Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Проктологія

Проблема захворювань прямої кишки в усі часи була однаково актуальна як для чоловіків, так і для жінок. Ці хвороби кардинально порушують звичний спосіб життя, а кожен похід в туалет, в результаті, супроводжується муками. Самолікування за «бабусиними» методами абсолютно не дає жодного ефекту і результату, а дозволяє запальному процесу й надалі розвиватися у прямій кишці. І якщо раніше в таких випадках був єдиний вихід - складна хірургічна операція, що веде за собою болючий реабілітаційний період, то сьогодні нові методи і технології дозволяють досягати відмінних результатів, без втручання хірургічного ножа.


Проктологи володіють чималим арсеналом діагностичного та лікувального обладнання. У кожному конкретному випадку лікар проведе ретельне планування всіх етапів лікування пацієнта, з урахуванням індивідуальних особливостей клінічної ситуації та Ваших побажань. 

 

Проктологія – розділ медицини, присвячений вивченню захворювань заднього проходу, фізіології прямої кишки, будові, патології та лікуванню цих хвороб. У МЦ «Оксфорд Медікал» можливе лікування проктологічних захворювань (тріщини прямої кишки, геморой, анальний свербіж, фісури і деякі форми паропрактиту) на будь-якій стадії захворювання. Варто зазначити, що лише ранні стадії можна лікувати без операційного втручання, тобто амбулаторно, ефективно, без болю і без відриву від звичного способу життя. Тому не відкладайте свій візит до лікаря: адже чим раніше Ви звернетеся до фахівця, тим ефективніше і легше буде проходити лікування.

 

На сьогоднішній день лікарі-проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» володіють досить великим арсеналом діагностичного та лікувального обладнання. Досвідчені проктологи поставлять Вам точний діагноз і підберуть індивідуальне лікування. Найбільш поширеним «неприємним» захворюванням є геморрой – патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, яке проявляється періодичною кровотечею, випаданням з анального каналу і частим запаленням. Хвороба має 4 стадії розвитку, і підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання. Уникнути скальпеля можна лише на перших двох стадіях, іноді на початковій третій стадії.

 

Сучасні методи, що використовуються проктологами МЦ «Оксфорд Медікал», серед яких - лігування латексними кільцями, метод інфрачервоної коагуляції, дозволяють лікувати геморой без хірургічного втручання. Один з найефективніших видів лікування геморою - за допомогою застосування методики лігування латексними кільцями, суть якої полягає в тому, щоб за допомогою кілець сталося самостійне відторгнення гемороїдального вузла. Перевага такого лікування полягає в тому, що воно проходить безболісно і швидко, але застосовується при лікуванні внутрішньої форми геморою.

Для зовнішньої форми можна використовувати апарат «Сургітрон». Ефект методу інфрачервоної коагуляції досягається за рахунок потоку теплової енергії, що впливає на стінку гемороїдального вузла і живить судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла. Тут пацієнт також уникає тривалого реабілітаційного періоду, болів, строгих дієт після процедури і неможливості вести активний спосіб життя.

 

Однак біль у задньому проході не завжди викликаний гемороєм. Анальна тріщина - фісура - досить поширене захворювання прямої кишки. Вона виникає під впливом різних факторів. Процес загоєння займає тривалий період, при цьому постійно нагадуючи про себе періодичними болями. На ранніх стадіях дуже ефективні мазі і загоювальні свічки, головне – вчасно почати лікування.

У нашому медичному центрі лікування анальних тріщин проходить ефективно, швидко і безболісно. Медичний центр «Оксфорд Медікал» дарує своїм пацієнтам впевненість, оптимізм і надію на подолання навіть найнеприємніших захворювань.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
18-03-2019 Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала. Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами - не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно Спасибо ему ещё раз! Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

відділення: Проктологія

17-02-2019 Отличный врач, осмотр провел очень аккуратно не больно, только зря боялась. Все доступно объясняет , спокойный . Можете идти к нему и даже не волноваться

відділення: Проктологія

18-01-2019 Выражаю огромнейшую благодарность Чайке Татьяне Николаевне. 7 лет ходил с проблемой гемороя. 15.01.19г.сделал операцию. Операция прошла быстро и безболезненно. Период восстановления прошел легко и безболезненно. Замечательный доктор с золотыми руками сделала все профессионально. Рекомендую. Удачи ей и процветания. Так ддержать Татьяна Николаевна!!!

відділення: Проктологія

18-12-2018 Выражаю огромную благодарность Карьеву Д.Г., 15 лет ходила с проблемой анальной трещины с полипами, операция прошла быстро и практически безболезненно. Период восстановления прошёл легко. Замечательный доктор сделал все профессионально. Рекомендую! Удачи и процветания.

відділення: Проктологія

04-02-2018 Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом