоліполізу в «Оксфорд Медікал».

Записатися на консультацію лікаря-косметолога можна у формах зворотного зв'язку на сайті або зателефонувати (067) 511 55 00


( Рейтинг: 5.00, голосів: 211 )

відгуки
Анна 24-01-2024 Выражаю свою благодарность Макаровой Ирине за мое подтянутое лицо. Давно присматривалась к процедуре многоигольчатого лифтинга Морфеус, но никак не решалась, а зря! Эффект был виден сразу после процедуры, но по истечению пару недель я была приятно удивлена, кожа разгладилась и уплотнилась, и лицо омолодилось. Очень довольна результатом.
Валентина 17-04-2023 Я осталась очень довольна результатом работы косметолога Оксаны Михайловны. Теперь планирую пользоваться её услугами постоянно.Очень профессиональный врач, чувствуется большой опыт работы и индивидуальный подход. Спасибо огромное!!! Буду Вас рекомендовать всем своим подругам! Удачи Вам в косметологическом труде и много довольных,и красивых клиентов!!! Очень рада нашему знакомству!
Ольга 10-04-2023 Чудесный специалист, мастер своего дела. Лёгкость в общении, высокая квалификация, приятные впечатления от визита - это те причины, по которым я непременно приду снова. Второй сеанс в борьбе с моим гормональным куперозом и результаты не заставляют себя ждать. Долго искала косметолога, обращалась к разным специалистам и наконец-то нашла своего. Спасибо! И до скорой встречи!
Татьяна 06-03-2023 Очень грамотный и компетентный врач.С подросткового возраста беспокоят высыпания на лице. Что только не пробывали, обошли всех косметологов, без эффекта.После назначенного лечения, я радуюсь своему отражению в зеркале. Спасибо Елене Витальевне, что всегда были на связи и ориентировали по лечению.
Татьяна 04-03-2023 Оксана необыкновенный, высоко квалифицированный специалист. В своей работе совмещает высокий профессионализм с безупречным знанием анатомии и эстетический подход к каждой процедуре. Сочетание качества и результата на высшем уровне.Я была поражена честным, порядочным, профессиональным подходом и отличным результатом! Спасибо за безупречную работу. Желаю удачи и прироста благодарных и довольных клиентов!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом