9-10 сентября лікарі медичного центру "Оксфорд Медікал Котовського" спілкувалися з відвідувачами торгового центру і дарували їм подарункові сертифікати в відділення косметології. Всі бажаючі могли задати свої питання і записатися в клініку на прийом.

Найближча акція буде проходити в грудні. НЕ пропустіть!