записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Проктологія

Проблема захворювань прямої кишки в усі часи була однаково актуальна як для чоловіків, так і для жінок. Ці хвороби кардинально порушують звичний спосіб життя, а кожен похід в туалет, в результаті, супроводжується муками. Самолікування за «бабусиними» методами абсолютно не дає жодного ефекту і результату, а дозволяє запальному процесу й надалі розвиватися у прямій кишці. І якщо раніше в таких випадках був єдиний вихід - складна хірургічна операція, що веде за собою болючий реабілітаційний період, то сьогодні нові методи і технології дозволяють досягати відмінних результатів, без втручання хірургічного ножа.


Проктологи володіють чималим арсеналом діагностичного та лікувального обладнання. У кожному конкретному випадку лікар проведе ретельне планування всіх етапів лікування пацієнта, з урахуванням індивідуальних особливостей клінічної ситуації та Ваших побажань.

 

Проктологія – розділ медицини, присвячений вивченню захворювань заднього проходу, фізіології прямої кишки, будові, патології та лікуванню цих хвороб. У МЦ «Оксфорд Медікал» можливе лікування проктологічних захворювань (тріщини прямої кишки, геморой, анальний свербіж, фісури і деякі форми паропрактиту) на будь-якій стадії захворювання. Варто зазначити, що лише ранні стадії можна лікувати без операційного втручання, тобто амбулаторно, ефективно, без болю і без відриву від звичного способу життя. Тому не відкладайте свій візит до лікаря: адже чим раніше Ви звернетеся до фахівця, тим ефективніше і легше буде проходити лікування.

 

На сьогоднішній день лікарі-проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» володіють досить великим арсеналом діагностичного та лікувального обладнання. Досвідчені проктологи поставлять Вам точний діагноз і підберуть індивідуальне лікування. Найбільш поширеним «неприємним» захворюванням є геморрой – патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, яке проявляється періодичною кровотечею, випаданням з анального каналу і частим запаленням. Хвороба має 4 стадії розвитку, і підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання. Уникнути скальпеля можна лише на перших двох стадіях, іноді на початковій третій стадії.

 

Сучасні методи, що використовуються проктологами МЦ «Оксфорд Медікал», серед яких - лігування латексними кільцями, метод інфрачервоної коагуляції, дозволяють лікувати геморой без хірургічного втручання. Один з найефективніших видів лікування геморою - за допомогою застосування методики лігування латексними кільцями, суть якої полягає в тому, щоб за допомогою кілець сталося самостійне відторгнення гемороїдального вузла. Перевага такого лікування полягає в тому, що воно проходить безболісно і швидко, але застосовується при лікуванні внутрішньої форми геморою.

Для зовнішньої форми можна використовувати апарат «Сургітрон». Ефект методу інфрачервоної коагуляції досягається за рахунок потоку теплової енергії, що впливає на стінку гемороїдального вузла і живить судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла. Тут пацієнт також уникає тривалого реабілітаційного періоду, болів, строгих дієт після процедури і неможливості вести активний спосіб життя.

 

Однак біль у задньому проході не завжди викликаний гемороєм. Анальна тріщина - фісура - досить поширене захворювання прямої кишки. Вона виникає під впливом різних факторів. Процес загоєння займає тривалий період, при цьому постійно нагадуючи про себе періодичними болями. На ранніх стадіях дуже ефективні мазі і загоювальні свічки, головне – вчасно почати лікування.

У нашому медичному центрі лікування анальних тріщин проходить ефективно, швидко і безболісно. Медичний центр «Оксфорд Медікал» дарує своїм пацієнтам впевненість, оптимізм і надію на подолання навіть найнеприємніших захворювань.

 

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки