записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(048) 725 55 00
Замовити зворотній дзвінок

Тільки у нас консультація уролога + необхідні обстеження - 300 грн. 725-55-00

Ви знаходитесь на сайті Одеської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лікування куперозу

Серйозні незручності сучасній жінці доставляють пошкоджені вени на тілі. Адже ходіння на каблуках, куріння і стрес - це вічні супутники судинних захворювань, і, як результат, - опуклі вени, судинні сітки та інші косметичні дефекти вен, добре знайомі сучасним жінкам.

Судинну сіточку і крихітні «зірочки» на обличчі важко замаскувати кремом. А красиві колготи навряд чи заховають вени на ногах. Судинна сітка та інші зовнішні пошкодження судин успішно видаляються за допомогою судинної хірургії або склеротерапії, проте ефективність таких операцій невелика. Після них жінки часто залишаються незадоволені сіткою розширених капілярів на шкірі.

 

Сучасні технології Елос успішно допомагають впоратися із проблемою судинних зірочок і судинних сіток на обличчі й тілі. Вплив високої температури лазера на стінки судин зменшує їх розмір, не пошкоджуючи при цьому навколишні тканини. Перевагою лазерного лікування вен є відсутність таких серйозних ускладнень, як венозні тромбози та тромбофлебіти, гіперпігментація і некроз шкіри. Після Елос-процедури рекомендується еластична компресія (колготи Medi I клас компресії) і флеботонічна терапія.

Результат найчастіше досягається через 4-8 тижнів після лікування. Зазвичай потрібні три процедури через кожні 6-8 тижнів, однак результат лікування і кількість процедур залежить від ходу хвороби, віку пацієнта, наявності шкірних змін, генетичних факторів і факторів навколишнього середовища.

За допомогою лазерного лікування Елос технології можна лікувати:

  • розширені до 1-4 мм поверхневі вени ніг і капілярну сітку;
  • поверхневі телангіектазіі на ногах, обличчі або в будь-якій іншій частині тіла;/li>
  • ангіоми;
  • розширену мережу поверхневих вен типу «волоті».

На жаль, варикоз вен є запущеною формою деяких капілярних захворювань. Але варикозу можна уникнути при певній профілактиці. Лікувати запущений варикоз важко і не завжди можна очікувати позитивний результат. Варикозна хвороба лікується за допомогою хірургічного втручання і вимагає спостереження. Рання діагностика варикозу, своєчасне лікування та вправи допоможуть підтримати стан стінок судин в тонусі і збереже Ваші ніжки в прекрасній формі не залежно від віку. Профілактика варикозу, вправи при варикозі - у таких питаннях Вам допоможе фахівець-косметолог міжнародного медичного центру «Оксфорд Медікал».

Відгуки пацієнтів

Запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки