записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервона коагуляція - один з найефективніших малоінвазивних методів, який застосовується для лікування геморою. Багато людей середнього віку стикаються з цим делікатним захворюванням, і, соромлячись звернутися до лікаря, намагаються займатися самолікуванням. Це в корені помилковий підхід - в разі появи характерних симптомів необхідно відразу ж звернутися до висококваліфікованого фахівця.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» працюють високопрофесійні проктологи, здатні вирішити практично будь-які завдання, пов'язані з малоінвазивними методами діагностики і лікування геморою. Суть інфрачервоної коагуляції полягає у впливі безпосередньо на саму ніжку гемороїдального вузла спрямованої тепловою енергією, що виходить із світловода.

В результаті цього впливу гемороїдальні вузли більше не випадають, і пропадає кровотеча. Як правило, за один сеанс інфрачервоної коагуляції можна обробити кілька вузлів. У разі виникнення необхідності сеанс можна повторити, але не раніше ніж через кілька тижнів. Великі гемороїдальні вузли коагулюються відразу в декількох ділянках поверхні гемороїдального вузла.

Переваги даного методу більш ніж очевидні:

  • інфрачервона коагуляція здійснюється амбулаторно, без необхідності госпіталізації;
  • тривалість процедури займає до півгодини;
  • операція проходить швидко і абсолютно безболісно;
  • після операції немає ніяких ускладнень;
  • пацієнт може приступити до роботи і своїм повсякденним справам відразу після операції.

Безпосередньо перед проведенням процедури необхідно скористатися клізмою, за дві години до самої процедури.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Проктологічні захворювання найчастіше приносять дискомфорт і неприємні, хворобливі відчуття. Подібні захворювання не проходять самі по собі, а самолікування, як правило, приносить більше шкоди, ніж користі. Тому не варто тягнути і відкладати візит до фахівця-проктолога в разі виявлення симптомів геморою.

В "Оксфорд Медікал Одеса" практикується індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку, а високий професіоналізм персоналу є запорукою точної діагностики та ефективного лікування відповідно до обраної методикою. Це стосується не тільки відділення проктології, а й урології, дерматології, косметології.

Записатися на прийом до лікаря-проктолога можна, скориставшись телефоном (048) 725-55-00, з 8.00 до 20.00 в будь-який день. Також можна залишити свої дані в формі на сайті, і тоді фахівці колл-центру самі зв'яжуться з вами у найкоротший термін. Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки