Шановні пацієнти, у зв'язку із ситуацією, приймаємо з 8:00 до 19:00.
Запис проводиться з 8:00 до 20:00, за тел.: (067) 511 55 00

Лікування геморою

У міжнародному медичному центрі «Оксфорд Медікал» лікування геморою відбувається без хірургічного втручання, а застосування методики лігування та інфрачервоного коагулювання дозволяють здійснити лікування геморою без відриву від звичного способу життя або робочого графіка.

Що таке геморой?

Термін «геморой» означає патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, яке проявляється періодичною кровотечею, випаданням з анального каналу і частим запаленням. Найчастіше це відбувається під дією таких несприятливих факторів, як сидячий спосіб життя, неправильне харчування, запори, вагітність, зловживання алкоголем.

 

Гемороїдальні вузли збільшуються у розмірах, починають кровоточити, зміщуються в дистальному напрямку, при цьому наростають процеси дистрофії в утримуючому апараті, призводячи до випадання з анального каналу. У таких випадках слід приступити до негайного лікування геморою.

Геморой зустрічається однаково часто як у чоловіків, так і у жінок, і підхід до його лікування має бути комплексним і розпочинатися з огляду у проктолога, щоб виключити можливість інших захворювань прямої кишки. Будь-яке консервативне лікування (народні методи, мазі, свічки) приносить тимчасове полегшення і не може позбавити пацієнтів від захворювання.

Як проходить лікування геморою?

Якщо Вам поставили діагноз "геморой" - лікування слід розпочинати негайно. Сучасна медицина дозволяє визначити і вилікувати геморой на початку розвитку хвороби. Підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання. Існують наступні методи лікування геморою:

  • Лігування латексними кільцями. Найбільш часто застосовується методика лікування. Суть її полягає в тому, щоб за допомогою латексних кілець сталося самостійне відторгнення гемороїдального вузла.
  • Ін'єкційна склерозуюча терапія. Механізм дії полягає в обблітераціі гемороїдального вузла після введення в нього склерозуючого розчину. Мета цього методу не у видаленні вузла, а в тому, щоб повернути його на місце, зменшити в розмірах і припинити кровотечу. У застосуванні цього методу дуже важливо якість медикаментів - «Оксфорд Медікал» використовує тільки найкращі склерозуючі препарати.
  • Інфрачервона фотокоагуляція. Тут ефект досягається за рахунок потоку теплової енергії, що впливає на стінку гемороїдального вузла і живильної судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла.

У МЦ «Оксфорд Медікал» працюють тільки досвідчені лікарі-проктологи, які підберуть для Вас оптимальний метод лікування геморою і допоможуть забути про біль і дискомфорт.

( Рейтинг: 4.58, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-хірург вищої категорії, проктолог: Кар'єв Дмитро Георгієвич
Кар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог: Кар'єв Дмитро Георгієвич
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

Французький бульвар, 15;

вул. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Врач I категорії, проктолог: Чайка Тетяна Миколаївна
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Врач I категорії, проктолог: Чайка Тетяна Миколаївна
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. Жуковського, 33;

вул. Академіка Сахарова, 3а;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
Надія 24-06-2022 Дуже дякую лікарям-проктологам Кар'єву Дмитру Георгійовичу та його помічниці Анастасії!При першому огляді Дмитро Георгійович уважно вислухав мене і дав чіткі вказівки, як готуватися до операції, чим уже викликав у мене глибоку довіру та повагу. Операція пройшла швидко, видалення геморою та лікування анальної тріщини, тривала не більше 30 хв. Реабілітація була нетривалою, завдяки рекомендаціям лікарів, які я старалася виконувати максимально. Минуло вже три тижні і почуваюсь я дуже добре, значно краще, ніж з гемороєм! Радію, що відважилися на операцію задля якіснішого життя. Дякую Оксфорд Медікал за добре ставлення до пацієнтів ♥️

відділення: Проктологія

Алена 17-03-2022 Чайку Татьяна Николаевна! Спасибо Вам за проведённую операцию, я долго боялась и не решалась на неё, но у Вас на консультацию и почувствовала что уже не страшно! Все прошло отлично вот уже 2 месяца прошло я чувствую себя отлично, ничего не болит и все зажило! Здоровья Вам и Вашей семье и Мирного Неба!

відділення: Проктологія

Лариса Янченко 22-02-2022 Хочеться подякувати Євгенію Володимировичу за увагу та професіоналізм, які він показав, лікуючи мого чоловіка, у якого був запущений зовнішній та внутрішній геморой. Він не лише зробив операцію, а ще й певний час спостерігав за моїм Олександром, все пояснював, підбирав вміло відповідну реабілітацію, знайшов підхід до такого непростого пацієнта. Щиро Вам дякую. Бажаю Здоров*я, Миру і росту професійності.

відділення: Проктологія

Алена 10-01-2022 Хочу поблагодарить Чайку Татьяну Николаевну, с такой деликатной проблемой я очень долго решалась, но как только была на консультации решилась на операцию. Спасибо Вам огромное . Низкий поклон. Для меня Татьяна Николаевна не просто доктор а Очень милая Женщина которая понимает и поддерживает! Вы самый нежный доктор Проктолог! Здоровья Вам!

відділення: Проктологія

Константин 21-12-2021 Хочу поблагодарить доктора Чайку Татьяну Николаевну! Обратился в клинику с затянутой болезнью геморроидальных узлов! По счастливому стечению обстоятельств попал к доктору Чайке Татьяне Николаевне! Татьяна Николаевна быстро диагностировала болезнь и назначила операцию, без волокиты и задержек! Во время операции Татьяна Николаевна никуда не торопилась, все делала очень качественно, аккуратно и кропотливо! Постоянно поддерживала контакт со мной и отвлекала внимание во время операции! Также Татьяна Николаевна консультирует меня по телефону в послеоперационные дни, подсказывает с питанием и лекарствами, даже поздно ночью! В клинике хорошее отношение медсестер, очень аккуратно ставят капельницы и делают перевязки, хорошо ассистируют во время операции! Сразу скажу всем, кто думает стоит ли лечиться или "само пройдет", что процесс операции и восстановления болезненный, и даже если доктор прикладывает все усилия, будет всеравно не просто! Лечение никогда не бывает приятным, и всё зависит только от вас, чем дольше затягиваете с болезнью, тем больнее и тяжелее будет лечение! Всем рекомендую доктора Чайку Татьяну Николаевну и клинику "Оксфорд Медикал"! Отличный доктор, отличный персонал и очень хорошие цены относительно других частных клиник!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом