Інфекційні захворювання (ЗПСШ)

Усі чули про так звані захворювання, які передаються статевим шляхом. Але часто ми нічого не знаємо ні про симптоматику, ні про наслідки інфікування. Що ж саме відноситься до захворювань, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ)? І чи всі вони піддаються лікуванню?

З кожним роком ЗПСШ стають більш поширеними. Така тенденція пов'язана з раннім початком статевого життя, а також частою зміною партнерів. Не менш важливим чинником, що сприяє поширенню статевих інфекцій, є поява нових засобів контрацепції. Замість презервативів, які значно знижують ризик зараження ЗПСШ, стали використовувати гормональні таблетки і внутрішньоматкові спіралі.

Кожен статевий акт, який є підозрілим, - це привід звернутися до фахівця. Свербіж, печіння, виділення, болі під час сечовипускання, болі внизу живота, кров'янисті виділення - головні симптоми захворювань, які передаються статевим шляхом: хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз, а також вірусні інфекції та венеричні захворювання (сифіліс та гонорея). Хоча бувають випадки, коли ЗПСШ проходить безсимптомно. Більшість інфекційних захворювань піддаються лікуванню, головне не запускати хворобу. Інакше Ви ризикуєте отримати дуже серйозні ускладнення. До них відносяться і запальні захворювання органів малого тазу з різними ускладненнями, а для репродуктивного віку одне з найстрашніших ускладнень - безпліддя, гормональні порушеннями і функціональні порушення різних органів і систем.

Як попередити зараження ЗПСШ? Найефективніший метод - це профілактика статевих інфекцій. Відповідальне ставлення до свого здоров'я та здоров'я статевих партнерів зводять ризик зараження ЗПСШ до мінімуму.

А для попередження ускладнень необхідне виявлення ЗПСШ на ранній стадії. Інфекційний процес схильний з самого початку приймати затяжний, хронічний, уповільнений характер, а ознаки хвороби не чіткі. Але якщо не лікуватися у фахівця - віддалені наслідки дуже серйозні.

Відвідування гінеколога необхідно при виявленні у себе симптомів інфекцій, які передаються статевим шляхом. У цьому випадку Ви АНОНІМНО можете звернутися в нашу клініку, де після попереднього огляду лікар призначить Вам додаткові обстеження та здачу аналізів, у тому числі ПЦР діагностику. Після лабораторного дослідження у найкоротші терміни фахівець поставить діагноз і розпочне лікування.

Лікування ЗПСШ.

Основним правилом лікування ЗПСШ є своєчасна і кваліфікована медична допомога.

Дуже важливо позбутися від ЗПСШ до початку передбачуваної вагітності, оскільки інфекція може викликати проблеми з виношуванням і порушення розвитку плоду. Також викликає передчасні пологи. Існує ймовірність інфікування плода в процесі пологів. Щоб уникнути усіх цих ускладнень всім вагітним жінках і тим, хто планує вагітність, необхідно здати аналізи на наявність інфекційних захворювань.

При лікуванні того чи іншого інфекційного захворювання слід, перш за все, усунути чинники, які сприяють розвитку і повторенню бактеріального вагінозу. За наявності показань доцільне використання препаратів-еубіотиків, біогенних стимуляторів, вітамінів та інших засобів, що сприяють нормалізації мікробіоценозу піхви і кишечника.

Жодне самолікування ЗПСШ неприпустимо! Лише професійне лікування ЗПСШ, проведене фахівцем на основі ретельної діагностики, дозволить виключити або звести до мінімуму негативні наслідки захворювань, що передаються статевим шляхом. До ЗПСШ не виробляється імунітет, тому, ймовірно, лікуватися доведеться після кожного ризикованого зв'язку. Неодмінна умова успіху - одночасне лікування ЗПСШ в обох партнерів, інакше відбудеться повторне зараження.

Записатися на прийом в МЦ на вул. В. Жуковського, 33 - (048) 725-55-00

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиІваненко Олеся Анатоліївна

Лікар гінеколог
Іваненко Олеся АнатоліївнаЛікар гінеколог

інформація про лікаря

Левіт Юлія Юріївна

Лікар акушер-гінеколог
Левіт Юлія ЮріївнаЛікар акушер-гінеколог

інформація про лікаря

Мамедова Улькер Ельдарівна

Лікар акушер-гінеколог
Мамедова Улькер ЕльдарівнаЛікар акушер-гінеколог

інформація про лікаря

Ушакова Вікторія Анатоліївна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії
Ушакова Вікторія АнатоліївнаЛікар акушер-гінеколог першої категорії

інформація про лікаря

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Ольга, пациентка отделения гинекологии

    відділення: Гінекологія

  • Ольга, пациентка отделения гинекологии

    відділення: Гінекологія

Текстові відгуки

21-02-2019 Добрый вечер, хотела бы выразить благодарность Иваненко Олесе, редчайший представитель профессии, врач, к которому я готова приходить даже на консультативные (профилактические) осмотры, не говоря уже при проявлении малейшей проблемы. Вежливая, обходительная, грамотный специалист и тактичный врач, это был мой самый безболезененный и аккуратный осмотр, за что огромное спасибо. Для всех сомневающихся идти или не идти, с уверенностью могу рекомендовать к этому врачу - идти.)

відділення: Гінекологія

12-02-2019 Была на приеме в доктора Иваненко Олеси, хочу сказать большое ей спасибо, всегда врачей боялась, а здесь такое прекрасное отношение, все подробно рассказали , очень добрый, чуткий и вежливый врач, огромное спасибо.

відділення: Гінекологія

15-01-2019 Настоящий гинеколог,все по человечески обьяснила рассказала и помогла решить проблему,а вышла и ощущение что с подружкой поговорила.Теперь только к ней

відділення: Гінекологія

13-12-2018 Спасибо Олесе Анатольевне за внимательность, аккуратность и терпимость при осмотре. Консультация очень понятная и полная. Прижигание эрозии прошло безболезненно и быстро (при том что у меня фобия всех мед процедур и уколов).

відділення: Гінекологія

06-12-2018 Хочу поблагодарть гинеколога Иваненко Олесю Анатольевну за ответстственность, чуткость , понимание, я очень боюсь ходить к врачам (горький опыт) но Олеся Анатольевна развеела мои страхи, и теперь это мой врач., которому я доверяю как себе!!!

відділення: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом