Лазерне лікування грибка нігтів

Грибкове захворювання нігтів, відоме як оніхомікоз, викликається дерматоміцетами - пліснявими або дріжджовими грибами. Грибок нігтів - досить поширене захворювання шкіри, що доставляє багато неприємностей багатьом людям: за різними оцінками, кількість страждаючих оніхомікозом становить від 10 до 25% населення. Сучасна естетична медицина має в своєму розпорядженні необхідними методиками і інноваціями для ефективного лікування цієї хвороби.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Найчастіше грибкове захворювання нігтів проявляється після 20 років, при цьому чоловіки хворіють оніхомікозом набагато частіше, ніж жінки. У більшості випадків грибок з'являється на нігтях ніг - на нігтях рук він виникає набагато рідше. В одеському медичному центрі «Оксфорд Медікал» з різними захворюваннями такого роду борються не тільки в відділенні дерматології, а й у відділенні естетичної медицини.

 

Грибкове захворювання нігтів починається, як правило, з того, що грибок спершу вражає шкіру в районі стоп і вже потім поширюється на сам ніготь, при цьому зараження відбувається з краю нігтьового ложа. Далі грибок в процесі поширення вражає область під нігтьової пластиною. До основних симптомів розвитку оніхомікозу відносяться:

 • запалення навколонігтьового валика;
 • видимі зміни форми і кольору нігтів;
 • виникнення білих і жовтих плям на нігтях;
 • атрофія нігтя з наступним його відділенням від нігтьового ложа.

Існує два класичних виду лікування оніхомікозу - системний і місцевий, при цьому обидва цих метода досить складні, в ряді випадків - малоефективні, і мають ряд суттєвих недоліків, особливо у випадку з місцевим лікуванням. У той же час найбільш ефективним і комфортним на сьогоднішній день є лікування грибка за допомогою лазера. У разі необхідності в МЦ «Оксфорд Медікал» можна звернутися до лікаря-дерматолога.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ГРИБКА НІГТІВ В ОДЕСІ

В даний час в одеському медичному центрі «Оксфорд Медікал» для лікування грибка нігтів застосовуються новітні методики і технології - лазер Candela Gentle Max допоможе швидко і безболісно позбутися від цього неприємного захворювання. Інтенсивно впливаючи на ніготь, Candela Gentle Max глибоко проникає в ложі і знищує грибкову інфекцію. Після проведення процедури ніготь, який був вражений грибком, у міру відростання замінюється здоровим. Середній курс лікувальних процедур становить 4-6 сеансів, з інтервалом в один тиждень.

 

Процедура абсолютно безболісна і триває всього 15-20 хвилин. Перед лікуванням за допомогою лазера Candela Gentle Max необхідна попередня консультація, записатися на яку можна, зателефонувавши за телефоном (048) 725-55-00.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМороз Олена Валентинтинівна

Завідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог
Мороз Олена ВалентинтинівнаЗавідуюча відділенням косметології, лікар дермато-косметолог

інформація про лікаря

 • 1998р. - Закінчила медичне училище за спеціальністю лікувальна відділення з відзнакою.
 • 2004р. - Закінчила Одеський Державний Медичний Університет
 • 2006р. - Спеціалізація "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Курси мезотерапії при Академії наукової Краси.
 • з 2006р. - По теперішній час зав. відділенням косметології клініки "Оксфорд Медікал".
 • 2007р. - Курси за темою "Ін'єкційна контурна пластика"
 • 2007р. - Ізраїль. Курси по застосуванню апаратних технологій в естетичній медицині, лазерні і IPL-ТЕХНОЛОГІЇ
 • 2008р. Травень - Чехія. Брала участь у дерматологічному конгресі у Празі.
 • 2009р. Жовтень - участь у III Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини. Доповідь на тему "Лазерне лікування судин на ногах".
 • 2009р. Грудень - участь у науково-практичній конференції "Тканинний інжиніринг в естетичній медицині".
 • 2010р. Січень - Франція. Участь у JMCAS-PARIS.
 • 2010р. Червень - Одеса. Участь у I з'їзді Українського товариства естетичної медицини.
 • 2010р. Липень - Ізраїль. Пройшла повний клінічний тренінг в компанії "Syneron", системи: E-Max, Vela Shape II, E-Maxtrix, Lipolite.
показати повний текст

Прокопчук Ольга Михайлівна

Лікар-косметолог
Прокопчук Ольга МихайлівнаЛікар-косметолог

інформація про лікаря

Дяченко Оксана Володимирівна

Спеціаліст з корекції тіла
Дяченко Оксана ВолодимирівнаСпеціаліст з корекції тіла

інформація про лікаря

Гамаюнова Анна Олександрівна

Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Гамаюнова Анна ОлександрівнаСпеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри

інформація про лікаря

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Виктория

  відділення: Естетична медицина

 • Светлана

  відділення: Естетична медицина

Текстові відгуки

10-10-2018 Была на аппаратных процедурах у врача-косметолога Ирины Макаровой на Жуковского, не ожидала что многолетние сосудистые звездочки на лице могут с первой же процедуры практически исчезнуть! Ранее обращалась и неоднократно проводила подобные процедуры в других местах, но не было абсолютно никакого результата. Записалась на след.сеанс, вижу что реально помогает! Спасибо!
29-07-2018 Обратилась в клинику Оксфорд Медикал.на пос Котовского.Осталась очень довольна мед.работниками.Хочу отметить процедурную медсестру Аленочку которая вежливо меня встретила,без проблем набрала кровь из вены(хоть вены у меня достаточно плохие...)., доброжелательная и приятная девушка.здоровья и успехов ей в работе.!)))
14-03-2018 Хочу выразить огромную благодарность косметологу Мороз Елене Валентиновне !!!! Прохожу косметические процедуры более трех лет. Елена Мороз высоко квалифицированный специалист, она знает как нам становиться моложе и умело это делает. Очень внимательно и грамотно подходит к каждой проблеме. Делала уколы красоты по увеличению губ, результат получился отличный, очень аккуратно и естественно. По совету Елены Валентиновны прошла несколько сеансов процедуры Элос-по удалению сосудистых дефектов,осталась очень довольна,лицо чистое,гладкое,подтянутое,восстановился прежний цвет лица.Рекомендовала всем своим подругам,все остались довольны.Спасибо вам большое за нашу красоту.
13-03-2018 Давно являюсь клиентом этой клиники, мой врач Елена Валентиновна Мороз. Очень грамотный и хороший доктор! Всегда в курсе всех новинок, часто ездит на зарубежные конгрессы! Благодаря ей я выгляжу на 10-15 лет моложе! Огромное Спасибо!
05-03-2018 Я попала к косметологу Виктории по совету подруги и осталась очень довольна! Я делала чистку лица - совсем безболезненно, даже очень приятненько) Думала усну)). Личико прекрасно выглядит уже более двух месяцев. Ещё Виктория убирала капилляры у меня на лице лазером, уж не помню как процедура называется. Но я теперь бездумно радует что эти красненькие пятна на моем лице больше не портят мое настроение при заглядывании в зеркало. Так как к милой Виктории я попала с Декабре, я узнала о зимней акции на лазерные процедуры, покупаешь сертификат на 5000грн за 2500. Я воспользовалась данным предложением для эпиляции. Пока сделала только две процедуры, но результат уже заметен. Во многих местах волосы не растут уже, но пятнышками)) Хочу сказать огромное спасибо Виктории, что помогает быть женственной и поддерживать естественную красоту! Ну и конечно же огромное спасибо за советики! Скоро снова к Вам, на Жуковского приду
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом