Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Лігування латексними кільцями

Одним з найбільш ефективних методів лікування геморою є малоінвазивна методика лігування латексними кільцями, яка здійснюється за допомогою спеціального апарату - лігатора. Подібні процедури можуть запропонувати клініки і медичні центри, в яких працюють професійні лікарі-проктологи.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Одесі має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси і можливості для ефективного лікування геморою, в тому числі застосовуються сучасні малоінвазивні методики. Факти свідчать про те, що при своєчасному застосуванні лігування латексними кільцями близько 80% людей, хворих на геморой, позбавляються від неприємної перспективи хірургічного втручання.

У клініці працюють високопрофесійні лікарі-колопроктології, здатні провести подібну операцію на найвищому рівні.

Принцип процедури полягає в тому, що на гемороїдальний вузол надівається латексне кільце, яке, стискаючи судинну ніжку гемороїдального вузла, позбавляє його, таким чином, харчування. Протягом декількох днів після такої процедури вузол мимовільно відторгається, а ще через деякий час на місці, де був гемороїдальних вузол, з'являється звичайна сполучна тканина.

Подібна процедура займає до десяти хвилин і виконується амбулаторно, не вимагаючи при цьому застосування будь-яких знеболюючих препаратів. У медцентрі «Оксфорд Медікал» можна зробити УЗД і переконатися у відсутності інших проблем.

Переваги такої процедури, як лігування латексними кільцями, очевидні:

  • широкі показання до застосування;
  • швидкість операції;
  • легка реабілітація;
  • відсутність ускладнень;
  • невелика вартість самої процедури.

Перед процедурою необхідно скористатися клізмою або проносними, більш детальну інформацію з цього приводу можна отримати безпосередньо під час бесіди з фахівцем медичного центру.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ ЛІГУВАННЯВ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У клініці «Оксфорд Медікал Одеса» працюють тільки висококласні фахівці-проктологи з великим досвідом роботи. Кожен пацієнт зуміє гідно оцінити особливості індивідуального підходу та уваги до будь-якої дрібниці. Додатковою перевагою для пацієнтів є і та обставина, що в клініці працюють як лікарі-чоловіки, так і лікарі-жінки.

Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-проктолога - 450 грн.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
18-03-2019 Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала. Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами - не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно Спасибо ему ещё раз! Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

відділення: Проктологія

17-02-2019 Отличный врач, осмотр провел очень аккуратно не больно, только зря боялась. Все доступно объясняет , спокойный . Можете идти к нему и даже не волноваться

відділення: Проктологія

18-01-2019 Выражаю огромнейшую благодарность Чайке Татьяне Николаевне. 7 лет ходил с проблемой гемороя. 15.01.19г.сделал операцию. Операция прошла быстро и безболезненно. Период восстановления прошел легко и безболезненно. Замечательный доктор с золотыми руками сделала все профессионально. Рекомендую. Удачи ей и процветания. Так ддержать Татьяна Николаевна!!!

відділення: Проктологія

18-12-2018 Выражаю огромную благодарность Карьеву Д.Г., 15 лет ходила с проблемой анальной трещины с полипами, операция прошла быстро и практически безболезненно. Период восстановления прошёл легко. Замечательный доктор сделал все профессионально. Рекомендую! Удачи и процветания.

відділення: Проктологія

04-02-2018 Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом