Шановні пацієнти, у зв'язку із ситуацією, приймаємо з 8:00 до 19:00.
Запис проводиться з 8:00 до 20:00, за тел.: (067) 511 55 00

Судинна хірургія в Одесі

Флеболог — це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вен.


Близько 40% людей у ​​всьому світі стикаються із захворюваннями кровоносних судин, особливо варикозного розширення вен. Не менш поширеними захворюваннями кровоносних судин є: тромбофлебіт, флебопатія і хронічна венозна недостатність.


Лікування даних захворювань є більш ефективним на ранніх стадіях, тому при перших підозрах рекомендується відвідати кваліфікованого лікаря-флеболога.

ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВЕН І СУДИН

У відділенні флебології «Оксфорд Медікал Одеса» можливе лікування таких захворювань судин:

 • варикозного розширення вен;
 • флебопатії;
 • хронічної венозної недостатності;
 • варикозу капілярних судин;
 • тромбофлебіту;
 • атеросклерозу та інших захворювань.

Використання передових методів лікування захворювань судин дозволяє домагатися зниження інвазивності, що значно прискорює реабілітацію пацієнта після лікування без необхідності зміни звичного способу життя.


У клініці «Оксфорд Медікал» для лікування судинних захворювань використовуються найбільш ефективні методики:

 • Консервативного лікування — із застосуванням медикаментозних препаратів, компресійних видів трикотажу і комплексу профілактичних дій.
 • Оперативного лікування — проведення малоінвазивних видів хірургічних втручань з метою видалення уражених судин.

Успіх лікування захворювань судин багато в чому залежить від стадії та ступеня тяжкості хвороби. Тому пацієнтам, схильним до судинної недостатності або тим, хто має генетичну схильність, рекомендується раз у пів року відвідувати флеболога з метою профілактики та виявлення патологій на ранній стадії.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ФЛЕБОЛОГА

Захворювання судин на перших стадіях можуть не мати яскраво виражених симптомів, внаслідок чого пацієнти часто ігнорують відвідування лікаря, поки хвороба не починає викликати суттєвий дискомфорт.


Характерними симптомами початкової стадії захворювань судин є:

 • поява болючих відчуттів у ногах;
 • набряклість ніг;
 • зміна кольору шкіри на ділянках ніг;
 • відчуття пульсації у м'язах ніг;
 • поява судом у ногах;
 • прояв венозних вузлів;
 • виникнення невеликих ділянок з розширеними венами.

При наявності одного або більше з перерахованих вище симптомів, необхідно негайно звернутися до кваліфікованого фахівця для запобігання розвитку хвороби. У разі відмови від лікування, захворювання розвивається в хронічній формі з появою все більш неприємних симптомів і ускладнень, які значно погіршують якість життя пацієнта. Якщо для лікування захворювань судин на початковій стадії застосовуються виключно консервативні методи, то усунення хронічної форми судинної недостатності можливо тільки із застосуванням хірургічного втручання.


Симптомами хронічного судинної недостатності є:

 • виступаючі вени темно-синього або багряного кольору;
 • поява виразкових ран на ногах;
 • яскраво виражена пігментація коричневого кольору в нижній частині ніг;
 • швидка стомлюваність і загальна слабкість, нездатність до тривалої фізичної активності (особливо ходьби, бігу і т.д.)

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФЛЕБОЛОГА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

Медичний центр «Оксфорд Медікал Одеса» надає повний спектр послуг із лікування захворювань судин, зокрема варикозного розширення вен.

На первинній консультації лікар-флеболог вивчає історію хвороби пацієнта, проводить огляд і визначає точний діагноз. При необхідності, пацієнту можуть бути призначені додаткові обстеження у вигляді здачі аналізів, УЗ-діагностики і т.д.

Після аналізу результатів обстежень, лікар розробляє індивідуальний курс лікування з урахуванням стаді хвороби, віку, активності та ін. особливостей пацієнта.

Для запису на прийом до флеболога в «Оксфорд Медікал Одеса», телефонуйте, або скористайтеся формою зв'язку на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар флеболог 1-ї категорії: Дичковський Ігор Миколайович
Дичковський Ігор Миколайович Лікар флеболог 1-ї категорії
Лікар флеболог 1-ї категорії: Дичковський Ігор Миколайович
Дичковський Ігор МиколайовичЛікар флеболог 1-ї категорії

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

1979 - 1985 - Львівський медуніверситет ім. Данила Галицького;

1999 - 2002 - стажування і робота госпіталь Нуї Сюр-Сейн Франція, Париж;

2002 - 2003 - стажування по флебології Париж, госпіталь Монморонсі;

2003 - 2006 - стажування та практична робота в приватному кабінеті у лікаря ангіології - П.Марселя, Франція, Париж; тематичне удосконалення по анатомії судин нижніх кінцівок у професора Сорбонни Ж. Ф. Уль, Франція, Париж;

2006 - 2008 - Курси професійної перепідготовки загальна хірургія, судинна хірургія;

2008 -2017- лікар-флеболог, клініка Медікаль;

2018 - донині - лікар-флеболог МЦ «Оксфорд Медікал Одеса»

Додатково: Учасник міжнародних конгресів з флебології. Париж, Франція.

Сертифікат по флебології 2012 2013,2014, 2015 р. Париж, Франція. Сертифікат по озонотерапії Одеса, Україна. Член асоціації флебологов Франції. Член французької асоціації «Club Mousse».

Учасник міжнародної програми по новим методикам пінної ехосклеротерапіі (європейський протокол).

показати повний текст
Лікар-хірург, флеболог: Браїловська Вероніка Василівна
Браїловська Вероніка Василівна Лікар-хірург, флеболог
Лікар-хірург, флеболог: Браїловська Вероніка Василівна
Браїловська Вероніка ВасилівнаЛікар-хірург, флеболог

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2018р. – Одеський національний медичний університет, спеціальність – лікувальна справа.

2018р. – 2021р. – проходження інтернатури з хірургії.

2021р. – квітень 2021р. – лікар-хірург судинний у відділенні судинної хірургії ВМКЦ Півд. Р.

Курси, стажування

2017р. – проходження курсів від Center of Surgical Innovation “Базові навички лапароскопічної хірургії”.

2016р. – участь у міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”

2016р. – публікація тез “Радіочастотна vs. рентгенендоваскулярна деструкція пухлин печінки” у збірнику “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”.

2016р. – публікація тез «Role of radiofrequent versus endovascular liver malignancies destruction in general liver tumors management» у журналі «Клінічна онкологія» №4(24), 2016р.

2017р. – участь у VIII Міжнародному семінарі, присвяченому Всесвітньому дню боротьби із раком, зайняла 1-е місце в секції “Хірургія”.

2017р. – участь у міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”, в ОНМедУ, зайняла 1-е місце в секції “Онкологія”.

2017р. – публікація тез “Залежність загальної виживаності хворих на рак шлунку від вибору системи TNM стадування” у збірнику “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини».

2017р. – публікація тез “Вплив біологічних властивостей пухлин шлунку на загальну виживаність” у збірнику “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”.

2017р. – публікація статті “Використання регресійного аналізу для прогнозування виживаності хворих на рак шлунку” у журналі «Вісник морської медицини» №4 (77), 2017р.

2018р. – публикація тез «Взаємозв’язок між гістологічним і біологічним типом рака шлунку як предиктор призначення ад’ювантної хіміотерапії” у збірнику “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини».

2021р. – співдоповідач на XV З'їзд військових хірургів та анестезіологів України “Досягнення воєнно-польової хірургії та анестезіології в лікуванні поранених з бойовою травмою” з доповіддю по судинній хірургії.

2021р. – публікація тез «Особливості впливу біологічного типу рака шлунку на персоніфіковане хірургічне лікування” у збірнику конференції «SCIENCE AND EDUCATION: PROBLEMS, PROSPECTS AND INNOVATIONS», м. Харків.

2021р. – публікация тез і усна доповідь на XV Всеукраїнській  науково-практичній конференції молодих вчених з міжнародною участю “Актуальні питання клінічної медицини” - “Молекулярно-генетичні характеристики раку шлунку як важливий аспект в індивідуалізації об’єму хірургічного лікування”,  м. Запоріжжя.

2022р. – публікація тез “Взаємозв’язок гістологічного типу рака шлунку з імунним мікрооточенням пухлини” у Євразійському онкологічному журналі (журнал включений у дази даних Ulrich’s Periodicals Directory, EBSCO, CNKI).

показати повний текст
послуги Відділення Судинна хірургіяЦіна
Прийом фахівця (збір скарг, анамнезу захворювання і життя, огляд, постановка попереднього діагнозу і призначення клініко-інструментальних досліджень) 450.00 грн
УЗД периферійних вен обох нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 500.00 грн
Видалення великої підшкірної вени та її приток 14000.00 грн
Видалення малої підшкірної вени та її приток 10000.00 грн
Видалення варикозного розширення ретикулярних вен і телеангіектазії (2 процедури)
1 нога 4500.00 грн
2 ноги 9000.00 грн
Лікування рецидиву варикозної хвороби вен нижніх кінцівок (2 процедури)
1 нога 6000.00 грн
2 ноги 12000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Виктория 22-09-2020 Рада что попала к флебологу ,который решает проблему варикоза методом склероскопии.много лет не решалась так как я противник хирургических и лазерных вмешательств .очень понравилось -Игорь Николаевич на французском бульваре зделал быстро и безболезненно ,сразу пошлагулять в чулке
Алена 24-03-2020 Была у сосудистого хирурга. Ромак Олег Игоревич. Все на уровне: сделали доплер, врач внимательно провел исследование, показал на экране норму и патологию, проконсультировал, всё объяснил, назначил лечение. Буду готовиться к операции, пусть страсти с корона вирусом приутихнут:))
Оксана 21-02-2020 Хочу поблагодарить Олега Игоревича, сосудистого хирурга, который лечил мою маму. Профессионал и очень внимательный врач. К маме отнесся очень доброжелательно, как к родному человеку!!! Спасибо большое. Впечатления остались самые хорошие.
Ирина 10-02-2020 Олег Игоревич Ромак не просто врач, это тот редкий случай, когда в человеке сочетается талант, трудолюбие, профессионализм и отличные человеческие качества! Огромная благодарность и низкий поклон!!!!
Михаил 27-12-2019 Хочу выразить благодарность своему доктору- сосудистый хирург Ромак Олег Игоревич. Золотые руки, все четко, быстро, организованно. Через час после начала операции уже вовсю гулял по коридору клиники,через неделю забыл об операции. Ещё раз спасибо!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом