Шановні пацієнти!
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Запис за телефоном:
(067) 511 55 00
(095) 511 55 00

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

УЗ діагностика - відгуки
Залишити відгук
Олексій 13-03-2024 Велика подяка Вікторії Володимірівні Янковській! Дуже чемний та приємний професіонал. Ретельно досліджувала органи черевної порожнини, та коментувала все, що я бачив на екрані, відповідаючи на мої питання.

відділення: УЗ діагностика

Руслана 06-01-2024 Большая благодарность этому узисту, Виктории Янковской! Я была у нескольких врачей, которые ставили неверный диагноз. Но хорошо что попала к ней, а так бы лечила кисту, которой нет.

відділення: УЗ діагностика

Тетяна 27-12-2023 Хочу подякувати лікарю УЗІ діагностики Валентині Кучинській з філії на Сахарова. Вибачте, що не запамʼятала прізвище. Настільки уважного та чуйного лікаря я ще не зустрічала. Я дуже комфортно почувала себе на обстеженні. Діагноз лікаря підтвердився після додаткових аналізів та я почала вчасне лікування. Повторне обстеження підтвердило позитивну динаміку. Ще раз дякую!

відділення: УЗ діагностика

Михайло 03-10-2023 Доброго дня був сьогодні на прийомі у лікаря Кучинська Валентина Миколаївна. Прийом був проведений дуже професійно та кваліфіковано хочу передати слова вдячності. Також дуже чемна та приємна дівчина регістрації. Дякую Вам велике.

відділення: УЗ діагностика

Светлана 28-04-2023 Професійна, приємна і ввічлива доктор. Гарне ставлення до пацієнта, усе пояснює, робить діагностику ретельно та уважно, все пояснює і відповідає на запитання. Дуже дякую)

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом