УЗД вагітності в Одессі

Ультразвукове обстеження при вагітності вважається найбільш безпечним і точним методом спостереження за станом здоров'я плоду і матері в період виношування дитини. УЗД діагностику для вагітних жінок призначає лікар-гінеколог.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ УЗД ВАГІТНОСТІ

Ультразвукова діагностика (УЗД) - це метод обстеження внутрішніх органів і тканин, а також стану плода в утробі матері на різних етапах його розвитку. Обстеження здійснюється завдяки дії ультразвуку - коливань високої частоти, які відбиваються від структур різної щільності.

 

Ультразвукове обстеження на ранніх стадіях (до 2-х тижнів) призначається тільки за показаннями, таким як підтвердження вагітності, підозра на вагітність, наявність кров'яних виділень в період вагітності, наявність болів і в інших випадках.

Якщо факт вагітності підтверджений, лікар призначає 3 обов'язкових УЗД діагностики, які проводяться в кожному триместрі: I (11-13 тижні), II (20-24 тижні) і III (30-32 тижні).

 

За допомогою УЗД діагностики на різних стадіях росту плода, лікар визначає стать дитини, а також спостерігає хід розвитку і формування майбутньої дитини.

ДЛЯ ЧОГО ПРОВОДИТЬСЯ УЗД ВАГІТНОСТІ

Основні цілі діагностики УЗД в період вагітності:

  • встановлення факту вагітності;
  • точне визначення терміну вагітності;
  • загальна оцінка стану здоров'я жінки;
  • оцінка процесу розвитку і здоров'я майбутнього малюка;
  • оцінка розмірів плода на різних стадіях, спостереження за розташуванням;
  • обстеження стану пуповини, плаценти і навколоплідних вод;
  • визначення статі дитини.

Ультразвукове обстеження при вагітності в кожному триместрі має специфічні цілі, які пов'язані зі стадіями розвитку плода:

 

1. На УЗД першого триместру встановлюється точний термін вагітності, виключаються можливості істотних аномалій в розвитку, оцінюється загальна будова плоду і його розташування.

2. На УЗД другого триместру лікар визначає стан всіх органів майбутньої дитини, кровотоку в плаценті і зрілість плаценти, а також може визначити стать дитини.

3. На УЗД третього триместру проводиться дослідження загального стану і розташування плода, його внутрішніх органів, а також стадія зрілості плаценти стосовно вагітності.

 

Лікар може також призначити додаткове обстеження при виникненні хворобливих або інших симптомів, які турбують пацієнтку.

Підготовка до УЗД вагітності

Для проходження УЗД діагностики, жінкам не потрібно здійснювати будь-яку підготовку. При виявленої вагітності, обстеження проводиться за допомогою датчика, який стикається тільки з зовнішньою стінкою живота.

Процедура триває не більше 20-25 хвилин. Діагностика УЗД - це абсолютно безпечна і безболісна процедура, яка не має протипоказань.

УЗД ДІАГНОСТИКА В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОДЕСА»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Одеса» діагностика УЗД проводиться на ультрасучасному обладнанні (апарат Philips ClearVue), під контролем досвідчених лікарів.

 

Якщо вам потрібно підтвердити факт вагітності, у нас в клініці ви можете пройти первинне обстеження (скринінг). Також ми пропонуємо ультразвукове обстеження в плановому порядку, для вагітних жінка на різних стадіях виношування малятко (перший, другий, третій триместр). Щоб звернутися за кваліфікованою медичною підтримкою на весь термін вагітності, зв'яжіться з нами за вказаними нижче контактами.

 

Після проведення ультразвукового обстеження, лікар видає результати УЗД, розшифровку і висновок. Лікарі МЦ «Окфорд Медікал Одеса» завжди детально консультують кожну пацієнтку і відповідають на всі запитання.

 

Здоров'я мами і майбутнього малюка багато в чому залежить від регулярного обстеження процесу розвитку вагітності і отримання компетентних рекомендацій діагноста і гінеколога-акушера зі стажем. Ми пропонуємо оптимальні ціни на діагностику в Одесі, при цьому процедура проходить максимально комфортно і в зручний для вас час.

 

Записатися на УЗД можна, зателефонувавши за номером (048) 725-55-00 або залишивши свої особисті дані в спеціальній формі на сайті медцентру «Оксфорд Медікал».

 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиШкуренко Людмила ФедорівнаУЗ діагност

вул. в. Жуковського, 33;

інформація про лікаря

У 2001 р. - Одеський державний медичний університет, спеціалізація «Ультразвукова діагностика»

Надає весь перелік послуг з ультразвукової діагностики, представлених в клініці «Оксфорд Медікал»

Регулярно бере участь в конференціях і конгресах лікарів УЗД.

показати повний текст
Лалак Віра МихайлівнаУЗД діагност

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2010 - 2016 рр. - закінчила Одеський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа»
2016 - 2018 рр. - пройшла інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика - сімейна медицина» на базі Університетської клініки №1 м Одеса
2019 г. - пройшла курси первинної спеціалізації за фахом «Ультразвукова діагностика» на базі Одеського обласного медичного центру


показати повний текст
Фільянський Єгор ОлеговичУЗ діагност

Французький бульвар, 15;

інформація про лікаря

2008 р. - закінчив ЗДМУ, факультет «Лікувальна справа»

2009 р. - закінчив ЗДМУ, факультет «Фармація»

2010 - 2017 р. - працював в приватних компаніях країн Африки та південної Америки

2018 р. -  завідувач діагностичного відділення клініки Медея

2018 р. - учасник конференції: "Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики"

2019 р. - лікар ультразвукової діагностики Оксфорд Медікал

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом