Працюємо в постійному графіку, дотримуючись карантинного фітосанітарного режиму! Також доступна онлайн консультація!

Лікування геморою

У міжнародному медичному центрі «Оксфорд Медікал» лікування геморою відбувається без хірургічного втручання, а застосування методики лігування та інфрачервоного коагулювання дозволяють здійснити лікування геморою без відриву від звичного способу життя або робочого графіка.

Що таке геморой?

Термін «геморой» означає патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, яке проявляється періодичною кровотечею, випаданням з анального каналу і частим запаленням. Найчастіше це відбувається під дією таких несприятливих факторів, як сидячий спосіб життя, неправильне харчування, запори, вагітність, зловживання алкоголем.

 

Гемороїдальні вузли збільшуються у розмірах, починають кровоточити, зміщуються в дистальному напрямку, при цьому наростають процеси дистрофії в утримуючому апараті, призводячи до випадання з анального каналу. У таких випадках слід приступити до негайного лікування геморою.

Геморой зустрічається однаково часто як у чоловіків, так і у жінок, і підхід до його лікування має бути комплексним і розпочинатися з огляду у проктолога, щоб виключити можливість інших захворювань прямої кишки. Будь-яке консервативне лікування (народні методи, мазі, свічки) приносить тимчасове полегшення і не може позбавити пацієнтів від захворювання.

Як проходить лікування геморою?

Якщо Вам поставили діагноз "геморой" - лікування слід розпочинати негайно. Сучасна медицина дозволяє визначити і вилікувати геморой на початку розвитку хвороби. Підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання. Існують наступні методи лікування геморою:

  • Лігування латексними кільцями. Найбільш часто застосовується методика лікування. Суть її полягає в тому, щоб за допомогою латексних кілець сталося самостійне відторгнення гемороїдального вузла.
  • Ін'єкційна склерозуюча терапія. Механізм дії полягає в обблітераціі гемороїдального вузла після введення в нього склерозуючого розчину. Мета цього методу не у видаленні вузла, а в тому, щоб повернути його на місце, зменшити в розмірах і припинити кровотечу. У застосуванні цього методу дуже важливо якість медикаментів - «Оксфорд Медікал» використовує тільки найкращі склерозуючі препарати.
  • Інфрачервона фотокоагуляція. Тут ефект досягається за рахунок потоку теплової енергії, що впливає на стінку гемороїдального вузла і живильної судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла.

У МЦ «Оксфорд Медікал» працюють тільки досвідчені лікарі-проктологи, які підберуть для Вас оптимальний метод лікування геморою і допоможуть забути про біль і дискомфорт.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКар'єв Дмитро Георгієвич Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
Кар'єв Дмитро ГеоргієвичЛікар-хірург вищої категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

1995р. - Закінчив Одеський Державний Медичний Університет, кафедра дитячої хірургії.

1995-2009р. - Хірург-проктолог Республіканської міжобласнj] багатопрофільної лікарні для осіб, що знаходяться в ув'язненні УДДУВП Україні.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії в клініці "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Чайка Тетяна Миколаївна Врач I категорії, проктолог
Чайка Тетяна МиколаївнаВрач I категорії, проктолог

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Одеський Державний Медичний Університет.

2004р. - Інтернатура в обласній лікарні

с 2004г. - по настоящее время врач–проктолог в Одесской поликлинике №29.

2008р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання II категорії.

2009р. - Курси підвищення кваліфікації - отримання I категорії.

З 2009р. - Лікар-проктолог I категорії клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
18-03-2019 Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала. Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами - не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно Спасибо ему ещё раз! Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

відділення: Проктологія

17-02-2019 Отличный врач, осмотр провел очень аккуратно не больно, только зря боялась. Все доступно объясняет , спокойный . Можете идти к нему и даже не волноваться

відділення: Проктологія

18-01-2019 Выражаю огромнейшую благодарность Чайке Татьяне Николаевне. 7 лет ходил с проблемой гемороя. 15.01.19г.сделал операцию. Операция прошла быстро и безболезненно. Период восстановления прошел легко и безболезненно. Замечательный доктор с золотыми руками сделала все профессионально. Рекомендую. Удачи ей и процветания. Так ддержать Татьяна Николаевна!!!

відділення: Проктологія

18-12-2018 Выражаю огромную благодарность Карьеву Д.Г., 15 лет ходила с проблемой анальной трещины с полипами, операция прошла быстро и практически безболезненно. Период восстановления прошёл легко. Замечательный доктор сделал все профессионально. Рекомендую! Удачи и процветания.

відділення: Проктологія

04-02-2018 Прежде всего, хотелось бы выразить большую благодарность доктору. Проходил курс без операционного лечения геморроя (легирование кольцами). Результатом очень доволен. Для тех, кто читает отзывы, чтобы выбрать себе правильного врача, могу сказать одно- Хрошего врача вы уже нашли. Максим Максимович Это отличный, опытный и современный доктор! За что ему благодарен и желаю успехов в медицине!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом