Шановні пацієнти, у зв'язку із ситуацією, приймаємо з 8:00 до 19:00.
Запис проводиться з 8:00 до 20:00, за тел.: (067) 511 55 00

Лазерна епіляція в Одесі

Видалити небажане і вросле волосся на різних ділянках тіла допоможе лазерна епіляція. Пройти сучасну і безпечну процедуру можна в «Оксфорд Медікал Одеса». У нас — сучасне професійне обладнання та кваліфікований індивідуальний підхід.

Що таке лазерна епіляція?

Це метод видалення волосяних фолікул без ризику для шкіри і з досягненням довготривалого ефекту. Процедура призводить до руйнування фолікулів і випадання волосся. Лазерна епіляція ефективна не тільки при видаленні волосся на небажаних ділянках тіла, але також при боротьбі з гірсутизмом (надлишковою рослинністю) і фолікулітом (вростанням волосків).


Зони жіночої та чоловічої лазерної епіляції

 • лазерна епіляція обличчя;
 • лазерна епіляція рук;
 • лазерна епіляція пахв;
 • лазерна епіляція спини;
 • лазерна епіляція живота;
 • лазерна епіляція бікіні і екстра-бікіні;
 • лазерна епіляція сідниць;
 • лазерна епіляція ніг.

Більш детальну інформацію по зонам і вартості лазерної епіляції можна зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00.

Лазерна епіляція в Оксфорд Медікал Одеса

Принцип дії і ефективність лазерної епіляції

У стрижні кожного волоска міститься меламін. Він поглинає енергію променя лазера, Нагріваючись, волосяний фолікул руйнується і таким чином зупиняється харчування волоса. Це призводить до випадання. Випадають волоски не відразу, а через деякий час (зазвичай потрібно кілька тижнів).

Щоб досягти очікуваного ефекту (рівної гладкої поверхні шкіри), потрібно провести кілька сеансів лазерної епіляції. Кількість таких процедур і проміжки між ними визначає лікар.

Як проходить лазерна епіляція в «Оксфорд Медікал Одеса»?

Для проведення епіляції в клініці використовують американський апарат Candela від одного з найавторитетніших виробників в світі. Перед процедурою лікар визначає індивідуальні особливості пацієнта: зокрема, колір волосся і шкіри. Це дозволяє визначити налаштування потужності і часу впливу, які забезпечать максимальний ефект і безпеку. Процедура проходить наступним чином:

1. Охолодження шкіри спеціальним холодоагентом безпосередньо відразу перед впливом лазерного імпульсу і відразу ж після нього, дозволяє практично усунути можливі больові відчуття.

2. Сам процес лазерної епіляції - це серія спалахів на певній ділянці шкіри. Тривалість залежить від оброблюваної ділянки.

3. В кінці процедури лікар наносить антисептичний крем. Пізніше його залишки можна прибрати серветками.

Як працює лазер Candela

Ми використовуємо один з кращих апаратів в Одесі. Американська лазерна система Candela поєднує сучасні неодимовий і олександритовий лазери. Якщо не заглиблюватися в технічні тонкощі — це обладнання, здатне працювати зі всіма типами шкіри.

У апарата підвищена частота і збільшені розміри лазерної плями. Тому тривалість процедур значно скорочена. Вбудована система динамічного охолодження забезпечує виділення холодоагенту під час імпульсів. Це значно збільшує комфорт процедури.

Фахівець може обирати довжину хвилі випромінювання (755 нм для олександритового лазера і 1064 нм для неодимового). Для пацієнта це означає індивідуальний підхід: з дбайливим видаленням волосся на кожній конкретній ділянці і захистом шкіри.

Переваги лазера Candela

Порівнюючи лазерну систему Candela з іншими, фахівці виділяють такі плюси:

 • висока ефективність при скороченні тривалості процедури і курсу в цілому;

 • відсутність дискомфорту і болю. Найчутливіші пацієнти відчувають тільки легкі поколювання;

 • універсальність завдяки гнучким налаштуванням;

 • безпека для смаглявої шкіри;

 • відсутність корок, рубців та опіків;

 • можливість додаткових впливів (апарат використовують для омолодження шкіри, видалення пігментних плям, лікування судинної сіточки і т.п.).

Лазерна епіляція: протипоказання

Епіляція не рекомендована при таких станах:

 • рак шкіри;

 • підвищене утворення рубців (келоїдна хвороба);

 • декомпенсований цукровий діабет;

 • герпес в гострій формі (в зоні обробки);

 • психічні розлади;

 • порушення принципів підготовки до епіляції.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Фахівці «Оксфорд Медікал Одеса» рекомендують дотримуватися кількох правил. Це збільшить безпеку і ефективність процедури:

 • за 5-7 днів до епіляції краще не засмагати;
 • попередньо пройти консультацію фахівця «Оксфорд Медікал Одеса», щоб визначити курс і з'ясувати причини надмірного росту волосся;
 • за 1-2 дня до процедури збрити волосся на оброблюваній ділянці.

Скільки сеансів епіляції потрібно, щоб досягти результату?

Точну кількість сеансів лікар визначає індивідуально, орієнтуючись на зону обробки, товщину, колір, текстуру і густоту волосся, тип шкіри, вік, гормональний баланс.

Чому не можна відразу видалити всі волоски? Тому що одночасно тільки 15-20% волосся на ділянці знаходяться в активній стадії росту. Видалити можна тільки їх. Решта перебувають в стадіях формування та спокою. Тому потрібно почекати кілька тижнів або місяців, щоб на наступному сеансі видалити ще одну частину. В середньому, після 4-6 курсів на оброблюваній ділянці вдається видалити до 80-90% волосяного покриву. 

Який ефект забезпечує лазерна епіляція?

Наслідки ефективного якісного курсу — досягнення гладкої шкіри з тривалим ефектом. За усередненою статистикою, результати після першої процедури лазерної епіляції наступні:

 • обличчя: на ділянці залишається до 55%;

 • руки, ноги, зона бікіні — до 60% в залишку.

По завершенню курсу на оброблюваних ділянках залишається менше 10% від початкового волосяного покриву.

Рекомендації після процедури лазерної епіляції

Після сеансу допускається короткочасне почервоніння ділянки. Це свідчення успішного видалення фолікулів. При правильному догляді за шкірою будь-які негативні наслідки виключені. Необхідні рекомендації дасть фахівець.

Додатково рекомендується:

 • відмовитися від косметики з компонентами, що дратують шкіру;

 • приймати душ і ванну в теплій, а не гарячій воді;

 • не засмагати (в природному середовищі і солярії), захищати шкіру кремом з фактором №15.

Безпечна і ефективна лазерна епіляція в Одесі

В «Оксфорд Медікал Одеса» можна пройти лазерну епіляцію на сучасному обладнанні: без болю і з високою ефективністю. Ми пропонуємо оптимальну цінову політику, професійний і персоналізований підхід. Переконатися в цьому допоможуть відгуки наших клієнтів. Зателефонуйте, щоб записатися на попередню консультацію або на процедуру епіляції.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталья 09-12-2021 Хочу выразить огромную благодарность Елене Валентиновне Мороз.Она суперпрофессионал своего дела и очень хороший,душевный,ответственный,надежный человек.Все процедуры превращаются в удовольствие в процессе и восторг после
Людмила 18-10-2021 Пишу отзыв специально для родителей деток, которые как и мы столкнулись с капиллярной ангиодисплазией или винным пятном. У нас это на лице. Не буду описывать как сильно докучали расспросы как взрослых так и детей, а что это у тебя на лице. И вот 4 года назад я прочитала о лазаре Вибим перфекта. Созвонились и приехали в Одессу из Харькова к Елене Валентиновне Мороз с дочкой 8 лет. Доктор очень внимательный, профессионал, расположила к себе ребенка. Много можно написать о докторе, но для нас это наша Фея красоты. После всех процедур и рекомендаций, дочку больше не беспокоят вопросом о лице. Результат достигнут, пятно значительно уменьшилось, а оставшаяся часть посветлела. Приезжаем закрепить результат. Если бы я в свое время не нашла информацию об Оксфорд Медикал и не встретила Елену Валентину Мороз, то мой ребенок до сих пор стеснялся бы своего лица. Спасибо нашему любимому доктору.
Юлия 07-10-2021 Делаю лазерную эпиляцию у Гамаюновой Анны Александровны и очень довольна результатом!Специалист внимательный, процедура безболезненная, волос становится все меньше. В общем сплошные плюсы, спасибо большое)
Алена 12-02-2021 Была у Людмилы на лазерной эпиляции,безумно довольна!!!очень приятная девушка,грамотный специалист,делает все аккуратно
Cindy 03-02-2021 Добрый день. Недавно побывала на крутой процедуре-лазерной депиляции.Мне очень понравилось,после первой же процедуры был отличный результат!!!Хочу поблагодарить Голота О.М., спасибо вам, я очень довольна результатом.Всем рекомендую!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом