записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Прийом терапевта на Жуковського,33 - 300 грн. Запис по телефону 725-55-00

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія, здійснюється за допомогою апарату «Сургітрон», він є унікальним безконтактним методом коагуляції тканин за допомогою високочастотних радіохвиль. Ефект розрізу в подібному випадку досягається завдяки теплу, що виділяється при опорі проникнення радіохвиль м'якими тканинами. Дана методика передбачає високоефективний сучасний спосіб лікування.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Одесі орієнтується в першу чергу на інноваційні сучасні методи лікування. Це стосується не тільки відділення проктології, а й урології, дерматології, гінекології. Радіохвильова хірургія застосовується фахівцями клініки для оперативного екстреного втручання при захворюваннях, що мають відношення до прямої кишки і промежини.

Кваліфіковані лікарі за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон» успішно лікують:

  • гемороідектомію;
  • висічення поліпів анального каналу;
  • епітеліальний куприковий хід;
  • підшкірний парапроктит;
  • висічення анальної тріщини;
  • доброякісні новоутворення періанальної області.

Що важливо, подібна процедура повністю виключає будь-які хворобливі відчуття і шкідливі ефекти і впливу.

Переваги лікування за допомогою радіохвильового методу полягають в тому, що подібна хірургія проводиться амбулаторно, без необхідності госпіталізації. Тривалість процедури займає не більше півгодини, це швидко і абсолютно безболісно. Після операції не буває будь-яких ускладнень, і пацієнт може займатися своїми звичайними справами практично відразу ж після операції. Ну і нарешті - це сучасний і малоінвазивний метод.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ДОСВІД РОБОТИ СПІВРОБІТНИКІВ медичного центру "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У медичному центрі працюють досвідчені лікарі-проктологи з великим стажем роботи, при цьому, що важливо для пацієнтів, є лікарі-чоловіки і лікарі-жінки. Індивідуальний підхід в поєднанні з використанням радіохвильової методики гарантовано приносить максимальний ефект в лікуванні проктологічних проблем.

Позбутися від хворобливих відчуттів, що заподіюють дискомфорт, можна всього за один недовгий сеанс. Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті «Оксфорд Медікал». Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

 

Текстові відгуки

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки