Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гастроентерологія - відгуки
Залишити відгук
Сергій 21-02-2024 Вражений професіоналізмом Леськової Катерини Сергіївни а також її вмінням спілкуватися - пояснювати, переконувати та заспокоювати. Схему лікування та рекомендації щодо вживання їжі пояснила чітко наочно та переконливо. Перші позитивні результати лікування відчув раніше, ніж очікував виходячи з попереднього досвіду. Дуже приємно, коли лікар вміє слухати та спілкуватися так, як Катерина Сергіївна!
Ольга 30-01-2024 Онлайн консультація пройшла успішно. Дуже хороший лікар Леськова Катерина Сергіївна. Чітко все пояснила.Які ліки приймати що можна вживати з їжі чого неможна. Приємна та Ввічлива!
Ирина 01-01-2023 29.12.2022Была на приеме у грамотного специалиста и прекрасного человека Лесковой Е.С .Приемом осталась очень довольна.Спасибо Вам огромное за внимательное, профессиональное и чуткое отношение к пациентам.
25-02-2020 fВрач гастроэнтеролог … Александра. Александровна , врач от Бога
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом