Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Судинна хірургія в Одесі

Флеболог — це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вен.


Близько 40% людей у ​​всьому світі стикаються із захворюваннями кровоносних судин, особливо варикозного розширення вен. Не менш поширеними захворюваннями кровоносних судин є: тромбофлебіт, флебопатія і хронічна венозна недостатність.


Лікування даних захворювань є більш ефективним на ранніх стадіях, тому при перших підозрах рекомендується відвідати кваліфікованого лікаря-флеболога.

ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВЕН І СУДИН

У відділенні флебології «Оксфорд Медікал Одеса» можливе лікування таких захворювань судин:

 • варикозного розширення вен;
 • флебопатії;
 • хронічної венозної недостатності;
 • варикозу капілярних судин;
 • тромбофлебіту;
 • атеросклерозу та інших захворювань.

Використання передових методів лікування захворювань судин дозволяє домагатися зниження інвазивності, що значно прискорює реабілітацію пацієнта після лікування без необхідності зміни звичного способу життя.


У клініці «Оксфорд Медікал» для лікування судинних захворювань використовуються найбільш ефективні методики:

 • Консервативного лікування — із застосуванням медикаментозних препаратів, компресійних видів трикотажу і комплексу профілактичних дій.
 • Оперативного лікування — проведення малоінвазивних видів хірургічних втручань з метою видалення уражених судин.

Успіх лікування захворювань судин багато в чому залежить від стадії та ступеня тяжкості хвороби. Тому пацієнтам, схильним до судинної недостатності або тим, хто має генетичну схильність, рекомендується раз у пів року відвідувати флеболога з метою профілактики та виявлення патологій на ранній стадії.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ФЛЕБОЛОГА

Захворювання судин на перших стадіях можуть не мати яскраво виражених симптомів, внаслідок чого пацієнти часто ігнорують відвідування лікаря, поки хвороба не починає викликати суттєвий дискомфорт.


Характерними симптомами початкової стадії захворювань судин є:

 • поява болючих відчуттів у ногах;
 • набряклість ніг;
 • зміна кольору шкіри на ділянках ніг;
 • відчуття пульсації у м'язах ніг;
 • поява судом у ногах;
 • прояв венозних вузлів;
 • виникнення невеликих ділянок з розширеними венами.

При наявності одного або більше з перерахованих вище симптомів, необхідно негайно звернутися до кваліфікованого фахівця для запобігання розвитку хвороби. У разі відмови від лікування, захворювання розвивається в хронічній формі з появою все більш неприємних симптомів і ускладнень, які значно погіршують якість життя пацієнта. Якщо для лікування захворювань судин на початковій стадії застосовуються виключно консервативні методи, то усунення хронічної форми судинної недостатності можливо тільки із застосуванням хірургічного втручання.


Симптомами хронічного судинної недостатності є:

 • виступаючі вени темно-синього або багряного кольору;
 • поява виразкових ран на ногах;
 • яскраво виражена пігментація коричневого кольору в нижній частині ніг;
 • швидка стомлюваність і загальна слабкість, нездатність до тривалої фізичної активності (особливо ходьби, бігу і т.д.)

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФЛЕБОЛОГА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

Медичний центр «Оксфорд Медікал Одеса» надає повний спектр послуг із лікування захворювань судин, зокрема варикозного розширення вен.

На первинній консультації лікар-флеболог вивчає історію хвороби пацієнта, проводить огляд і визначає точний діагноз. При необхідності, пацієнту можуть бути призначені додаткові обстеження у вигляді здачі аналізів, УЗ-діагностики і т.д.

Після аналізу результатів обстежень, лікар розробляє індивідуальний курс лікування з урахуванням стаді хвороби, віку, активності та ін. особливостей пацієнта.

Для запису на прийом до флеболога в «Оксфорд Медікал Одеса», телефонуйте, або скористайтеся формою зв'язку на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-хірург, флеболог,<br> Лікар УЗ діагностики: Браїловська Вероніка Василівна
Браїловська Вероніка Василівна Лікар-хірург, флеболог,
Лікар УЗ діагностики
Лікар-хірург, флеболог,<br> Лікар УЗ діагностики: Браїловська Вероніка Василівна
Браїловська Вероніка ВасилівнаЛікар-хірург, флеболог,
Лікар УЗ діагностики

Французький бульвар, 15;

Вул. Академіка Корольова, 34а;

інформація про лікаря

2018 р. Закінчила Одеський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».

2021 р. Пройшла інтернатуру з хірургії.

2016 р. Взяла участь у міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених "Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини"

2016 р. Опублікувала тези “Радіочастотна vs. рентгенендоваскулярна деструкція пухлин печінки у збірнику Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини.

2017 р. Пройшла курс Center of Surgical Innovation "Базові навички лапароскопічної хірургії".

2017 р. Взяла участь у VIII Міжнародному семінарі, присвяченому Всесвітньому дню боротьби з раком, посіла 1-е місце у секції Хірургія.

2017 р. Взяла участь у міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених "Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини", в ОНМедУ, посіла 1-е місце у секції "Онкологія".

2017 р. Опублікувала тези "Залежність загальної виживаності хворих на рак шлунка від вибору системи TNM стадування" у збірнику "Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини".

2017 р. Опублікувала тези "Вплив біологічних властивостей пухлин шлунка на загальне виживання" у збірнику "Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини".

2017 р. Опублікувала статті "Використання регресійного аналізу для прогнозування виживання хворих на рак шлунка" у журналі «Вісник морської медицини» №4 (77).

2018 р. Опублікувала тези «Взаємозв'язок між гістологічним та біологічним типом раку шлунка як предиктор призначення ад'ювантної хіміотерапії» у збірці «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини».

2021 р. Співдоповідач на XV З'їзд військових хірургів та анестезіологів України "Досягнення військово-польової хірургії та анестезіології у лікуванні поранених з бойовою травмою" з доповіддю з судинної хірургії.

2021 р. Опублікувала тези «Особливості впливу біологічного типу раку шлунка на персоніфіковане хірургічне лікування» у збірці конференції SCIENCE AND EDUCATION: PROBLEMS, PROSPECTS AND INNOVATIONS, м. Харків.

2021р. Опублікувала тези та усну доповідь на XV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців з міжнародною участю "Актуальні питання клінічної медицини" – "Молекулярно-генетичні характеристики раку шлунка як важливий аспект в індивідуалізації обсягу хірургічного лікування", м. Запоріжжя.

2022 р. Опублікувала тези "Взаємозв'язок гістологічного типу раку шлунка з імунним мікрооточенням пухлини" в Євразійському онкологічному журналі (журнал включений до баз даних Ulrich's Periodicals Directory, EBSCO, CNKI).

2022 р. Пройшла курси спеціалізації "Ультразвукова діагностика", на базі Донецького національного медичного університету.

показати повний текст
послуги Відділення Судинна хірургіяЦіна
Прийом спеціаліста (збір скарг, анамнезу захворювання та життя, огляд, постановка попереднього діагнозу та призначення клініко-інструментальних досліджень) 550.00 грн
Повторний прийом спеціаліста 550.00 грн
УЗД периферійних артерій обох нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 530.00 грн
Видалення великої підшкірної вени і її притоків 14000.00 грн
Видалення великої підшкірної вени лазером 28000.00 грн
Видалення малої підшкірної вени і її притоків 10000.00 грн
Видалення малої підшкірної вени лазером 28000.00 грн
Видалення дрібних судин і стійко розширених судин нижніх кінцівок (2 процедури) (2 ноги) 9000.00 грн
Видалення варикозного розширення ретикулярних вен та телеангіектазії (1 нога) 4500.00 грн
Лікування рецидиву варикозної хвороби вен нижніх кінцівок (2 процедури)
1 нога 6000.00 грн
2 ноги 12000.00 грн
Мініфлебектомія 1-ї категорії складності 7000.00 грн
Мініфлебектомія 2-ї категорії складності 12000.00 грн
Операція ЕВЛО (ендовенозна лазерна облітерація стволу ВПВ чи МПВ) +ехопінна склерооблітерація варикозно розширених притоків
1 нога 30000.00 грн
2 ноги 50000.00 грн
Ендовенозне електрозварювання вен:
Одна нога 21000.00 грн
Дві ноги 36000.00 грн
Ехопінна склероболітерація поверхневих вен кистей (одна кисть) 3000.00 грн
Операція підвищеної складності: ендовенозна лазерна облітерація стовбуру ВПВ або МПВ + ехопінна склеро облітерація варикозно розширених вен (у вартість включена 1 додаткова процедура ехопінної склеро облітерації варикозно-розширених вен у післяопераційному періоді) 1 нижня кінцівка 37000.00 грн
Додаткова процедура склеро облітерації вен, 1 нижня кінцівка 3000.00 грн
Додаткова процедура ехопінної склерооблітерації варикозно-розширених вен у післяопераційному періоді безкоштовно

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Валентина 18-01-2024 Дуже дякую Вероніке Василівні. Молодий специаліст , але знає свою справу. 2 роки я не могла відважитись на операцію. А коли записалась на прийом , отримала консультацію. Пройшла обстеження и зробили операцію. Вероніка Василівна, ви найкраща!!!
Оксана 21-11-2023 Хочу подякувати Веронікі Василівні Браіловській,лікарю-хірургу,флебологу за проведену операцію ЕВЛО+ехопінна склерооблітерація варикозного розширення протоків. Вероніка Василівна молодий фахівець своєї справи,лікар від Бога!!! Я дуже довго йшла до своєї мрії вилікувати ноги від варикозу, і дякуючи Веронікі Василівні моя мрія здійснилася!!!!!!! Доопераційний курс лікування виявився не один місяць, але я його подолала завдяки турботі,чуйності, належного лікування Вероніки Василівни!!!!!! Хочу побажати Веронікі Василівні Миру, добробуту, мати позитивний завжди результат від виконаної роботи і цінність від оточуючих людей!!!! Рекомендую фахівця від Бога, судинного лікаря,флебологу Вероніка Василівну Браіловській!!!!!
Беркова Ольга Геннадіївна 24-02-2023 Вероника Васильевна-доктор от Бога, несмотря на свою молодость обладает высоким профессионализмом. А самое главное, что очень важно для нас, пациентов- особой внимательностью к нам, заботой и добросовестностью...побольше бы таких врачей! Спасибо Вам огромное за помощь!
Дарья 10-02-2023 Дуже дякую Брайловській Вероніці Василівні, судинний лікар, зверталась зі своєю проблемою вже не в одну клініку і тільки тут мені допомогли! Дуже чуйний та уважний лікар, все розповіла та призначила належне лікування, рекомендую цього флеболога!
Виктория 22-09-2020 Рада что попала к флебологу ,который решает проблему варикоза методом склероскопии.много лет не решалась так как я противник хирургических и лазерных вмешательств .очень понравилось -Игорь Николаевич на французском бульваре зделал быстро и безболезненно ,сразу пошлагулять в чулке
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом