Шановні пацієнти! Ми працюємо щодня з 08:00 до 20:00
Запис за телефоном (067) 511 55 00

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гінекологія - відгуки
Залишити відгук
Анастасия 21-11-2023 Хочу поблагодарить врача гинеколога Гудкова Анастасию Леонидавну за проведеную операцию и пройденого курса лечения по дисплазии шейки матки тяжёлого типа. Во время операции всегда говорила, что делает и интересовалась как пациент себя чувствует. Во время следующих осмотров, чувствуешь с врачем себя комфортно. В итоге спустя год лечения, все стало отлично. Добрый, отзывчивый, понимающий, приятный человек. Огромное спасибо за такого врача, профессионал своего дела!)))

відділення: Гінекологія

Анастасия 07-10-2023 Велика вдячність лікарю Гудковій Анастасії Леонідівні , робила лабіопластику у цього лікаря, все пройшло гарно, лікар постійно на звʼязку, настільки все професійно зроблено , я дуже задоволена кінцевим результатом , велике дякую Анастасія.

відділення: Гінекологія

Екатерина 04-08-2023 Отличный специалист, успокоила, выслушала, ответила на все вопросы, которые я задавала. Назначала лечение без ничего лишнего и впринципе хорошо общалась. Если бы все специалисты были такими, девушки не боялись бы гинекологов

відділення: Гінекологія

Татьяна 04-08-2023 Очень приятное впечатление осталось от приема. Очень внимательный врач и положительный человек.

відділення: Гінекологія

Катерина 17-07-2023 Поки складно сказати за ефективність лікування,бо ми тільки почали його. Але на першому огляді лікар показала себе з гарної сторони, дуже приємна і показала себе з дуже професійної точки зору. Детально оглянула, м"яко і спокійно вела прийом. Розповіла крок за кроком, що треба зробити. До такого лікаря хочеться йти на лікування.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом