Відкрилося нове відділення: ПЛАСТИЧНА ХИРУРГІЯ на Французькому бульварі, 15

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція!

09.01.2020
image

В Оксфорд Медікал на Французькому бульварі з'явився новий апарат кріоліполіза Zeltiq Coolsculpting - це один з кращих в світі апаратів для неінвазивного лікування великого спектра зайвих жирових відкладень на тілі людини.

Охолоджуючи вибіркову зону на тілі, кріоліполіз призводить до загибелі жирових клітин, а продукти їх розпаду виходять з організму природним шляхом.

ЧОМУ КРІОЛІПОЛІЗ?

Кріоліполіз дозволяє позбутися від самих «впертих» жирових складок, які особливо важко піддаються корекції: «рятівний круг» на талії, жирові валики на внутрішній стороні стегон, «вушка» в нижній частині спини, «галіфе». Але ця процедура показана не тільки жінкам.


5 ПЕРЕВАГ КРІОЛІПОЛІЗА

1. Безпека. Апарат впливає тільки на зайву жировий прошарок, не зачіпаючи м'язи, шкіру, судини, залози. Також він не змінює фізіологію жирової клітковини: тільки прискорює клітинний життєвий цикл.

2. Неінвазивність. Немає необхідності колоти або різати шкіру. Чи не потрібна анестезія. Відсутня реабілітаційний період. На місці впливу не утворюються рубці. Кріоліполіз - альтернатива хірургічної ліпосакції.

3. Комфорт. Пацієнт може дивитися відео, читати або просто відпочивати під час процедури. Холод відчувається тільки перші 5-7 хвилин.

4. Точність. За допомогою кріоліполіза можна усувати будь-які жирові відкладення - в тому числі невеликі. Доступні різні варіанти корекції за рахунок зменшення жирового прошарку.

5. Стабільність. Жирові відкладення, вилучені апаратом ZELTIQ СOOLSCULPTING, не відновлюються (за умови правильного способу харчування і життя).

Записатися на консультацію до лікаря косметолога можна по телефону (048) 725-55-00, або в формах зворотного зв'язку на сайті клініки.Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом