Первинна консультація лікаря-мамолога 650 грн:
- збирання анамнезу пацієнтки;
- аналіз скарг;
- огляд;
- призначення клініко-інструментальних досліджень (за потреби).
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Ця область медицини спеціалізується виключно на захворюваннях, пов'язаних із молочною залозою доброякісного та злоякісного генезу. Проблема захворювань молочної залози з кожним роком стає актуальнішою та лідирує у структурі онко-захворювань. Різні проблеми, пов'язані з цією областю, можуть негативно впливати на здоров'я та якість життя в цілому. Тому рекомендовано своєчасно діагностувати захворювання молочної залози, а за потреби провести кваліфіковане лікування.
СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
У МЦ «Оксфорд Медікал» в Одесі працює мамологічне відділення з найсучаснішими підходами, які однаково успішно діагностують та підбирають найбільш підходящий, індивідуальний та ефективний метод лікування. Симптоми, з якими необхідно звертатися до лікаря-мамолога є:
- біль у ділянці грудей, пахвових вузлах;
- поява ущільнень у грудях;
- почуття дискомфорту;
- ущільнення;
- виділення із сосків;
- набряклість;
- почервоніння;
- проблеми естетичного характеру;
Після огляду та комплексної діагностики (аналізи, УЗД молочних залоз) лікарем буде опрацьовано та застосовано індивідуальний метод лікування.
У відділенні мамології нашого центру лікують такі захворювання молочної залози як:
- кісти,
- полікістози;
- дифузні фіброзно-кістозні мастопатії;
- гіперпролактинемії;
- дисгормональну мастопатію та інші.
Кіста – це патологічна порожнина в тканинах або органах, вона має обмежену стінку та вміст. Якщо вчасно не провести кваліфіковане лікування, то кіста може ускладнитись нагноєнням, розривом або найстрашніше – перейти в злоякісну форму. Невеликі кісти зазвичай симптомів не дають. У ситуаціях, коли кіста досягає великих розмірів, проводиться шкірне пунктування під контролем апарату УЗД, введення препарату, що склерозує. В особливих випадках вони зазнають хірургічного видалення.
Полікістоз – множинні кісти. Ця патологія досить поширена у молодих дівчат, важко піддається консервативному лікуванню, особливо у дифузної формі.
Фіброзно-кістозна мастопатія – патологічний процес доброякісного характеру, який може виникнути у жінок будь-якої вікової категорії. Як правило вражають значну ділянку молочної залози, може супроводжуватися такими симптомами як: біль та ущільнення. При несвоєчасному зверненні перероджується на онкологічне захворювання.
Фіброаденома – це доброякісна пухлина. Відмінність фіброаденоми від аденоми - переважання сполучнотканинного компонента над залозистою паренхімою. Нижче перерахуються причини, що сприяють розвитку фіброаденоми:
- пізні перші пологи (> 25 років);
- пізній початок менструацій (>16 років);
- пізній настання менопаузи;
- нерегулярний та пізній початок статевого життя (пізніше 30 років);
- зниження лібідо, фригідність;
- короткий період годування дітей;
- народження великих дітей;
- ожиріння;
- збільшення щитовидної залози;
- перенесений післяпологовий мастит (особливо вилікуваний консервативно);
- травми молочної залози.
Лікування фіброаденом: має виключно хірургічний характер. Призначення препаратів гормонального чи гомеопатичного ряду можуть лише спровокувати її зростання.
Папілома – доброякісне новоутворення в протоці молочної залози, яке супроводжується виділеннями рясного або небагатого характеру прозорої, коричнево-зеленої або темно-червоної консистенції. У таких випадках виконується мазок-біопсія та відправляється для цитологічного підтвердження. Так як виділення можуть бути спровоковані іншими факторами, наприклад, гіпераролактіемією.
Рак молочної залози – це злоякісна пухлина залізистої тканини. На жаль, це найчастіша форма ракового захворювання серед жінок. За кількістю летальних наслідків від онкозахворювань у жінок цей різновид раку лідирує. В Україні захворюваність становить 70 осіб на 100 тис. жіночого населення. На Одещині 72 особи на 100 тис. жіночого населення.
До методів лікування раку молочної залози належать: хірургічне лікування, променева терапія, хіміотерапія, імунотерапія, таргетна терапія.
Записатися на прийом до лікаря-мамолога можна за телефонами 067 511 55 00, 095 511 55 00 або залишивши свої дані у спеціальній формі на сайті.