записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія, здійснюється за допомогою апарату «Сургітрон», він є унікальним безконтактним методом коагуляції тканин за допомогою високочастотних радіохвиль. Ефект розрізу в подібному випадку досягається завдяки теплу, що виділяється при опорі проникнення радіохвиль м'якими тканинами. Дана методика передбачає високоефективний сучасний спосіб лікування.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Одесі орієнтується в першу чергу на інноваційні сучасні методи лікування. Це стосується не тільки відділення проктології, а й урології, дерматології, гінекології. Радіохвильова хірургія застосовується фахівцями клініки для оперативного екстреного втручання при захворюваннях, що мають відношення до прямої кишки і промежини.

Кваліфіковані лікарі за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон» успішно лікують:

  • гемороідектомію;
  • висічення поліпів анального каналу;
  • епітеліальний куприковий хід;
  • підшкірний парапроктит;
  • висічення анальної тріщини;
  • доброякісні новоутворення періанальної області.

Що важливо, подібна процедура повністю виключає будь-які хворобливі відчуття і шкідливі ефекти і впливу.

Переваги лікування за допомогою радіохвильового методу полягають в тому, що подібна хірургія проводиться амбулаторно, без необхідності госпіталізації. Тривалість процедури займає не більше півгодини, це швидко і абсолютно безболісно. Після операції не буває будь-яких ускладнень, і пацієнт може займатися своїми звичайними справами практично відразу ж після операції. Ну і нарешті - це сучасний і малоінвазивний метод.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ДОСВІД РОБОТИ СПІВРОБІТНИКІВ медичного центру "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У медичному центрі працюють досвідчені лікарі-проктологи з великим стажем роботи, при цьому, що важливо для пацієнтів, є лікарі-чоловіки і лікарі-жінки. Індивідуальний підхід в поєднанні з використанням радіохвильової методики гарантовано приносить максимальний ефект в лікуванні проктологічних проблем.

Позбутися від хворобливих відчуттів, що заподіюють дискомфорт, можна всього за один недовгий сеанс. Записатися на прийом до проктолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті «Оксфорд Медікал». Прийом лікаря-проктолога - 300 грн.

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки