Лікування ГРЗ в Одессі

У холодну пору року на гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) мінімум раз в сезон страждає більшість людей. Це пов'язано з ослабленням імунної системи організму внаслідок переохолодження, нестачі вітамінів і інших чинників. Щоб убезпечити свій організм від розвитку ГРЗ і можливих ускладнень, зверніться за допомогою до кваліфікованого терапевта.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ

Гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ) або ГРЗ - це загальна назва цілого ряду гострих респіраторних вірусних інфекцій, які вражають верхні дихальні шляхи і нижні відділи системи дихання.

 

Збудниками ГРВІ є різні види вірусів (їх існує понад 200 типів). Основна причина розвитку захворювання: контакт із зараженим вірусом людиною. Через досить простого способу передачі - через побутові предмети і повітряно-крапельним шляхом, група хвороб ГРВІ є найбільш поширеним захворюванням у світі.

 

Крім того, поширенню вірусу сприяє той факт, що після перенесеної хвороби в людському організмі не виробляється стійкий імунітет і можливе повторне зараження. Група хвороб ГРВІ має інкубаційний період, під час якого симптоми відсутні, але при цьому людина є носієм вірусу і може заразити оточуючих.

 

Захворюванням можуть заразитися як дорослі, так і діти. Для дітей часто пік зараження вірусами ГРЗ настає у віці від 2 до 4 років, коли дитина починає ходити в дитячий сад.

Таке поширене захворювання як грип, також є гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ). Згідно зі статистикою, вірус грипу становить понад 50% випадків всіх вірусів ГРВІ.

СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ ГРЗ

В цілому для всієї групи хвороб ГРЗ (в тому числі і для грипу) симптоми захворювання є типовими навіть при різних віруси.

Характерні симптоми ГРЗ:

  • наявність нежиті;
  • осиплість голосу і біль в горлі;
  • сухий кашель;
  • підвищена температура;
  • озноб;
  • головний біль;
  • загальна слабкість і швидка стомлюваність;
  • м'язові болі (ломота у тілі).

У разі застудних захворювань першими з'являються респіраторні симптоми, такі як нежить, біль при ковтанні і кашель. Далі у хворого спостерігається підвищення температури в середньому до 38 градусів. Температура може триматися від декількох днів до тижня.

 

Головна небезпека даних інфекційних захворювань полягає в можливі ускладнення і розвитку бактеріальних інфекцій. Найчастіше ускладненнями при простудних захворюваннях є гайморит, бронхіт, пневмонія та інші.

Якщо хвороба виникає в легкій формі, тривалість лікування зазвичай не перевищує 3-7 днів.

 

Курс лікування гострих респіраторних інфекцій призначає кваліфікований терапевт. Самостійне лікування вкрай небажано, оскільки часто симптоми ГРВІ схожі з симптоматикою інших небезпечних захворювань, таких як пневмонія.

Головна умова успішного лікування ГРВІ - це комплексний підхід, який з одного боку, спрямований на знищення вірусу, а з іншого, на відновлення власного імунітету організму.

ЛІКУВАННЯ ГРЗ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Постановою діагнозу в разі підозри на ГРЗ в клініці «Оксфорд Медікал Одеса» займається досвідчений терапевт. Після ретельного огляду та виявлення скарг пацієнта, лікар встановлює діагноз і призначає найбільш оптимальний курс лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. У разі підозри на розвиток ускладнень або важкого перебігу хвороби, лікар може додатково призначити здачу аналізів.

 

Медикаментозне лікування ГРЗ включає імуностимулюючі препарати, противірусні препарати, а також медикаменти для зняття симптомів.

Антибіотики призначаються тільки у випадках ускладнень з приєднанням бактеріальних інфекцій.

 

Записатися на прийом до терапевта в зручне для вас час за адресою вул. В. Жуковського, 33 можна, зателефонувавши за номером (048) 725-55-00 або залишивши свої особисті дані в спеціальній формі на сайті.

 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБалта Сергій Ігорович Лікар мамолог, онколог, терапевт
Балта Сергій ІгоровичЛікар мамолог, онколог, терапевт

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2007 – 2013  - Одеський національний медичний університет (ОНМедУ) ім. Пирогова Н.І, Одеса.

2013 - 2015 - інтернатура, міська клінічна лікарня ім. Афанасія і Ольги Тропіних, Херсон. Центр первинної медико-санітарної допомоги №7, Одеса.

2015 - 2019 - Спеціалізовані курси «Онкохірургія» / Державний інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва Національної академії медичних наук України, Харків.

Спеціалізовані курси «Пластична хірургія» / Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Київ.

Спеціалізовані курси «Онкомаммологія» / Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. професора А.І. Мещанінова, Харків.

Спеціалізовані курси «Сучасна естетична хірургія молочної залози» / Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Київ.

показати повний текст

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

відгуки
22-04-2020 Хочу поблагодарить Светлану Васильевну, что помогла когда-то мне справиться с моей проблемой. Всем советую. Врач от Бога
11-11-2019 Хочу выразить ,Огромное Спасибо ,Массажисту Алене ,работающей на поселке Котовского ,за профессионализм ,качество ,видимый и ощутимый эффект
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом