записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лігування латексними кільцями

Одним з найбільш ефективних методів лікування геморою є малоінвазивна методика лігування латексними кільцями, яка здійснюється за допомогою спеціального апарату - лігатора. Подібні процедури можуть запропонувати клініки і медичні центри, в яких працюють професійні лікарі-проктологи.

Особливості методики

Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Одесі має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси і можливості для ефективного лікування геморою, в тому числі застосовуються сучасні малоінвазивні методики. Факти свідчать про те, що при своєчасному застосуванні лігування латексними кільцями близько 80% людей, хворих на геморой, позбавляються від неприємної перспективи хірургічного втручання.

У клініці працюють високопрофесійні лікарі-колопроктології, здатні провести подібну операцію на найвищому рівні.

Принцип процедури полягає в тому, що на гемороїдальний вузол надівається латексне кільце, яке, стискаючи судинну ніжку гемороїдального вузла, позбавляє його, таким чином, харчування. Протягом декількох днів після такої процедури вузол мимовільно відторгається, а ще через деякий час на місці, де був гемороїдальних вузол, з'являється звичайна сполучна тканина.

Подібна процедура займає до десяти хвилин і виконується амбулаторно, не вимагаючи при цьому застосування будь-яких знеболюючих препаратів. У медцентрі «Оксфорд Медікал» можна зробити УЗД і переконатися у відсутності інших проблем.

Переваги такої процедури, як лігування латексними кільцями, очевидні:

  • широкі показання до застосування;
  • швидкість операції;
  • легка реабілітація;
  • відсутність ускладнень;
  • невелика вартість самої процедури.

Перед процедурою необхідно скористатися клізмою або проносними, більш детальну інформацію з цього приводу можна отримати безпосередньо під час бесіди з фахівцем медичного центру.

Переваги процедури лігуванняв "Оксфорд Медікал"

У клініці «Оксфорд Медікал Одеса» працюють тільки висококласні фахівці-проктологи з великим досвідом роботи. Кожен пацієнт зуміє гідно оцінити особливості індивідуального підходу та уваги до будь-якої дрібниці. Додатковою перевагою для пацієнтів є і та обставина, що в клініці працюють як лікарі-чоловіки, так і лікарі-жінки.

Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки