Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

ЕНДОСКОПІЯ В ОДЕСІ

Ендоскопія – це метод медичної візуалізації змін усередині тіла та обстеження внутрішніх органів травної системи, дихальних шляхів, лор-органів, сечовивідної системи та інших, навіть найважчих, областей організму.


За допомогою ендоскопа можливо діагностувати різні захворювання та стани, а також, у разі потреби, зробити медичні маніпуляції, такі як: видалення поліпів, біопсія тканин та зупинка кровотечі.

Дослідження проводиться за допомогою високотехнологічного оптичного ендоскопа – гнучкої трубки із вбудованою камерою та освітлювальним приладом, яку вводять через природні отвори або з мінімально інвазійними хірургічними втручанням.

Завдяки чудовій якості зображення та високій роздільній здатності апарату OlympusExera II з NBI-режимом, яким оснащений медичний центр «Оксфорд Медікал», лікарі можуть виявляти захворювання на ранніх стадіях, що сприяє більш успішному лікуванню та підвищує шанси на одужання.

Фіброколоноскопія та фіброгастродуоденоскопія є двома різними процедурами ендоскопічного дослідження. 

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОЛОНОСКОПІЇ ТА ГАСТРОСКОПІЇ

Обидві процедури використовуються для діагностики та оцінки стану гастроінтестинальної системи за допомогою ендоскопу.

В обох випадках перед процедурою потрібна підготовка.

Відмінності процедур ендоскопії:

Колоноскопія спрямована на дослідження товстого кишечника та прямої кишки, тоді як гастроскопія зосереджена на дослідженні верхньої частини травної системи, включаючи стравохід, шлунок та дванадцятипалу кишку.

Шляхи введення

Колоноскоп вводиться через задній прохід та пересувається всередину кишечника. Гастроскоп вводиться через рот у стравохід до шлунку та ДПК.

Підготовка пацієнта

Підготовка до колоноскопії включає повне очищення кишечника, а підготовка до гастроскопії потребує голодування кілька годин перед процедурою.

Процедурні відмінності

Під час колоноскопії лікар може брати зразки тканин для біопсії або видаляти поліпи.

У гастроскопії лікар може брати зразки тканин для біопсії, оцінити стан слизової оболонки і виконати такі маніпуляції, як видалення поліпів, зупинка кровотечі.

Відмінності у симптомах, які можуть бути пов'язані з направленням на колоноскопію чи гастроскопію.

Симптоми, пов'язані з направленням на колоноскопію:

  • зміни у роботі кишечника: постійні зміни у стільці, такі як поява крові у калі, незрозуміла втрата ваги, запори чи діарея, сімейний анамнез раку товстого кишечника;
  • незрозумілі болі або дискомфорт у ділянці живота.

Симптоми, пов'язані з направленням на гастроскопію:

  • гастроезофагеальний рефлюкс (GERD): хронічна печія, часті блювотні позиви, кислий присмак у роті або інших симптомів GERD;
  • дисфагія: труднощі при ковтанні або відчуття застрягання їжі в стравоході;
  • незрозуміла втрата ваги.

Але є симптоми, і стан при яких обов'язкове призначення як ФКС і ФГДС.

Це насамперед обстеження пацієнтів із анемією (зі зниженим рівнем гемоглобіну, еритроцитів) чи прихованим дефіцитом заліза.

Протипоказання для колоноскопії та гастроскопії можуть включати:

  • абсолютні протипоказання: декомпенсована серцева недостатність СН ІІ-Б – ІІІ, гостра респіраторна недостатність, нестабільний стан пацієнта або серйозні кровотечі;
  • відносні протипоказання: високий ризик кровотечі, погана коагуляція, перитоніт, тонка структура стінок кишечнику або стравоходу, аневризму аорти та неконтрольовані порушення згортання крові.

Важливо розуміти, що протипоказання можуть відрізнятися залежно від кожного конкретного випадку. Рішення про проведення колоноскопії чи гастроскопії має бути прийняте лікарем на основі балансу між користю та ризиком для кожного пацієнта

Методика ендоскопічного дослідження забезпечує більш комфортне та менш травматичне втручання, скорочуючи ризик ускладнень. Все це робить ендоскопію однією з найбільш затребуваних та шанованих методик у сучасній медицині.

Записатися на ендоскопію можна за допомогою форм зворотного зв'язку на сайті або за телефоном (067) 511 55 00

( Рейтинг: 3.20, голосів: 5 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-ендоскопіст вищої категорії: Якубов Євген Маратович
Якубов Євген Маратович Лікар-ендоскопіст вищої категорії
Лікар-ендоскопіст вищої категорії: Якубов Євген Маратович
Якубов Євген МаратовичЛікар-ендоскопіст вищої категорії

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

1988 р. Закінчив Челябінський медичний інститут, спеціалізація «лікувальна справа» та «терапія».

1989 р. ТУ «Гастроентерологія».

1994-2021 р.р. Пройшов курси: інформації та стажування, ТУ. ПАЦ із ендоскопії на базі КМАПО, ХМАПО, ЗМАПО, Кримського медуніверситету.

показати повний текст
послуги Відділення ЕндоскопіяЦіна
Відеогастроскопія з тестом на хелікобактер 2100.00 грн
Відеогастроскопія з тестом на хелікобактер під наркозом 3600.00 грн
Колоноскопія під наркозом 4100.00 грн
Ректосігмоідоскопія 2300.00 грн
Гістологічне дослідження +біопсія шлунку 3 ступеня складності 2050.00 грн
Видалення поліпа (до 1-го см) 2300.00 грн
Видалення поліпа (до 1-го см) під наркозом 4400.00 грн
Видалення поліпа (понад 1-го см) під наркозом 5900.00 грн
Біопсія + гістологія шлунку 3 ступеня складності 1800.00 грн
Біопсія за системою OLGA 2200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Татьяна 24-01-2024 Хочу сказать спасибо Якубову Евгению Маратовичу за то, что поменял мое отношение к процедуре ФГДС! Так уж сложилось, что по состоянию здоровья мне приходится проходить эту малоприятную процедуру раз в несколько лет, и каждый раз когда приближался этот момент меня охватывала паника, потому что я понимала что меня ждет. Решила поробовать сделать фгдс в частной клинике, надеясь что хоть немного лучше пройдет процесс, и оказалась права. Врач вежливо и с интересом все расспросил, перед процедурой успокоил, рассказал, как все пройдет. И все прошло быстро, спокойно и почти без неприятных ощущений.

відділення: Ендоскопія

Наталья 21-11-2023 Хочу поблагодарить филиал на Французском бульваре. Было назначено на 9;00 в воскресенье на Гастроскопию. Пришла я раньше на 15 минут. Думала скажут ждите, но сразу провели к медсестре, Алла которая делает кардиограмму, очень приятная девушка. Через 5 минут я уже была у анастезиолога, очень позитивный мужчина, зовут Влад, извините не знаю отчества, всё расспросил касательно болезни и нет ли аллергии на что либо. Ввёл катетер очень аккуратно и безболезненно, всё время шутил и я даже не успела понервничать. Процедура длилась наверное 10 минут, потом очнулась в хорошем состоянии. Голова не кружилась и сраму пришла в норму. Раньше делала в другом месте эту процедуру два раза без анастезии и больше никогда не решусь. Только в Оксфврдмедикал ! Огромное спасибо персоналу клиники. Советую идти только к ним. Цены такие же как и в 10 горбольнице. Но отношение в 100 раз лучше!!!

відділення: Ендоскопія

Екатерина 14-03-2023 Вчера проходила видеогастроскопию в Одессе у Якубова Евгения Маратовича. Без наркоза! Сказать, что я очень боялась, это не чего не сказать! Я собиралась 10 лет, пока не прижало конкретно! После общения с доктором, я уже не чего не боялась. Я поняла, что исследование мне будет проводить специалист высшего уровня! Спасибо огромное, Евгений Маратович за Ваш профессионализм, желание помочь пациенту, разобраться в его жалобах! Спасибо за человечность! Доктор дважды пересмотрел мое исследование перед тем как выдать заключение, что не мало важно! Чесно признаюсь, я первый раз в жизни пишу отзывы о походах к врачам! Изначально меня привлекло современное оборудование, но очень важно кто в руках с эндоскопия! Может кто-то не может определиться с клиникой, доктором, рекомендую!

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом