Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія - це неінвазивна, Безмедикаментозне процедура, при якій спрямоване використання енергії акустичної хвилі на проблемну область стимулює регенерацію тканин і процес загоєння. В урології УВТ використовується для лікування простатиту, еректильної дисфункції, хвороби Пейроні, синдрому хронічної тазової болі.

МЕХАНІЗМ ВПЛИВУ УВТ

УВТ ОдесаПроцедура УВТ складається з трьох простих етапів:

  • визначення області дії;

  • аплікація гелю для підвищення ефективної провідності акустичних хвиль;

  • ініціація процедури.

Акустичні хвилі взаємодіють з тканинами, при цьому кінетична енергія, що вивільняється при цьому, передається від трансмітера на кінці аплікатора до тканин, які піддаються процедурі. Це створює капілярні мікророзриви, які стимулюють створення нових артеріол. Нові кровоносні судини покращують приплив крові і збагачення киснем, що стимулює процес регенерації тканин.

 

 Хронічні запальні процеси зупиняються при УВТ через стимуляцію гладких клітин (білі клітини крові, вбудовані в сполучну тканину і є частиною імунної системи). Гладкі клітини виробляють протизапальні сполуки, в результаті чого стимулюється процес загоєння і регенерації тканини.

Дуже важливо - процедура безболісна, ні що не вводиться в сечовипускальний канал, а вже після першого сеансу поліпшується самопочуття.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ УВТ

Застосовується ударно-хвильова терапія в урології для вирішення таких проблем:

  • камені в передміхуровій залозі;

  • застійні явища в тазової області;

  • неінфекційний застійний простатит;

  • хронічна тазовий біль;

  • лікування проблем з ерекцією.

ЕФЕКТИВНІСТЬ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ

На даний момент, ефективність ударно-хвильової терапії оцінюється до 80% успішності для пацієнтів з хронічними проблемами.

 

Низкоинтенсивная екстракорпоральна ударно-хвильова терапія останнім часом була визнана ефективним засобом, який допомагає полегшити біль, симптоми урологічних розладів і навіть поліпшити сексуальну функцію завдяки неоваскуляризации, антизапальні ефекті і впливі на нервові імпульси. Що стосується простатиту, то УВТ стимулює дезінтеграцію небажаних формувань в області застосування, і сприяє їх виведенню з організму.

 

Дослідження показують, що така терапія значно покращує якість життя пацієнтів. УВТ як альтернатива консервативному лікуванню - привабливіший метод, не в останню чергу завдяки тому, що при УВТ не використовуються ін'єкції. Кожна ін'єкція - це додатковий стрес, якщо мова йде про область інтересу урології. Використання 3-5 процедур (УВТ має кумулятивний ефект) протягом 10-30 днів дає більший ефект для хронічних станів, ніж регулярні курси медикаментів.

 

 Записатися на прийом до лікаря-уролога можна у будь-який зручний момент, зателефонувавши за номером (048) 725-55-00 або ж залишивши свої особисті дані в спеціальній формі на сайті.

 

Прийом лікаря-уролога - 300 грн.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаїка Олексій Валерійович Лікар уролог I категорії
Заїка Олексій ВалерійовичЛікар уролог I категорії

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2002р. - Закінчив Лікувальний факультет ОДМУ.

2002-2004р. - Пройшов інтернатуру за спеціальністю "Урологія" на базі Одеської обласної клінічної лікарні та МКЛ № 10 м. Одеси.

2004-2006р. - Працював лікарем-урологом в медичному центрі "Адоніс".

2004р. - Учасник I з'їзду сексологів і андрологів України.

2008р. - Учасник семінару сексологів і андрлогов Україна "Вікові аспекти сексології та андрології".

показати повний текст
Самунжи Георгій Афанасійович Лікар уролог II категорії
Самунжи Георгій АфанасійовичЛікар уролог II категорії

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

2009 р. - закінчив лікувальний факультет ОДМУ.

2009-2011 рр.. - Інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі МКЛ № 10 м. Одеса.

2008 р. - Брав участь у роботі Європейської школи урологів.

2010 р. - Участь у з'їзді урологів України (м.Одеса).

2011 р. - 2013р. клінічний ординатор кафедри «урологія і нефрологія» ОНМедУ.

2013 р. - до цього часу - лікар-уролог медичного центру «Оксфорд Медікал - Одеса».

2013 р. - Участь у ювілейній конференції присвяченій 150-ти річчю створення в Одесі першого урологічного відділення на території Російської імперії.

2014г. - курси з підвищення кваліфікації на кафедрі урології та нефрології ОДМУ. Присвоєння II категорії.

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

10-09-2016 Театр начинается с вешалки, у вас он начинается с приемной (рецепшин): быстрое, корректное, культурное обслуживание, девочки молодцы. Особая благодарность врачу-урологу Алексею Валерьевичу, настоящий профессионал, отличный врач и тонкий психолог. Всем спасибо!

відділення: Урологія

06-08-2014 Наконец-то нашел врача и клинику, которые помогли мне в решении проблем. Несколько лет лечил простатит безуспешно, из-за этого поимел проблемы с эрекцией. Пришлось искать другие варианты лечения. выбор пал на Оксфорд Медикал, рядом с ними работаю. Перед работой на 8 утра записался на прием, потом сдавал анализы, УЗИ. Лечение длилось около 2х месяцев, 1 раз пришел на термотерапию. После лечения начало все налаживаться, что и подтвердили контрольные анализы. Особо хочу выразить благодарность Алексею Валерьевичу, лечащему врачу.

відділення: Урологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом