записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Для запису в медичний центр за адресою вул. Академіка Сахарова, 3а телефонуйте за тел. (048) 737-70-10

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лікування геморою

У міжнародному медичному центрі «Оксфорд Медікал» лікування геморою відбувається без хірургічного втручання, а застосування методики лігування та інфрачервоного коагулювання дозволяють здійснити лікування геморою без відриву від звичного способу життя або робочого графіка.

Що таке геморой?

Термін «геморой» означає патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, яке проявляється періодичною кровотечею, випаданням з анального каналу і частим запаленням. Найчастіше це відбувається під дією таких несприятливих факторів, як сидячий спосіб життя, неправильне харчування, запори, вагітність, зловживання алкоголем.

 

Гемороїдальні вузли збільшуються у розмірах, починають кровоточити, зміщуються в дистальному напрямку, при цьому наростають процеси дистрофії в утримуючому апараті, призводячи до випадання з анального каналу. У таких випадках слід приступити до негайного лікування геморою.

Геморой зустрічається однаково часто як у чоловіків, так і у жінок, і підхід до його лікування має бути комплексним і розпочинатися з огляду у проктолога, щоб виключити можливість інших захворювань прямої кишки. Будь-яке консервативне лікування (народні методи, мазі, свічки) приносить тимчасове полегшення і не може позбавити пацієнтів від захворювання.

Як проходить лікування геморою?

Якщо Вам поставили діагноз "геморой" - лікування слід розпочинати негайно. Сучасна медицина дозволяє визначити і вилікувати геморой на початку розвитку хвороби. Підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання. Існують наступні методи лікування геморою:

  • Лігування латексними кільцями. Найбільш часто застосовується методика лікування. Суть її полягає в тому, щоб за допомогою латексних кілець сталося самостійне відторгнення гемороїдального вузла.
  • Ін'єкційна склерозуюча терапія. Механізм дії полягає в обблітераціі гемороїдального вузла після введення в нього склерозуючого розчину. Мета цього методу не у видаленні вузла, а в тому, щоб повернути його на місце, зменшити в розмірах і припинити кровотечу. У застосуванні цього методу дуже важливо якість медикаментів - «Оксфорд Медікал» використовує тільки найкращі склерозуючі препарати.
  • Інфрачервона фотокоагуляція. Тут ефект досягається за рахунок потоку теплової енергії, що впливає на стінку гемороїдального вузла і живильної судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла.

У МЦ «Оксфорд Медікал» працюють тільки досвідчені лікарі-проктологи, які підберуть для Вас оптимальний метод лікування геморою і допоможуть забути про біль і дискомфорт.

 

Текстові відгуки

04.02.2018

Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

20.09.2016

Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Карьеву Д.Г. за професионально проведенную операцию , позитивный настрой и просто человеческое отношение ! Большой специалист своего дела! Рекомендую всем! Операцию провел быстро и качественно! Спасибо за все!

відділення: Проктологія

04.04.2016

Хочу сказать огромное спасибо Дмитрию Георгиевичу. Спасибо Вам за Вашу работу!!!!!!!!!!! Пациентка с 3 детками из Ильичевска.

відділення: Проктологія

21.08.2014

Я проходил лечение в Оксфорд Медикал на ул. Жуковского 33 в отделений проктологий. Хочу выразить свою Благодарность всему коллективу и персонально Карьеву Дмитрию Георгиевичу. Огромное Спасибо что меня избавил от этой проблемы. Скажу честно 5 лет этот дискомфорт, куча денег выкинутые на свечи , таблетки. 20.06.2014 был у меня первичный осмотр. 23.06.2014 процедура длилась 40 минут и без боли чему я раньше не верил. Теперь я живу нормальной полноценной жизнью. Надеюсь мой отзыв поможет сделать свой выбор где лечится с этой проблемой. Что касается цены, то все соответствует Оксфорд Медикал рекламе. С Уважением Владимир!

відділення: Проктологія

28.07.2014

Страдала заболеванием в проктологии, многие предлагали хирургическое вмешательство. Такое впечатление, что мы остались в том времени, когда есть одно решение - скальпель. Скажу сразу, что заболевание не такое страшное, но дискомфорт приносило, конечно. Много читала о наших клиниках и отзывы о них, решила остановиться на Оксфорде в Одессе, и не пожалела. Врач провел осмотр и ответил на все вопросы (объяснив что хирургическое вмешательство совершено не нужно), провели одну !!!процедуру по удалению( это у них новая технология) на следующий день. Прошло чуть больше недели состояние отличное, через день спокойно вышла на работу. Спасибо персоналу и врачам.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки