Шановні пацієнти, у зв'язку із ситуацією, приймаємо з 8:00 до 19:00.
Запис проводиться з 8:00 до 20:00, за тел.: (067) 511 55 00

Лікування анального свербіжу

Свербіж заднього проходу (анальний свербіж) ) і перианальної зони є досить поширеним захворюванням.

Причини анального свербежу за різними джерелами:

 • Ідіопатичний свербіж (з'являється без явних специфічних причин, внаслідок зниження тонусу сфінктера, невелика кількість слизу потрапляє на шкіру періанальної зони, викликаючи роздратування).
 • Аноректовагінальні захворювання
 • Геморой, анальні тріщини та свищі, гострокінцеві кондиломи, дисфункція сфінктера, пухлини, вагінальний секрет і ін.
 • Дерматологічні захворювання - псоріаз, себорейний дерматит, атопічна екзема, плоский лишай і пр.
 • Контактний дерматит - місцеве застосування мазей, дезодорантів, порошків, мила, алергічні реакції і пр.
 • Інфекції - грибки (Candida), бактерії.
 • Паразити - короста, E. Vermicularis
 • Оральні антибіотики - тетрацикліни, еритроміцин та ін.
 • Системні захворювання - цукровий діабет, захворювання печінки
 • Особиста гігієна - недостатня або надмірна
 • Теплота і вологість - вузький одяг, теплий клімат, інтенсивна фізична активність
 • Харчування - напої (чай, кава, пиво, вино тощо), гостра їжа
 • Психогенні причини

Залежно від причини анального свербежу призначається відповідне лікування. Найбільш частою причиною є грибкове або інфекційне ураження.

Величезний досвід лікарів-проктологів, які працюють в МЦ «Оксфорд Медікал», дозволяє провести обстеження і з'ясувати істину причину анального свербежу.

Лікування анального свербежу в першу чергу спрямоване на усунення його причин, а також виключення місцевих несприятливих впливів, таких як розчісування, надмірна гігієна, тісну білизну.

Лікування також залежить від стадії захворювання, тяжкості перебігу, індивідуальної переносимості різних препаратів. Анальний свербіж - це захворювання, яке може бути викликане комплексом причин, тому при призначенні курсу лікування беруться до уваги безліч факторів. Грамотно і якісно підібрана комплексна методика лікування, дозволяє повністю позбутися від анального свербежу.

Самостійне лікування анального свербежу в більшості випадків спрямоване на усунення його наслідків - подразнення шкіри та ін., і не призводить до тимчасових результатів. Запущені форми анального свербежу призводять до значних ускладнень - екзема, кровотеч, виразок, переходу захворювання в хронічну стадію.

При появі специфічних симптомів даного захворювання не слід відкладати візит до лікаря.

( Рейтинг: 4.78, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-хірург вищої категорії, проктолог: Кар'єв Дмитро Георгієвич
Кар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог: Кар'єв Дмитро Георгієвич
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

Французький бульвар, 15;

вул. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Врач I категорії, проктолог: Чайка Тетяна Миколаївна
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Врач I категорії, проктолог: Чайка Тетяна Миколаївна
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. Жуковського, 33;

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
Надія 24-06-2022 Дуже дякую лікарям-проктологам Кар'єву Дмитру Георгійовичу та його помічниці Анастасії!При першому огляді Дмитро Георгійович уважно вислухав мене і дав чіткі вказівки, як готуватися до операції, чим уже викликав у мене глибоку довіру та повагу. Операція пройшла швидко, видалення геморою та лікування анальної тріщини, тривала не більше 30 хв. Реабілітація була нетривалою, завдяки рекомендаціям лікарів, які я старалася виконувати максимально. Минуло вже три тижні і почуваюсь я дуже добре, значно краще, ніж з гемороєм! Радію, що відважилися на операцію задля якіснішого життя. Дякую Оксфорд Медікал за добре ставлення до пацієнтів ♥️

відділення: Проктологія

Алена 17-03-2022 Чайку Татьяна Николаевна! Спасибо Вам за проведённую операцию, я долго боялась и не решалась на неё, но у Вас на консультацию и почувствовала что уже не страшно! Все прошло отлично вот уже 2 месяца прошло я чувствую себя отлично, ничего не болит и все зажило! Здоровья Вам и Вашей семье и Мирного Неба!

відділення: Проктологія

Лариса Янченко 22-02-2022 Хочеться подякувати Євгенію Володимировичу за увагу та професіоналізм, які він показав, лікуючи мого чоловіка, у якого був запущений зовнішній та внутрішній геморой. Він не лише зробив операцію, а ще й певний час спостерігав за моїм Олександром, все пояснював, підбирав вміло відповідну реабілітацію, знайшов підхід до такого непростого пацієнта. Щиро Вам дякую. Бажаю Здоров*я, Миру і росту професійності.

відділення: Проктологія

Алена 10-01-2022 Хочу поблагодарить Чайку Татьяну Николаевну, с такой деликатной проблемой я очень долго решалась, но как только была на консультации решилась на операцию. Спасибо Вам огромное . Низкий поклон. Для меня Татьяна Николаевна не просто доктор а Очень милая Женщина которая понимает и поддерживает! Вы самый нежный доктор Проктолог! Здоровья Вам!

відділення: Проктологія

Константин 21-12-2021 Хочу поблагодарить доктора Чайку Татьяну Николаевну! Обратился в клинику с затянутой болезнью геморроидальных узлов! По счастливому стечению обстоятельств попал к доктору Чайке Татьяне Николаевне! Татьяна Николаевна быстро диагностировала болезнь и назначила операцию, без волокиты и задержек! Во время операции Татьяна Николаевна никуда не торопилась, все делала очень качественно, аккуратно и кропотливо! Постоянно поддерживала контакт со мной и отвлекала внимание во время операции! Также Татьяна Николаевна консультирует меня по телефону в послеоперационные дни, подсказывает с питанием и лекарствами, даже поздно ночью! В клинике хорошее отношение медсестер, очень аккуратно ставят капельницы и делают перевязки, хорошо ассистируют во время операции! Сразу скажу всем, кто думает стоит ли лечиться или "само пройдет", что процесс операции и восстановления болезненный, и даже если доктор прикладывает все усилия, будет всеравно не просто! Лечение никогда не бывает приятным, и всё зависит только от вас, чем дольше затягиваете с болезнью, тем больнее и тяжелее будет лечение! Всем рекомендую доктора Чайку Татьяну Николаевну и клинику "Оксфорд Медикал"! Отличный доктор, отличный персонал и очень хорошие цены относительно других частных клиник!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом