Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервона коагуляція - один з найефективніших малоінвазивних методів, який застосовується для лікування геморою. Багато людей середнього віку стикаються з цим делікатним захворюванням, і, соромлячись звернутися до лікаря, намагаються займатися самолікуванням. Це в корені помилковий підхід - в разі появи характерних симптомів необхідно відразу ж звернутися до висококваліфікованого фахівця.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» працюють високопрофесійні проктологи, здатні вирішити практично будь-які завдання, пов'язані з малоінвазивними методами діагностики і лікування геморою. Суть інфрачервоної коагуляції полягає у впливі безпосередньо на саму ніжку гемороїдального вузла спрямованої тепловою енергією, що виходить із світловода.

В результаті цього впливу гемороїдальні вузли більше не випадають, і пропадає кровотеча. Як правило, за один сеанс інфрачервоної коагуляції можна обробити кілька вузлів. У разі виникнення необхідності сеанс можна повторити, але не раніше ніж через кілька тижнів. Великі гемороїдальні вузли коагулюються відразу в декількох ділянках поверхні гемороїдального вузла.

Переваги даного методу більш ніж очевидні:

  • інфрачервона коагуляція здійснюється амбулаторно, без необхідності госпіталізації;
  • тривалість процедури займає до півгодини;
  • операція проходить швидко і абсолютно безболісно;
  • після операції немає ніяких ускладнень;
  • пацієнт може приступити до роботи і своїм повсякденним справам відразу після операції.

Безпосередньо перед проведенням процедури необхідно скористатися клізмою, за дві години до самої процедури.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Проктологічні захворювання найчастіше приносять дискомфорт і неприємні, хворобливі відчуття. Подібні захворювання не проходять самі по собі, а самолікування, як правило, приносить більше шкоди, ніж користі. Тому не варто тягнути і відкладати візит до фахівця-проктолога в разі виявлення симптомів геморою.

В "Оксфорд Медікал Одеса" практикується індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку, а високий професіоналізм персоналу є запорукою точної діагностики та ефективного лікування відповідно до обраної методикою. Це стосується не тільки відділення проктології, а й урології, дерматології, косметології.

Записатися на прийом до лікаря-проктолога можна, скориставшись телефоном (048) 725-55-00, з 8.00 до 20.00 в будь-який день. Також можна залишити свої дані в формі на сайті, і тоді фахівці колл-центру самі зв'яжуться з вами у найкоротший термін. Прийом лікаря-проктолога - 450 грн.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Прийом і відеодіагностіка проктолога
-огляд, опитування
-пальцеве дослідження прямої кишки
-відеоаноскопія (діагностика на наявність поліпів, геморою, тріщин - огляд до 8см)
-все необхідне для прийому, одноразове і стерильне, входить у вартість прийому
450.00 грн
Медикаментозне очищення прямої кишки 200.00 грн
Повторний прийом (для тих, хто не проходить лікування) 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (048) 725 55 00

відгуки
18-03-2019 Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала. Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами - не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно Спасибо ему ещё раз! Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

відділення: Проктологія

17-02-2019 Отличный врач, осмотр провел очень аккуратно не больно, только зря боялась. Все доступно объясняет , спокойный . Можете идти к нему и даже не волноваться

відділення: Проктологія

18-01-2019 Выражаю огромнейшую благодарность Чайке Татьяне Николаевне. 7 лет ходил с проблемой гемороя. 15.01.19г.сделал операцию. Операция прошла быстро и безболезненно. Период восстановления прошел легко и безболезненно. Замечательный доктор с золотыми руками сделала все профессионально. Рекомендую. Удачи ей и процветания. Так ддержать Татьяна Николаевна!!!

відділення: Проктологія

18-12-2018 Выражаю огромную благодарность Карьеву Д.Г., 15 лет ходила с проблемой анальной трещины с полипами, операция прошла быстро и практически безболезненно. Период восстановления прошёл легко. Замечательный доктор сделал все профессионально. Рекомендую! Удачи и процветания.

відділення: Проктологія

04-02-2018 Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом