Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Мамологія в Одессі

Данна область медицини спеціалізується виключно на захворюваннях пов'язаних з молочною залозою доброякісного і злоякісного генезу. Проблема захворювань молочної залози з кожним роком стає більш актуальною і лідирує в структурі онко-захворювань. Різні проблеми, пов'язані з даною галуззю, можуть негативно позначатися на здоров'ї і якості життя в цілому. Тому рекомендовано вкрай своєчасно діагностувати захворювання молочної залози, а в разі необхідності - провести кваліфіковане лікування.

Визначення симптомів

У МЦ «Оксфорд Медікал» у Одесі працює мамологічне відділення з найсучаснішими підходами, які однаково успішно діагностують і підбирають найбільш підходящий, індивідуальний і ефективний метод лікування. Симптомами з якими необхідно звертатися до лікаря-мамолога є:

 • біль в області молочних залоз;
 • почуття дискомфорту;
 • ущільнення;
 • виділення із сосків;
 • набряклість;
 • почервоніння;
 • проблеми естетичного характеру.

Після огляду і комплексної діагностики лікарем буде опрацьований і застосований індивідуальний метод лікування.

 

У відділенні мамології нашого центру лікують такі захворювання молочної залози як: кісти, полікістоз, дифузні фіброзно-кістозні мастопатії, гіперпролактінеміі.

Кіста - це патологічна порожнина в тканинах або органах, вона має обмежену стінку і вміст. Якщо вчасно не провести кваліфіковане лікування, то кіста може ускладнитися нагноєнням, розривом або найстрашніше –стати злоякісною. Невеликі кісти як правило симптомів не дають. У ситуаціях, коли кіста досягає великих розмірів, проводиться шкірна пункція під контролем апарату УЗД, введення склерозирующого препарату. В особливих випадках вони піддаються хірургічному видаленню.

 

Полікістоз - множинні кісти. Ця патологія досить широко поширена у молодих дівчат, важко піддається консервативному лікуванню, особливо в дифузній формі.

Фіброзно-кістозна мастопатія - патологічний процес доброякісного характеру, який може виникнути у жінок будь-якої вікової категорії. Як правило вражають значну ділянку молочної залози, може супроводжуватися такими симптомами як: біль і ущільнення. 

Фіброаденома - це доброякісна пухлина. Відмінність фіброаденоми від аденоми - переважання з’єднуючого компонента над залізистої паренхімою. Нижче перерахуються причини, які сприяють розвитку фіброаденоми:

 • пізні перші пологи (> 25 років);
 • пізній початок менструацій (> 16 років);
 • пізно настала менопауза;
 • нерегулярне і пізній початок статевого життя (пізніше 30 років)
 • зниження лібідо, фригідність;
 • короткий період годування дітей;
 • народження великих діток;
 • ожиріння;
 • збільшення щитовидної залози;
 • перенесений післяпологовий мастит;
 • травми молочної залози.

 

ЛІКУВАННЯ фіброаденом: носить виключно хірургічний характер. Призначення препаратів гормонального або гомеопатичного ряду можуть тільки спровокувати її зростання.

Папілома - доброякісне новоутворення в протоці молочної залози, яке супроводжується виділеннями великого або невеликого характеру прозорою, коричнево-зеленою або темно-червоною консистенцією. У таких випадках виконується мазок- біопсія і відправляється для цитологічного підтвердження. Оскільки виділення можуть бути спровоковані іншими факторами наприклад гіпераролактіємією.

Рак молочної залози - це злоякісна пухлина залозистої тканини. На жаль, це найбільш часта форма ракового захворювання серед жінок. За кількістю смертей від онкозахворювань у жінок даний різновид раку лідирує. В Україні захворюваність становить 70 осіб на 100тис. жіночого населення. В Одеській області 72 людини на 100 тис жіночого населення.

До методів лікування раку молочної залози відносяться: хірургічне лікування, променева терапія, хіміотерапія, імунотерапія, таргетна терапія.

Записатися на прийом до лікаря-мамолога можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00 або ж залишивши свої дані в спеціальній формі на сайті. Прийом лікаря-мамолога - 400 грн

відгуки
Екатерина 23-10-2019 Выражаю искреннюю благодарность доктору Сергею Балте за доброжелательность , высокий профессионализм , небезразличное отношения к пациенту . Рекомендую!

відділення: Мамологія

Екатерина 09-07-2019 Хочу выразить благодарность доктору Сергею Балте!Это лучший из всех терапевтов, профессионал своего дела!Доктор с большой буквы, разбирающийся не только в терапевтической сфере, но и в широком спектре вопросов, а также, очень внимательный и доброжелательный человек, НЕБЕЗРАЗЛИЧНЫЙ к твоим проблемам и вопросам. Ну а прекрасное чувство юмора придает визиту легкость и позитив!

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом