Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК) в Одесі

В клініках «Оксфорд Медікал Одеса» доступна малоінвазивна методика ефективного лікування варикозу. ЕВЛК або ендовенозна лазерна коагуляція — сучасна технологія, яку активно використовують західнi медики. Вона базується на впливі лазера: він руйнує шар судинної стінки, в результаті чого судина повністю склерозується. Результат впливу швидкий, без важкої реабілітації та ускладнень.

Переваги ЕВЛК

Лазерне лікування варикозу в «Оксфорд Медікал Одеса» — це:

 • ЕВЛК в Оксфорд Медікал Одесамінімальна інвазивність — для проведення операції досить одного проколу вени;

 • оперативність — через 60 хвилин після операції пацієнт може покинути клініку;

 • комфорт — за допомогою локального знеболення гарантується безболісність процедури;

 • швидка реабілітація — до звичайного режиму дня пацієнт може повернутися на наступний день після втручання;

 • мінімальний ризик — ускладнення і рецидиви виникають у вкрай рідкісних випадках;

 • швидкий естетичний ефект — зовнішні патології зникають відразу після операції.

Коли потрібно проводити ЕВЛК?

Ендовенозна лазерна коагуляція рекомендована при таких показниках:

 • варикозне розширення вен 2 і 3 стадії;

 • суб'єктивні симптоми (біль після невеликих фізичних навантажень, відчуття тяжкості, набряки);

 • неефективні результати класичної терапії.

У той же час ЕВЛК не рекомендується, якщо у пацієнта порушення згортання крові, ускладнення варикозу, патології серцево-судинної системи. Лазерне лікування заборонене в період вагітності і лактації. Відсутність рухової активності — ще одне протипоказання. Конкретні рекомендації про можливість втручання дасть флеболог «Оксфорд Медікал Одеса» після діагностики пацієнта.

Як підготуватися до лазерного лікування варикозу?

Детальніше про підготовку розповість флеболог. ЕВЛК -- малоінвазивна операція. Тому перед нею пацієнту обов'язково потрібно здати аналізи і пройти ультразвукове дослідження нижніх кінцівок. Всі умови для точної діагностики створені в «Оксфорд Медікал Одеса».

Лазерна коагуляція вен: особливості операції

Процедуру лазерного лікування варикозу проводять в стерильних операційних умовах. Коли пацієнт підготовлений, хірург робить розмітку, визначаючи місце введення лазера і напрямок патологічної вени. Хід операції:

 1. Прокол вени спеціальним катетером під УЗД-контролем. За відчуттями — як звичайний внутрішньовенний укол.

 2. Введення місцевого анестетика, щоб пацієнт не відчував болю і дискомфорту в місці лазерного впливу.

 3. Введення світловода в патологічну судину через катетер.

 4. Лазерний вплив на вену під УЗД-контролем. В результаті рівномірного нагріву вена склерозується.

 5. Витяг світловода, катетера. Антисептична обробка проколу, накладання стерильної серветки.

 6. Накладання бандажу або надягання компресійного білизни.

Відразу після операції пацієнтові потрібно порухатися протягом 60 хвилин, щоб стимулювати глибокий венозний кровообіг.

Результати та відновлення

Пацієнту після ЕВЛК потрібно активно рухатися і носити компресійну білизну за рекомендаціями лікаря. Зазвичай білизну варто носити не знімаючи протягом 5 діб, а далі — носити тільки вдень протягом 2-4 місяців. Мінімальна рухова активність — 1 година на добу. Якщо пацієнт мало рухається, компресійну білизну необхідно носити постійно. Обмежень мало: заборонені активні спортивні заняття, відвідування лазні або сауни, прийом гарячого душу.

Ендовенозна лазерна коагуляція в «Оксфорд Медікал Одеса» — це сучасна апаратура для високоякісної маніпуляції. Це штат досвідчених фахівців, сертифікованих для проведення таких операцій. Це відповідальний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Швидко і надійно вирішити проблему варикозного розширення вен можна, записавшись на прийом до флеболога. Телефонуйте за телефоном або заповнюйте онлайн-заявку на сайті. Ви можете вибрати зручну дату і час.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Валентина 18-01-2024 Дуже дякую Вероніке Василівні. Молодий специаліст , але знає свою справу. 2 роки я не могла відважитись на операцію. А коли записалась на прийом , отримала консультацію. Пройшла обстеження и зробили операцію. Вероніка Василівна, ви найкраща!!!
Оксана 21-11-2023 Хочу подякувати Веронікі Василівні Браіловській,лікарю-хірургу,флебологу за проведену операцію ЕВЛО+ехопінна склерооблітерація варикозного розширення протоків. Вероніка Василівна молодий фахівець своєї справи,лікар від Бога!!! Я дуже довго йшла до своєї мрії вилікувати ноги від варикозу, і дякуючи Веронікі Василівні моя мрія здійснилася!!!!!!! Доопераційний курс лікування виявився не один місяць, але я його подолала завдяки турботі,чуйності, належного лікування Вероніки Василівни!!!!!! Хочу побажати Веронікі Василівні Миру, добробуту, мати позитивний завжди результат від виконаної роботи і цінність від оточуючих людей!!!! Рекомендую фахівця від Бога, судинного лікаря,флебологу Вероніка Василівну Браіловській!!!!!
Беркова Ольга Геннадіївна 24-02-2023 Вероника Васильевна-доктор от Бога, несмотря на свою молодость обладает высоким профессионализмом. А самое главное, что очень важно для нас, пациентов- особой внимательностью к нам, заботой и добросовестностью...побольше бы таких врачей! Спасибо Вам огромное за помощь!
Дарья 10-02-2023 Дуже дякую Брайловській Вероніці Василівні, судинний лікар, зверталась зі своєю проблемою вже не в одну клініку і тільки тут мені допомогли! Дуже чуйний та уважний лікар, все розповіла та призначила належне лікування, рекомендую цього флеболога!
Виктория 22-09-2020 Рада что попала к флебологу ,который решает проблему варикоза методом склероскопии.много лет не решалась так как я противник хирургических и лазерных вмешательств .очень понравилось -Игорь Николаевич на французском бульваре зделал быстро и безболезненно ,сразу пошлагулять в чулке
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом