Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Сімейна медицина - відгуки
Залишити відгук
Софія 09-04-2024 Хочу подякувати сімейному лікарю Лобас Марині Миколаївні. Дуже уважна лікарка! Уважно вислуховує скарги та задає потрібні питання, ставить діагноз вірно, визначає вірний та комплексний шлях лікування! Завжди залишалась задоволеною та здоровою! Дуже дякую!
Ольга 17-11-2023 Выражаю благодарность Марине Николаевне Лобас! Прекрасный доктор, внимательное отношение, чётко и просто объясняет все нюансы медицинского содержания. Даёт все необходимые рекомендации, не нагружая дополнительными исследованиями. Истинный профессионал своего дела. Спасибо Вам!!!
Людмила 13-06-2023 Хочу подякувати крадіологу Лобас Марині Миколаївні. швидко та вірно поставила діагноз моєму чоловікові, прописала план лікування який реально допоміг.Дуже детально відповідала на наші запитання, пояснила, що як і чому. Приємний, а головне професійний лікар.
Иванна 06-09-2021 Огромное спасибо, самые лучшие и комуникабельные врачи с заботой каждый и с пониманием подходят к пациенту..... Приходишь на прием с удовольствием!!!
Татьяна 07-08-2021 Очень довольны выбором клиники все на высоком уровне, очень внимательно и грамотно отнеслись к нашей проблеме.Клиника
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом