Лікування головного болю в Одессі

Однією з найбільш частих причин звернення пацієнтів до лікаря-невролога є головний біль. За даними статистичних досліджень ним страждає 70% населення. Головний біль може бути провідним симптомом більш ніж 40 різних захворювань.

Причини і діагностика головного болю

Причиною головного болю може бути:

  • травма;
  • пухлина;
  • запальні захворювання;
  • підвищений або знижений артеріальний тиск;
  • церебральний атеросклероз;
  • стреси;
  • вплив деяких лікарських препаратів;
  • гіпоксія;
  • гайморит;
  • остеохондроз;

Для діагностики головного болю необхідний обов'язковий неврологічний огляд!

Для з'ясування причин головного болю досить часто використовують такі дослідження як електроенцефалограма, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, серця і ендокринних залоз, рентгенографія, електрокардіографію, моніторинг пульсу і артеріального тиску, дослідження викликаних потенціалів.

Лікування головних болів в МЦ "Оксфорд Медікал Одеса"

За допомогою комп'ютерної та магнітно - резонансної томографії головного мозку можна виключити пухлинні процеси головного і спинного мозку, уточнити характер травматичних ушкоджень, виявити осередки порушення мозкового кровообігу, аномалії розвитку головного і спинного мозку, ураження кісток черепа і хребта, проблеми, пов'язані з порушенням циркуляції ліквору.

На магнітно-резонансної ангіографії та ультразвукової доплерографії можна оцінити стан судин голови і шиї, виявити їх зміни, аневризми.

Лабораторні дослідження сечі, крові, ліквору дозволяють визначити запальні, ендокринні захворювання, хвороби внутрішніх органів.

У переважній більшості випадків проводиться обстеження очного дна, полів зору. Так само офтальмолог може визначити гостроту зору і функції окорухових м'язів.

Лікування головного болю в МЦ "Оксфорд Медікал"

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» лікуванням головного болю займається лікар невролог вищої кваліфікації, який призначає лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Враховуються супутні захворювання, переносимість лікарських препаратів і результати всіх обстежень.

Досить часто необхідними стають консультації ендокринолога, гінеколога, уролога-андролога, і інших профільних фахівців, проконсультуватися з якими ви можете в МЦ «Оксфорд Медікал».

Фахівці центру проводять лікування головного болю відповідно до встановлених протоколів і стандартів з використанням всього комплексу лікувальних заходів.

Записуйтеся на прийом до лікаря невролога за телефоном 725-55-00. Прийом лікаря-невролога - 300 грн.

 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЩербак Олена Анатоліївна

Лікар невролог
Щербак Олена АнатоліївнаЛікар невролог

інформація про лікаря

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом