записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Гінекологія

Кожна жінка має своє уявлення про те, що таке щастя. Але серед безлічі мільйонів глибоких і містких формулювань цього поняття існує одне, яке в усі віки залишається незмінним і однаковим для всіх. Це любов, сім'я і діти. Тому здоров'я репродуктивної системи жінки, що відповідає за можливість зачати, виносити і народити здорову дитину, - запорука її життєвого благополуччя. Саме така галузь в науці, як гінекологія, і займається вирішенням питань, пов'язаних з жіночим здоров'ям.


Гінекологія є одним з основних напрямів, в яких мережа міжнародних медичних центрів «Оксфорд Медікал» надає свої послуги. Високий професіоналізм фахівців клініки дозволяє бути лідером в діагностиці, лікуванні та профілактиці усіх питань жіночого здоров'я.

Плануючи свій відпочинок в одному з відомих курортів, роблячи покупку дорогої речі, бронюючи місце в респектабельному готелі, купуючи автомобіль, замовляючи у ресторані нову страву з невідомою назвою, ми хочемо бути впевненими, що наші очікування від отриманого виправдаються на 100%. Ми задоволені, коли співробітники компаній, консультанти, продавці в магазинах, чітко, не відволікаючись, відповідають на всі наші питання, пояснюють і допомагають нам. Якщо перенсти всі ці надії і вимоги на медицину, в «Оксфорд Медікал» Ви отримаєте все, на що очікуєте.

Помилково припускати, що будь-яке захворювання можна вилікувати самостійно, придбавши в аптеці засіб з реклами. Самолікування, навіть незважаючи на тимчасове покращення, може обернутися тяжкими наслідками. МЦ «Оксфорд Медікал» пропонує пройти огляд у досвідчених практикуючих лікарів-гінекологів. Вам не варто побоюватися лікарського огляду - наші фахівці делікатно проконсультують з будь-якого питання, а європейський рівень обслуговування і сучасне медичне обладнання не змусять Вас шкодувати про те, що Ви довірилися нашій клініці. Лікарі відділення гінекології також займаються діагностикою, консультуванням і лікуванням жіночих захворювань.

До ваших послуг:

  • УЗД діагностика - ультразвукове дослідження органів малого тазу, прохідності маткових труб, молочних залоз, сечового міхура;
  • Лікування гінекологічних патологій із застосуванням новітніх методик: жіночі запальні захворювання, ендометріоз, ерозія шийки матки, та ін;
  • Лікування інфекційних захворювань;
  • Лікування гормональних порушень;
  • Діагностика вагітності та рекомендації щодо її ведення.

Лікування у нас - запорука безпеки і здоров'я. І це пояснюється не лише високою компетентністю наших фахівців, але також тим, що ми самі є споживачами медичних послуг і часто буваємо пацієнтами лікарів інших напрямів. Тому, коли ми говоримо про хорошого фахівця і якісне медичне обслуговування, ми чітко усвідомлюємо те, що таке насправді хороша і ефективна робота лікарів.

Відгуки пацієнтів

Запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

22.01.2018

Добрый день !!! Хотела выразить огромную благодарность врачу-Гинекологу Алине Юрьевне. На данный момент очень мало врачей Профессионалов в своей работе. Желаю Вам хороших клиентов и долгих лет процветания . Спасибо вам огромное !!!

відділення: Гінекологія

16.12.2017 Врачи делятся на три категории: врач от Бога, врач — ну, с Богом, и врач — не дай Бог! Так вот , именно Алина Юрьевна врач от Бога! ) я на все 100% доверяю такому прекрасному специалисту своё здоровье и советую всем девушкам, женщинам по надобности обращаться именно к Алине Юрьевне )

відділення: Гінекологія

15.08.2015
Была вчера на консультации у гиниколога, я в полном восторге. Как театр начинается с вешалки так и клиника начинается с приёмной, зайдя первое что я увидела-двух феечек на рецепции, вежливые прияные девушки с прекраным настроением и трепетным отношением к клиентам. Врачь Помельникова Юлия Андреевна просто волшебница, настоящего профессионала видно сразу. Я хочу поблагодарить за деликатность, тактичность, и внимательность, проявленную ко мне. Попав однажды к Юлии Андреевне на приём у меня появилось желание посещать гиниколога регулярно, ещё раз огромное спасибо!

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки